روش لیفت صورت

بهترین روش لیفتینگ صورت

مطمئناً به این مسئله آگاهی دارید که لیفتینگ صورت از جمله جراحی هایی می باشد که امروزه در بین مردم رواج پیدا کرده است و پزشکان نیز از این طریق درامد زیادی بدست آورده اند. حال که صحبت از درآمد شد باید بگوییم که وفتی افراد برای لیفتینگ صورت به پزشک متخصص مراجعه می کنند پس مشورت با او اولین سوالی که مطرح می کنند این است که بهترین روش لیفتینگ صورت کدام می باشد؟ از همین رو در نظر داریم در ادامه این مقاله با ارائه توضیحاتی در این راستا افراد با آگاهی بیشتری به سراغ انجام آن بروند. با ما همراه باشید.

روش لیفتینگ صورت با نخ

یکی از روش هایی که برای لیفتینگ صورت مورد استفاده قرار می گیرد، لیفتینگ صورت با نخ است. در واقع پزشکان تلاش می کنند تا با استفاده از این روش افتادگی پوست صورت را به آرامی و بدون اینکه آسیبی به پوست صورت وارد شود کش داده تا پوستی صاف تر و به مراتب جوان تر برای افراد پدید آید. در واقع این روش به آرامی با اثر نیروی جاذبه و همچنین بالارفتن سن مقابله می کند.

روش لیفتینگ صورت

در حین انجام عمل لیفتینگ صورت با نخ متخصصین زیبایی، نخ های سیلیکونی را در بافت زیرین پوست قرار می دهند و بدون اینکه برشی در سطح پوست ایجاد شود با کمک نخ ها، نواحی شل و افتاده را صورت را به سمت بالا متمایل می کند. با این حال بسیاری از افراد بر این عقیده اند که نتایجی که این عمل برای افراد پدید می آورد قابل مقایسه با سایر جراحی های لیفت صورت نیست اما نکته اینجاست که لیفت با نخ همواره نتایجی ظریف تر را به دنبال دارد که شما را شگفت زده خواهد کرد.

روش لیفتینگ صورت

لیفت صورت با نخ طبیعی

 همانطور که میدانید افزایش سروش لیفتینگ صورتن مشکلاتی همچون از بین رفتن قابلیت ارتجاعی و چربی پوست را با خود به همراه دارد. هر چند که لیفتینگ صورت، جزء بهترین روش های درمانی این مشکل به حساب می آید اما همواره بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای درمان مشکلات پوستی خود به سراغ مواد طبیعی بروند. موادی که حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی است جزء بهترین موادی موجود به حساب می آیند که خاصیت لیفتینگ صورت را دارد و افراد را میتواند به خواسته شان برساند. با توجه به اینکه در این روش تمامی مواد به کار رفته طبیعی می باشد اما با این حال توصیه می شود برای دریافت نتیجه بهتر همواره به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه کرده و با دریافت مشورت های لازم نسبت به این مسئله آگاهی کاملی بدست آورید.

لیفت پوست صورت

لیفت صورت به روش خانگی

اگر به دنبال انجام عمل لیفتینگ صورت در خانه هستید باید بدانید که استفاده از موادی همچون سفیده تخم مرغ، روغن آرگان، گیاهک گندم، ویتامین ث و روغن عود به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی و سفت کنندگی، تاثیر بسیار زیادی در بازسازی پوست و بهبود رنگ آن و همچنین لک ها و چین و چروک های کوچک دارد. برای اینکه بتوانید از خواص این مواد بهره گیرید باید آنها را با دستورالعمل های خاص به صورت ماسک های خانگی در آورده و سپس با قرار گرفتن بر روی صورت به آن چیزی که در ذهن دارید دست پیدا کنید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط