بوتاکس دیسپورت

تزریق بوتاکس دیسپورت

  • مژده طهماسبی
  • 19 ماه قبل
  • 2 نظر
  • 1 دقیقه زمان مطالعه
  • 15+

دیسپورت نوعی بوتاکس است که برای درمان چین و چروک به کار می رود و از آبو – بوتولینوم توکسین نوع A بدست می آید. این نوع از بوتاکس می تواند به طور موقت حرکت ماهیچه ها را در بخش های مورد نظر کاهش بدهد تا بتواند خطوط بین دو ابرو را درمان کند. گاهی اوقات از دیسپورت برای درمان بعضی از بیماری ها هم استفاده می شود. استفاده از دیسپورت در سال ۲۰۰۹ توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است. اگر می خواهید خطوط بین دو ابرویتان را درمان کنید، کاندیدای خوبی برای تزریق بوتاکس دیسپورت هستید.

بوتاکس دیسپورت چیست

دیسپورت یک ماده‌ی تزریقی است که حاوی سم بوتولینوم نوع A است. این سم از باکتری‌هایی تهیه می‌شود که باعث بوتولیسم می‌شوند. سم بوتولینوم فعالیت عصبی عضلات را مسدود کرده و باعث کاهش موقت فعالیت عضله می‌شود. در واقع اجزای تشکیل دهنده‌ی دیسپورت موجب شل شدن پوست شده و خطوط اخم و چین و چروک دور چشم را بطور موقت از بین می‌برند. تاکید میکنم به طور موقت از بین می برد. عاملی که این محصول را در مقایسه با سایر محصولات تزریقی که از سم بوتولینوم ساخته شده‌اند مجزا می‌کند، قابلیت پخش آن در نواحی تزریق است. این بدان معنی است که در مقایسه با سایر محصولات مانند بوتاکس، نیاز به تزریق‌های کمتری برای نتایج مشابه دارد. دیسپورت برای کسانی مناسب است که میزان خطوط بین دو ابروهایشان متوسط تا زیاد است. اگر چین و چروک های کمی دارید، هرگز از این تزریق استفاده نکنید.

ویژگی های دیسپورت

روش تزریق دیسپورت

در تزریق بوتاکس دیسپورت متخصص، مقدار کمی از آن را مستقیما در ماهیچه تزریق می کند و هنگامی که ماهیچه مورد نظر فلج شود، پوست بالای آن هم صاف تر می شود، در نتیجه چین و چروک های روی صورت هم کاهش می یابد. البته باید توجه داشته باشید که اثرات دیسپورت کاملا موقتی است. دیسپورت با غیر فعال و محدود کردن حرکت ماهیچه ها در نقاطی که بوتاکس تزریق می شود، ظاهر خطوط و چین و چروک ها را بهبود می بخشند. تزریق بوتاکس باید در کلینیک و توسط متخصصی با تجربه انجام شود. در طول فرآیند ممکن است متخصص تزریق را در ۳ نقطه متفاوت و در اطراف پیشانی و ابروها انجام دهد. البته نگران نباشید برای جلوگیری از درد، متخصص از بی حسی موضعی استفاده می کند. این تزریق فقط چند دقیقه طول می کشد و فقط مراحل آمادگی بیمار برای تزریق کمی زمان بر است.

تزریق بوتاکس مصپورت

ماندگاری دیسپورت

ماندگاری دیسپورت به عوامل مختلفی بستگی دارد که در هر فرد با توجه به شرایط خود شخص متفاوت است. شرایطی مثل نوع پوست شما یا روش تزریق یا حتی شیوه زندگی کردن شما. ولی به طور کلی نتایج حاصل از استفاده از دیسپورت تا امروز عالی گزارش شده و برای یک دوره ۳ تا ۶ ماهه هم روی صورت باقی می‌ماند. در این روش نیازی به بیهوشی یا انجام عمل جراحی نیست و بیمار حتی بستری هم نمی‌شود. شروع اثر دیسپورت ۲۴ ساعت بعد از تزریق است و بعد از دو هفته به حداکثر نتیجه خود می‌رسد . بیشتر بیماران تقریباً بعد از ۵ روز یا بیشتر متوجه نتایج دیسپورت میشوند  و این نتایج به مدت حدوداً ۶ ماه ماندگار می‌باشند. البته باز هم تاکید می کنم که هر قدر فرد به موارد بعد از تزریق توجه بیشتری داشته باشد نتیجه و ماندگاری بهتری را شاهد خواهد بود.

تزریق دیسپورت

قیمت بوتاکس دیسپورت

قبمت بوتاکس دیسپورت هم مانند تمام محصولات زیبایی که افراد خریداری و مصرف میکنند متفاوت است و بستگی به نوع و نحوه خرید شما دارد. اگر خریدتان را از فروشگاه ها یا سایت های غیراستاندارد انجام می دهید مطمین باشید که خریدی ارزان و البته بی کیفیت دارید و اگر برای خرید به کلینیک یا پزشک متخصص و با تجربه ای مراجعه کرده اید می توانید تزریق را با خیال راحت تری انجام دهید. همانطور که میزان مصرف دیسپورت برای هر فردی متفاوت از دیگری است و معمولاً مردان به مقدار بیشتری از این دارو نسبت به زنان استفاده می کنند پس خیلی قیمت دقیقی از دیسپورت قابل محاسبه و ارایه دادن نیست ولی هزینه معمول درمان دیسپورت بسته به میزان مورد نیاز شما و تخصص پزشکی که آن را انجام می دهد، حدودا بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان (البته برحسب دلار ۳۵۰۰ تومان) می باشد.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

15+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات 2 Comments

مولوی چهارشنبه - 2019 25 سپتامبر

دیسپورت از کجا میشه تهیه کرد؟

1+
مژده طهماسبی چهارشنبه - 2019 25 سپتامبر

با سلام و وقت بخیر. ما اطلاعی از مراکز فروش بوتاکس نداریم.

0
مطالب مرتبط