بوتاکس مصپورت

تزریق بوتاکس مصپورت

بوتاکس مصپورت از تولیدات ایرانی و یکی از بهترین مارک بوتاکس در ایران است. شرکت‌های مختلفی بوتاکس را تولید می‌کنند و برندهای متعددی از بوتاکس وجود دارد که می توان بوتاکس مصپورت تولید داخل را از نظر کمی و کیفی برابر با آنها دانست. بوتاکس مصپورت با کارایی مشابه دیسپورت یکی از بهترین انواع بوتاکس است که ماندگاری طولانی در فلج عضلات و رفع چین و چروک ها  دارد.  تزریق بوتاکس مصپورت در زیبایی بدن و بخصوص در صورت کاربرد وسیع و فراوانی دارد به طوریکه تزریق بوتاکس امروزه یکی از شایعترین اقدامات برای زیبایی بدن و صورت در کشور ما محسوب می شود.

بوتاکس مصپورت چیست

بوتاکس مصپورت در رفع چین و چروک ها، تیک های عصبی و سایر موارد پزشکی کاربرد دارد. مصپورت با مواد موثر توکسین خالص شده کلستریدیوم بوتولینوم تیپ آ، به صورت کمپلکس با هماگلوتینین تولید شده است. شرکت مصون دارو اولین و تنها تولید کننده توکسین کلستریدیوم بوتولینوم تیپ A با نام تجاری مصپورت در ایران می باشد. تولید این محصول در شرکت مصون دارو با کیفیتی در سطح استانداردهای آمریکا و اروپا صورت می گیرد. ظرفیت ‎های تولید در این شرکت چندین برابر نیاز کشور بوده و در حال حاضر این شرکت به طور کامل می تواند نیازهای مصارف داخلی را برطرف نماید. مصپورت به صورت پودر لیوفیلیز استریل تزریقی در واحدهای ۵۰۰ و ۱۵۰ در دسترس می باشد. ویال های ۵۰۰ واحدی بوتاکس مصپورت برای مصرف سه نفر کافی است و تاریخ انقضای آن به مدت ۶ ماه به ثبت رسیده است.

بوتاکس مصپورت

نحوه تزریق بوتاکس مصپورت

برای تزریق این محصول باید از پزشک و متخصص مجرب کمک بخواهید چراکه تزریق بوتاکس فرایندی بسیار حساس و مهم است که فقط به نقاطی مشخص از بدن می بایست تزریق شود؛ وگرنه ممکن است فرد دچار عوارض ناخواسته ی جبران ناپذیری شود. فراورده مصپورت نباید به صورت داخل وریدی تزریق گردد. بهتر است بدانید که هنگام تزریق باید ویال را به آرامی به هم زده تا دارو کاملا حل شود. همچنین باید از کشیدن محلول دارو به داخل سرنگ و تخلیه مجدد آن به داخل محلول خودداری کرد چراکه در اینصورت ممکن است حباب در محلول به وجود بیاید. هنگام اضافه کردن نرمال سالین به فراورده لیوفیلیز شده از سر سوزن ۱۹ استفاده شود و سر سوزن را با زاویه ۴۵ درجه وارد درپوش لاستیکی کنید به گونه ای که حلال به جداره ویال ریخته شود و از ریختن حلال به طور مستقیم روی فراورده خودداری گردد.

روش تزریق مصپورت

ماندگاری مصپورت

اثرگذاری و ماندگاری مصپورت معمولاً از چهار تا شش ماه متغیر است ولی تاثیر تزریق آن معمولا بعد از سه تا ده روز قابل مشاهده است. ولی در هر صورت مدت ماندگاری و مدت اثر آن بستگی به مکان تزریق و همچنین روش تزریق دارد. قسمت بالایی صورت، بهترین ناحیه برای تزریق بوتاکس مصپورت است که معمولا شامل درمان خطوط پنجه کلاغی در اطراف چشم ها ، چین و چروک روی پیشانی و خطوط اخم (و برخی نواحی اطراف لب ها، چانه و گردن) است. تاکید این مسئله لازم است که انجام این کار حتما توسط پزشک انجام شود چراکه این تزریق نیاز به مهارت و تجربه کافی در این زمینه دارد. نکته قابل توجه آن است که در تزریق مصپورت بسته به ناحیه تزریق، دوز استفاده شده و میزان جوابدهی بدن شما به درمان، متفاوت خواهد بود. درمان مجدد هر ۳ تا ۶ ماه نیاز خواهد بود.

قیمت تزریق بوتاکس چقدر است

قیمت بوتاکس مصپورت

قبل از اقدام به خرید بوتاکس مصپورت باید به نکاتی توجه کنید که تاثیر مهمی در رضایت شما از انجام بوتاکس دارد. و این کار تنها با تحقیق و مشورت با متخصصان این حوزه از پزشکی زیبایی امکان پذیر است. مشورت با پزشک با تجربه و با مهارت کافی این امکان را برای شما فراهم می کند که بهترین محصول را با بهترین قیمت تهیه کنید و با تزریق مناسب در ناحیه مناسبی از بدن خود به نتیجه ای قابل قبول دست یابید. قیمت بوتاکس مصپورت بسته به مقدار خرید شما و فروشگاه موردنظر شما ممکن است متغیر باشد. همچنین کلینیکی که برای تزریق به آن مراجعه می کنید و یا حتی خود پزشک در میزات قیمت مصپورت اثرگذار هستند. ولی به طور معمول با در نظر گرفتن بهترین شرایط برای درمان شما این قیمت در هر واحد بوتاکس مصپورت ساخت ایران حدود ۲۰۰ هزارتومان می باشد.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

12+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط