لیفتینگ بینی با نخ

لیفت بینی با نخ

همه ما میدانیم که عمل لیفتینگ یکی از بهترین گزینه هایی است که افراد میتوانند با استفاده از آن به پوستی زیبا، جذاب و البته جوان دست پیدا کنند. اما تاکنون در رابطه با لیفت بینی با نخ چیزی شنیده اید؟ امروزه لیفتینگ به عنوان یک روش جایگزین و البته کاملا نتیجه بخش برای عمل بینی شناخته می شود و با توجه به نتایج بسیار خوبی که از خود به جای گذاشته توانسته طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب نماید. از همین رو در ادامه این مقاله در نظر داریم توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

لیفت بینی با نخ

همانطور که گفته شد لیفتینگ بینی با نخ یکی از شایع ترین و محبوب ترین روش هایی است که افراد برای رسیدن به فرم بینی دلخواه از آن استفاده می نمایند. در این روش پزشکان پس از بررسی های متعددی که انجام می دهند نقاطی را مشخص کرده و با استفاده از سوزن های مخصوص، نخ های سیلیکونی را از ناحیه زیر پوست عبور داده و نوک بینی را به اسکلت استخوان بینی متصل می کنند و کشیدگی لازم را ایجاد می نمایند تا عملیات لیفت تکمیل شود.

لیفت بینی

انواع نخ لیفت

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده این امکان وجود دارد که افراد با توجه به نیاز خود انواع نخ لیفت را تهیه کنند. اما نخ لیفت PDO از جمله نخ هایی است که بدون هیچگونه عمل جراحی میتواند پوستی صاف و جوان را برای افراد به همراه آورد. این نخ های تخصصی با استفاده از سوزن های مخصوص وارد پوست شده و در بالا بردن بافت و عضلات نقش موثری ایفا می کنند. PDO که مخفف کلمه پلی دی اکسانن است نوعی نخ تک رشته است که در طی سال های گذشته طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این نخ ها قابلیت جذب دارند که از جمله مهمترین دلایل بهره گیری از این نخ توسط پزشکان می باشد.

مزایای لیفتینگ بینی با نخ

باید بدانید که هر عمل جراحی زیبایی همواره با مزایا و ویژگی هایی همراه است و همین مسئله باعث شده تا افراد به سراغ بهره گیری از آن بروند و حتی آن را به دیگران پیشنهاد دهند. مزایای لیفت با نخ عبارتند از:

  • این نخ ها از مهمترین عوامل ضد پیری به حساب می آیند.
  • قابلیت جذب دارند.
  • عضلات و تاندون های ناحیه مورد نظر را شل و پوست را تحریک به ساخت کلاژن جدید می کند.
  • اثر نخ لیفت PDO تا حدود ۲ الی ۳ سال باقی می ماند.
  • این نخ ها در ضخامت های مختلفی در بازار موجود می باشند که افراد میتوانند با توجه به نیاز خود آنها را تهیه کنند.

لیفت بینی با نخ

 قیمت نخ لیفتینگ بینی

وقتی صحبت از لیفتینگ بینی با نخ می شود، سوالات بسیار زیادی در این راستا وجود دارد که افراد باید پس از مراجعه به پزشک به پاسخ آن دست پیدا کنند. قیمت نخ لیفتینگ نیز از جمله این سوالات به حساب می آید. باید بدانید عوامل زیادی از جمله جنس نخ، مدت زمان ماندگاری و همچنین برندی که از آن نخ را تهیه می کنید از جمله مهمترین مواردی هستند که در تعیین قیمت نهایی دخیل می باشد. از همین رو توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام با توجه به بودجه خود اطلاعات لازم را بدست آورید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط