لیزر موی بدن

لیزر موی زائد بدن در طی سال ها گذشته به یکی از پرطرفدارترین روش های رسیدن به پوستی صاف و زیبا بوده است. در این روش که افراد علاوه بر خلاصی از شر موهای زائد خود پوستی صاف را دریافت می کند نکات بسیار زیادی وجود دارد که باید قبل از هرگونه اقدام نسبت به آنها آگاهی پیدا کنید. از جمله این نکات انتخاب پزشکی متخصص و باتجربه که در جلوگیری از بروز عوارضی همچون سوختگی در حین لیزر موهای زائد تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. همین مسئله باعث شده تا افراد نهایت دقت را در انتخاب های خود به کار گیرند. در ادامه این مقاله با توجه به اهمیت بالای این مسئله در نظر داریم توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

لیزر موی بدن به چه صورت است

این روزها افراد بسیار زیادی برای انجام لیزر موی بدن خود به سراغ کلینیک های زیبایی می روند و سوالات متفاوتی را مطرح می نمایند. از همین رو باید بدانید که انجام این عمل حتماً باید توسط پزشکی متخصص و باتجربه و البته در کلینیکی مجهز صورت گیرد تا از بروز هر گونه آسیب جلوگیری به عمل آید. همچنین نکته اینجاست که امروزه دستگاه های لیزر بسیار زیادی در بازار موجود است که می تواند در این راستا نقشی کلیدی ایفا کند اما اینکه چه دستگاهی با پوست و موی شما سازگار است و میتواند نتیجه ای مطلوب را در سریعترین زمان ممکن فراهم آورد کاملا به بررسی های پزشک مربوطه ارتباط دارد. از همین رو یک جلسه مشاوره می تواند کمک بسیار زیادی در این راستا به حساب آید.

لیزر موی زیر بغل

نحوه لیزر موی زائد بدن

برای انجام لیزر موهای زائد بدن افراد باید در وهله اول کاملا ناحیه مورد نظر را شیو کنند. برخی از پزشکان توصیه می کنند که برای کاهش درد برای آن دسته از افرادی که آستانه تحمل درد آنها پایین است از کرم های بی حس کننده استفاده نمایند. آنها باید بر روی تخت دراز کشیده تا پزشک دستگاه لیزر را بر روی ناحیه مورد نظر قرار دهند. این کار باعث می شود تا اشعه دستگاه بدون هیچگونه آسیبی خود را به فولیکول های مو رسانده آنها را از بین ببرد. این کار با توجه به دستگاهی که برای لیزر موی بدن انتخاب می کنید میتواند در تعداد جلسات مختلف صورت گیرد. از همین رو جلسه مشاوره با پزشک میتواند تمامی ابهامات را برای شما برطرف نماید.

لیزر موهای زائد دست

ماندگاری لیزر مو چقدر است؟

ماندگاری لیزر موی بدن از جمله سوالاتی است که همواره پس از مراجعه به کلینیک های زیبایی توسط افراد مطرح می شود. در پاسخ به این سوال باید بدانید که عواملی همچون دستگاهی که برای لیزر توسط پزشک مورد استفاده قرار میگیرد و یا ناحیه ای می خواهید از شر موهای زائد آن خلاص شوید و حتی تعداد جلسات درمانی که برای لیزر موی بدن خود در نظر میگیرید تاثیر بسیار زیادی بر ماندگاری لیزر موی بدن شما خواهد داشت. هر چند که معمولا توصیه می شود حداقل ۶ جلسه برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید سپری کنید. نکته اینجاست که نباید این ۶ جلسه را پایان تمامی مراحل بدانید. زیرا پس اتمام جلسات درمانی باید هر چند ماه برای ترمیم و جلوگیری از بروز موهای زائد کوچک و نازک خود به سراغ کلینیک های زیبایی بروید.

نتیجه لیزر موهای زائد بدن

وقتی افراد به سراغ لیزر موهای زائد خود می روند همواره در نظر دارند که در مدت زمانی اندک به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند. اما باید بدانید که نتیجه لیزر موی بدن همواره یکسال پس از اولین جلسه درمانی نمود پیدا می کند. هر چند که در طی این مدت از شدت و میزان رشد موهای زائد کاسته می شود و بسیاری از مناطق حتی دیگر مویی رشد نمی کند اما برای عاری بودن پوست از هرگونه موی زائد باید حداقل یکسال صبر کنید. دقت داشته باشید که نوع پوست و مو افراد و همچنین دستگاهی که برای لیزر موهای زائد خود انتخاب می کنید تاثیر بسیار زیادی در رسیدن به نتیجه دلخواه خواهد داشت.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط