لیفت بدن با نخ

اگر جزء علاقمندان به استفاده از روش های زیبایی باشید، مطمئنا در رابطه با لیفت بدن با نخ نکات زیادی را شنیده اید. در این روش پزشکان تلاش می کنند تا با استفاده از تجهیزاتی که پیشرفت علم و تکنولوژی در اختیار آنها قرار داده به نتیجه دلخواه را برای افراد رغم بزنند. مطمئنا پس از شنیدن این روش زیبایی سوالات زیادی در ذهن شما شکل گرفته است. از همین رو در نظر داریم در ادامه مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

لیفتینگ بدن با نخ

همانطور که میدانید پزشکان از نخ های مخصوصی که به این منظور طراحی و به بازار عرضه شده استفاده می کنند. این نخ ها با کمک سوزن های بسیار ریزی که برای لیفتینگ تعبیه شده اند در ناحیه مورد نظر وارد می شوند و پس از میزان کشیدگی لازمی که در آن ناحیه به وجود می آورند، افراد را به خواسته شان می رسانند. در این روش پزشکان از بی حسی موضعی استفاده کرده و بیماران هیچگونه درد و ناراحتی را احساس نمی کنند. همچنین نکته اینجاست که تاکنون از زمان ظهور لیفت بدن با نخ، هیچگونه گزارشی مبنی بر بروز عوارض و یا واکنش های آلرژیک گزارش نشده است. اما با اینحال در نظر گرفتن نکات ایمنی الزامیست.

لیفتینگ پوست شکم با نخ

روش های لیفت پوست بدن با نخ

اگر به دنبال لیفت پوست بدن با نخ هستید باید بدانید که روش های متفاوتی وجود دارد از جمله اینکه پزشکان چه نقاطی را برای ورود سوزن ها به ناحیه مورد نظر انتخاب نمایند. همچنین جنس نخ های مورد استفاده نیز تاثیر بسیار زیادی در لیفت پوست بدن خواهد داشت. از همین رو توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام نسبت به روش های موجود و روش هایی که پزشک مورد نظر شما بهره میگیرد آگاهی کاملی بدست آورید و در نتیجه تصمیم گیری درستی را صورت دهید.

لیفت پوست شکم

مزایای لیفت پوست بدن با نخ

  • پوستی جوان، زیبا و شاداب حاصل می شود.
  • کاملا مقرون به صرفه می باشد.
  • روشی کاملا غیرتهاجمی بوده و هیچگونه عوارضی را با خود به همراه ندارد.
  • دوران نقاهت کوتاه مدتی را دارد.
  • در مدت زمانی کوتاه انجام می شود.

لیفتینگ پوست بازرو با نخ

هزینه لیفت پوست بدن چقدر است؟

مطمئناً وقتی صحبت از لیفت با نخ می شود، یکی از سوالات مطرح شده، هزینه انجام آن است. باید بدانید که عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار است. در واقع شما باید بدانید که هزینه لیفت بدن در هر کلینیک هزینه ای جداگانه ای را با توجه به مسائل مختلف در بر میگیرد. به عبارت بهتر شما باید در نظر داشته باشید که هر چه پزشک مورد نظر تجربه، مهارت، دانش و آگاهی بیشتری نسبت به انجام این عمل داشته باشد هزینه انجام آن به مراتب بیشتر خواهد شد. همچنین نخ مورد استفاده در این عمل میتواند تاثیرگذار باشد و نکته آخر اینکه نباید از موقعیت جغرافیایی کلینیک در تاثیرگذاری بر روی هزینه غافل شوید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط