کاشت ابرو به روش sut

کاشت ابرو به روش sut

رسیدن به زیبایی؛ از گذشته تاکنون در وجود انسان ها قرار داشته است و افراد همواره تلاش کرده اند با استفاده از روش های مختلف به این مهم دست پیدا کنند. ابرو از جمله نکات زیبایی به حساب می آید که در زیبایی تاثیر بسیار زیادی دارد، از همین رو پس از بروز هرگونه مشکل در آن افراد به دنبال پیدا کردن بهترین راه حل موجود برای برطرف کردن آن هستند. کاشت ابرو به روش sut از جمله روش هایی است که این روزها به منظور برطرف کردن مشکل ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج بسیار خوبی را از خود به جای گذاشته است.

اما سوالات بسیار زیادی در این راستا ذهن افراد را به خود مشغول می کند از جمله اینکه این روش به چه صورت انجا میگیرد؟ چه مزایا و معایبی را با خود به همراه دارد. به همین منظور در ادامه به این مسائل میپردازیم.

کاشت ابرو به روش sut

برای اینکه بتوانید در انجام عمل کاشت ابرو به روش sut نتیجه دلخواه را حاصل نمائید، در وهله اول باید نسبت به چگونگی انجام آن اطلاعات دقیقی بدست آورید. در انجام این روش، پزشکان با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارند فولیکول های مو را از ناحیه بانک مو برداشت کرده و با کمترین آسیب، در ناحیه ای که دچار ریزش شده کاشت می کنند. دقت داشته باشید بانک مو برای کاشت ابرو، موهای نواحی پشت گوش می باشد. زیرا فولیکول های آن شباهت بسیار زیادی به موهای ابرو دارد. این روش که امروزه به عنوان روشی با کمترین تهاجم و البته کوتاهترین دوره نقاهت شناخته شده است، توانسته طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب نماید. اما دقت داشته باشید که انجام این عمل توسط پزشکانی متخصص و باتجربه از اهمیت بالایی برخوردار است.

مزایای روش sut

مزایای روش sut

اگر بخواهیم به مزایای روش Sut اشاره کنیم، مطمئنا موارد بسیار زیادی در این راستا وجود دارد. زیرا تا زمانی که یک روش پزشکی- زیبایی، موارد مثبتی را با خود به همراه نداشته باشد افراد به سراغ بهره گیری از آن نمیروند. این مسئله در رابطه با کاشت ابرو به روش sut نیز صدق می کند. از جمله این مزایا عبارتند از:

 • هیچگونه نیازی به جراحی، خونریزی و درد ندارد.
 • جای هیچگونه اسکار در ناحیه بانک مو و البته ناحیه کاشت مو باقی نمی ماند.
 • ابروهایی با تراکم سه برابر نسبت به سایر روش های موجود برای افراد فراهم می آورد.
 • رویش موهای ابرو کاملا طبیعی و مهندسی شده خواهد بود.
 • فولیکول های برداشت شده از ناحیه مو، با کمترین پرتی در محل مورد نظر کاشت می شوند.

معایب روش sut

اگر برای خلاصی از شر ریزش ابروهای خود به دنبال بهره گیری از کاشت ابرو به روش sut می باشید، باید بدانید که این روش همواره معایبی را با خود به همراه دارد. که آگاهی از آن کمک می کند با آگاهی بیشتری به سراغ استفاده از آن بروید. به همین دلیل است که اغلب توصیه می شود جلسه مشاوره ای با پزشک ترتیب داده و نسبت به مسائل موجود اطلاعات لازم را بدست آورید. از جمله این معایب عبارتند از:

 • احتمال بروز تورم در ناحیه پیشانی وجود دارد.
 • ریزش موهای ابرو پس از کاشت ابرو، یکی از شایع ترین اتفاقات محسوب می شود. هر چند که این اتفاق کاملا موقتی می باشد.
 • امکان بروز عفونت های موضعی وجود دارد.
 • التهاب فولیکول های کاشت شده در ناحیه ای که دچار ریزش شده است.
 • امکان تاخیر در رشد فولیکول های کاشت شده وجود دارد.
 • تغییر رنگ موهای کاشته شده نیز امکانپذیر است.

معایب روش sut

هزینه کاشت ابرو به روش sut

اگر جزء متقاضیان بهره گیری از روش کاشت ابرو به روش Sut هستید، مطمئنا یکی از مهمترین مسائلی که در این راستا ذهن شما را به خود مشغول کرده، هزینه انجام این روش درمانی می باشد. در این راستا باید بدانید که عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد. از جمله مهمترین این عوامل میتوان به تخصص، مهارت، تجربه و توانایی پزشک در برداشت و کاشت فولیکول های مو بدور از هرگونه آسیب اشاره کرد. مطمئنا هرچقدر مهارت پزشک بیشتر باشد هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. دقت داشته باشید که نباید از هزینه های مرتبط با کلینیک نظیر مقدار گراف برداشت شده، تجهیزات و خدمات کلینیک غافل شوید.

هزینه کاشت ابرو به روش sut

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط