انواع بوتاکس

انواع بوتاکس

میل به زیبایی از گذشته تاکنون در وجود انسان ها قرار داشته، و همواره برای رسیدن به این خواسته روش های زیادی را امتحان کرده اند. بوتاکس نیز از جمله این روش ها و البته بهترین و موثرترین آنها به حساب می آید. تزریق بوتاکس که در برطرف کردن چین و چروک بسیار موثر کرده این روزها طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که بوتاکس چیست؟ با انواع بوتاکس آشنایی دارید؟ باید بدانید که بوتاکس از سمی شناخته شده به نام بوتولینوم ساخته شده که فلج شدن عضلات آن ناحیه و همچنین از بین رفتن چین و چروک را برای افراد به همراه دارد. بسیاری از افراد همچنین از این روش برای داشتن پوستی شفاف و شاداب نیز استفاده می نمایند. در ادامه این مقاله اما توضیحات بیشتری در این زمینه ارائه خواهیم داد.

روش های تزریق بوتاکس

برای تزریق بوتاکس در وهله اول باید به پزشکی متخصص و باتجربه مراجعه نمائید تا شرایط و البته روش کاربردی برای رسیدن به نتیجه اتخاذ شود. پس از این مرحله بیمار با پیچیدگی زیادی همراه نخواهد بود. شاید با خود فکر کنید که روش های زیادی برای تزریق بوتاکس وجود دارد اما باید بدانید که تمامی روش ها از طریق تزریق بوتاکس به ناحیه مربوطه صورت میگیرد و تنها بررسی ها و شرایط قبل از آن میتواند متفاوت باشد. به همین دلیل است که نقش پزشک اهمیت بالایی پیدا می کند. پس از اینکه پزشک تزریق بوتاکس را انجام می شود فرآیند مسدود شدن فرستنده های عصبی صورت آغاز می شود هر چند که این مرحله چیزی حدود ۱۰ روز زمان میبرد. اما پس از آن افراد به نتیجه دلخواه دست پیدا می کنند.

روش تزریق بوناکس

بهترین روش تزریق بوتاکس

اگر بخواهیم از میان روش های موجود تزریق بوتاکس، یکی از آنها را بهترین بدانیم، مطمئنا نمیتوان انتخاب درستی انجام داد. زیرا در نهایت پزشکان با تجهیزات و امکاناتی که در اختیار دارند تلاش می کنند تا بیماران راضی و خشنود از کلینیک خارج شوند. اما با اینحال بهترین روش تزریق بوتاکس برای بیماران روشی است که انها را به نتیجه برساند و این امر ارتباط مستقیمی با بررسی  شرایط بیمار توسط پزشک دارد. آزمایشاتی که در این راستا صورت میگیرد و همچنین میزان آسیبی که چین و چروک ها بر ناحیه مورد نظر وارد کرده اند در این راستا نقش موثری ایفا می کنند.

ماندگاری بوتاکس چقدر است؟

وقتی صحبت از انواع بوتاکس می شود، یکی از سوالاتی که از جانب بیماران مطرح شده و برای آنها بسیار حائز اهمیت است، ماندگاری بوتاکس است. باید بدانید که تزریق این ماده موقتی بوده و نهایت می تواند افراد را ۳ الی ۴ ماه با ظاهر جدید خوشحال نگه دارد. پس از آن عضلات صورت توانایی حرکت، انقباض و انبساط خود را دوباره بدست می آورند. از همین رو معمولا توصیه می شود که افراد برای دریافت نتیجه بهتر در طولانی مدت در ابتدا هر چند ماه برای تمدید به کلینیک های زیبایی مراجعه کرده و پس از عادت کردن عضلات به صاف بودن میتوانند در دراز مدت تنها برای ترمیم خود را به کلینیک های زیبایی برسانند.

بوتاکس صورت

تفاوت مصپورت و دیسپورت

همانطور که میدانید امروزه بوتاکس در انواع بسیار زیادی در بازار موجود می باشد که مصپورت و دیسپورت از جمله معروف ترین و نتیجه بخش ترین آنها به حساب می آید. اگر بخواهیم در رابطه با این نوع از بوتاکس ها توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. باید بدانید بوتاکس دیسپورت عملکرد مشابه بوتاکس دارد، اما با مسدود کردن سیگنال های عصب تلاش می کند تا ماهیچه های ناحیه مورد نظر را به طور موقت شل کرده و از کار بیاندازد. این روند در نتیجه منجر به برطرف شدن چین و چروک ها خواهد شد.  این مسئله اما در رابطه با مصپورت متفاوت بوده و معمولا آن دسته از افرادی که در نظر دارند به طور موقت از شر خطوط اخم میان دو ابرو خود خلاص شوند به سراغ بهره گیری از آن میروند. نکته جالب اینجاست که این محصول ساخت کشور ایران می باشد.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط