مزوتراپی بدن

امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که در هر لحظه از آن وسیله ای به دنیا معرفی می شود که ما را شگفت زده می کند. اگر کمی به اطراف نگاه کنید متوجه می شوید که تب بسیار داغی از رسیدن به اندامی دلخواه و البته متناسب در میان مردم به راه افتاده است. هر چند که پیروی از رژیم های سنگین و ورزش های سخت میتواند این خواسته را محقق کند. اما مزوتراپی بدن از جمله روش هایی است که در طی چندین سال گذشته بدون کوچکترین عوارضی لاغری و تناسب اندام را به افراد هدیه داده و آنها را به نتیجه مطلوب رسانده است. اگر در نظر دارید که از این روش بهره گیرید. توصیه می شود در این مقاله با ما همراه باشید.

مزوتراپی بدن چیست ؟

مزوتراپی بدن از جمله ایمن ترین و بی خطرترین روش هایی است که با کمک آن میتوان چربی های بدن را از بین برد و اندامی متناسب را به افراد هدیه داد. در این روش چربی های تجمع شده در زیر پوست تحریک شده و متابولیسم انها به طور قابل توجهی افزایش پیدا می کند. این روزها محلول های بسیار زیادی در این راستا در بازار موجود می باشد که میتواند با تزریق در نقاط صحیح علاوه بر از بین بردن چربی ها، به درمان سلولیت، ترک های پوستی و همچنین لاغری بدن نیز منجر شود. برای دریافت نتیجه مطلوب اغلب توصیه می شود که با پزشک مربوطه جلسه مشاوره ای ترتیب داده و روند درمان را مورد بررسی قرار دهید تا اطمینان یابید در طی مدت چند جلسه میتوانید به خواسته خود دست پیدا کنید.

مزوتراپی پوست بدن

 مزوتراپی پوست بدن

برای داشتن پوستی صاف ، شفاف، زیبا و البته جوان امروزه روش های بسیار زیادی پیش روی افراد قرار دارد. اما مزوتراپی پوست بدن از جمله بهترین آنها به حساب می آید. در این روش پزشکان با توجه به محلول مزوتراپی که برای درمان در نظر گرفته اند، نقاط مناسبی از پوست را انتخاب کرده و با تزریق موادی که حاوی ویتامین ها، مواد مغذی، هیالورونیک اسیدها و البته پروتئین ها می باشد، کلاژن های لایه های زیرین پوست را تحریک کرده و آنها را وادار به کلاژن سازی می نماید. افرادی که از این محصول استفاده کرده اند، اذعان داشته اند که تنها پس از گذشت مدتی کوتاه به نتیجه دلخواه دست پیدا کرده اند.

مزوتراپی ترک بدن

مسلما برای بسیاری از ما پیش آمده که در برهه ای از زمان با ترک هایی بر روی پوست بدن خود روبرو شده ایم. در آن لحظه احساس می کنیم که تمام زیبایی ما از بین رفته و هیچگاه نمیتوانیم همانند گذشته به پوستی جذاب، زیبا و البته جوان دست پیدا کنیم. باید بدانید که مزوتراپی ترک بدن به راحتی این مشکل را برطرف کرده و این توانایی را دارد که در مدت زمانی کوتاه با تزریق محلول هایی که دارای نشان تاییدیه سازمان بهداشت جهانی بوده جوانی و زیبایی را به پوست برگردانند. این محلول ها گردش خون را در آن نواحی افزایش داده و با پوست های مرده را از بین برده و پوستی صاف و زیبا را جایگزین آن می نمایند.

مزوتراپی استرچ مارک بدن

مزوتراپی لاغری پوست

در روش مزوتراپی لاغری بدن آن دسته از افرادی که از پیروی از رژیم های سخت و ورزش های سنگین خسته شده اند میتوانند به سراغ استفاده از این روش بروند. در روش پزشکان تلاش می کنند تا با محلول هایی متناسب با نیاز افراد، متابولیسم چربی ها را افزایش داده و چربی های تجمع شده را از طریق رگ های خونی به کبد رسانده و از آن طریق دفع نمایند. در این روش افراد با هیچگونه عوارض و واکنش های آلرژیک روبرو نخواهند شد و در طی چند جلسه شاهد تغییرات بسیار بزرگی در ظاهر خود می شوند. معمولا توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام مشورت هایی را با پزشک مربوطه صورت دهند.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط