لیفتینگ بینی استخوانی

لیفتینگ بینی استخوانی

همه ما به خوبی نسبت به این مسئله آگاهی داریم که امروزه روش های بسیار زیادی برای فراهم آوردن زیبایی افراد به دنیا معرفی شده است. هر چند که این روش ها تنوع بسیار زیادی دارد اما نکته اینجاست که انتخاب روش متناسب یکی از اصلی ترین معضلات افراد به شمار می آید. لیفتینگ بینی استخوانی از جمله روش هایی است که در طی سال های گذشته به واسطه نتایج بسیار خوب خود و همچنین هزینه ای بسیار پایین تر از روش های سنتی عمل جراحی بینی طرفداران زیادی پیدا کرده است. نکته اینجاست که عمل بینی استخوانی در نهایت یک بینی بسیار خوش فرم و البته متناسب با صورت را حاصل می کند از همین رو افراد پس از انجام لیفتینگ بینی استخوانی انتظار چنین نتیجه ای را دارند. همین مسئله باعث شده تا در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم.

لیفتینگ چیست

وقتی صحبت از لیفتینیگ بینی استخوانی میشود، اولین سوالی که ذهن افراد را به خود مشغول می کند، این است که لیفتینگ چیست؟ در وهله اول باید بدانید که افزایش سن در از بین رفتن حالت ارتجاعی پوست و افتادگی آن و در نهایت صورتی پیر و پوستی نازک تاثیرگذار است. حال فرض کنید که از این روش برای لیفتینگ بینی استفاده شود. در این روش پزشکان تلاش می کنند تا با استفاده از روش هایی که به دنیا معرفی شده، فرم دلخواه را به بینی برگردانند و با پرکردن نقاط مورد نظر، بینی خوش فرم و متناسب با ظاهر افراد را به آنها هدیه دهند. نکته اینجاست که مراقبت های پس از عمل لیفتینگ به دلیل اینکه به عنوان بخشی از روند درمانی شناخته می شوند از اهمیت بالایی برخوردار است و در رسیدن به نتیجه دلخواه تاثیرگذار خواهد بود. از همین رو باید آن را جدی گرفت.

لیفتینگ بینی چیست

روش لیفت بینی

همانطور که گفته شد روش های بسیار زیادی برای انجام عمل لیفت بینی به دنیا معرفی شده است. که از جمله این روش ها میتوان به لیفت با نخ، تزریق ژل و رینوپلاستی اشاره کرد. اما نکته اینجاست که برای انجام این عمل و انتخاب روشی متناسب و البته نتیجه بخش باید به پزشکی متخصص و باتجربه مراجعه نمود. در واقع پزشکان با توجه به آزمایشات و بررسی هایی که در رابطه با فرم بینی، استخوان و البته ظاهر افراد انجام می دهند روشی متناسب  را انتخاب نموده و سپس اقدامات اولیه برای انجام عمل را آغاز می کنند.

تاثیر لیفت بر بینی استخوانی

افرادی که در نظر دارند از لیفت بینی استخوانی برای رسیدن به یک بینی خوش فرم استفاده نمایند باید بدانند که لیفت باعث می شود تا تحرکات موجود در لایه های زیرین پوستی افزایش پیدا کرده و علاوه بر اینکه افراد به پوستی نرم، صاف و البته زیبا در ناحیه بینی دست پیدا کنند، فرم دلخواه بینی نیز برای آنها حاصل شود. هر چند که به عقیده بسیاری از افراد انجام عمل بینی به صورت سنتی برای بینی های استخوانی بهترین گزینه به حساب می آید. اما هزینه کمتر، دوران نقاهت کوتاهتر و البته رسیدن به نتیجه ای در زمان کوتاهتر باعث شده تا این روش طرفداران زیادی پیدا کند.

تاثیر لیفت بر بینی استخوانی

هزینه لیفت بینی استخوانی

یکی از شایع ترین سوالاتی که همواره افراد پس از مراجعه به کلینیک های زیبایی برای انجام عمل لیفت بینی استخوانی مطرح می کنند، هزینه انجام این عمل می باشد. باید بدانید که همواره عوامل زیادی همچون تخصص، مهارت، تجربه و موادی که مورد استفاده قرار میگیرد و البته موقعیت جغرافیایی کلینیک و تجهیزات و کیفیت خدماتی که ارائه می دهند در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار است. از همین رو مراجعه به وب سایت های معتبر و البته وب سایت کلینیکی که انتخاب کرده اید و یا حتی جلسه مشاوره با پزشک کمک می کند تا نسبت به هزینه نهایی اطلاعات لازم را بدست آورید.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

3+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط