breast filler injection

تزریق ژل سینه

امروزه یکی از مواردی که خانم ها و به خصوص خانم های جوان به دنبال آن هستند داشتن سینه هایی خوش فرم و بزرگ هستند. اما ممکن است عوارض و تبعات عمل جراحی برای کسانی که مایل به افزایش سایز سینه هستند دغدغه باشد. نکته اینجاست که امروزه علاوه بر عمل جراحی، روش های دیگری از جمله تزریق ژل به سینه وجود دارد که میتواند افراد را به این خواسته برساند. اگر در نظر دارید از این روش استفاده کنید، توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم.

تزریق ژل برای بزرگ کردن سینه

همه ما میدانیم که امروزه در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم، دنیایی که رسیدن به خواسته هایمان را آسان کرده است. تزریق ژل یکی از بهترین و موثرترین روش های زیبایی به حساب می آید که نه تنها در اجزای صورت بلکه در سایر اجزای بدن نیز مورد استفاده قرار میگیرد و نتایج خوبی را از خود به جای میگذارد. در واقع تزریق ژل برای بزرگ کردن سینه کاملا سلیقه ای و البته متناسب با فرم بدن افراد صورت میگیرد. نکته اینجاست که پزشک مربوطه باید آنقدر تخصص، مهارت و تجربه داشته باشد که تقارن مناسب میان دو سینه افراد را فراهم آورد. هر چند که انتخاب کلینیکی معتبر و مجهز به پزشک این امکان را می دهد تا در انجام وظیفه خود بهترین عملکرد را ارائه دهد.

قیمت تزریق ژل سینه چقدر است

یکی از مهمترین مسائلی که ذهن افراد را در رابطه با تزریق فیلر به سینه به خود مشغول می کند هزینه انجام آن است. باید بدانید موارد زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد که از جمله آن میتوان به دستمزد پزشک اشاره کرد که با توجه به تخصص، مهارت، تجربه و البته توانایی های وی دستخوش تغییراتی می شود. همچنین نباید از موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات، خدمات و کیفیت موادی که مورد استفاده قرار می دهند غافل شوید. به همین دلیل اغلب توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جلسه مشاوره ای با پزشک مربوطه ترتیب داده و نسبت به تمامی موارد اطلاعات کاملی بدست آورید.


در مطب پوست، مو و زیبایی روژا هزینه هر ۱ سی سی ژل تزریقی در سینه از ۴۵۰۰۰۰ تومان شروع می شود. پزشک ابتدا با توجه به فرم بدن و البته سلیقه و خواسته شما میزان ژل مورد نیاز برای افزایش سایز سینه را تخمین می زند و هزینه نهایی را به شما اعلام می کند.

برای مشاوره حضوری و غیر حضوری فرم زیر را پر کنید و یا با شماره زیر تماس بگیرید:

۰۲۱۲۶۲۹۱۷۷۵


عوارض تزریق ژل به سینه

همانطور که میدانید هر روش درمانی علاوه بر مزایا، معایبی را با خود به همراه دارد و همین مسئله باعث شده تا روش های مختلفی برای درمان بسیاری از مشکلات به دنیا معرفی شود. این مسئله در رابطه با تزریق ژل سینه نیز صدق می کند. برخی از این عوارض عبارتند از:

  1. کبودی خفیف
  2. احساس درد و ناراحتی
  3. تورم
  4. التهاب خفیف در اثر فشار ژل بر بافت های اطراف
  5. خارش
  6. توده

منبع: مطب زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط