cheek filler injection aftercares

مراقبت بعد از تزریق ژل گونه

وقتی صحبت از انجام عمل های زیبایی می شود، تمامی افراد جنبه های مثبت آن را در نظر میگیرند، اما نکته اینجاست که همواره راه طولانی برای رسیدن به خواسته شان وجود دارد و تنها نباید به انجام آن عمل اکتفا کنند. یکی از مهمترین مواردی که در این راستا وجود دارد مراقبت بعد از تزریق ژل گونه می باشد. در واقع این مراقبت ها بخشی از روند درمانی قلمداد می شود و میتواند افراد را در رسیدن به نتیجه نهایی کمک کند. به همین منظور در نظر داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

درد بعد از تزریق ژل گونه

یکی از شایع ترین سوالاتی که افراد پس از مراجعه به پزشک و درخواست انجام تزریق ژل گونه مطرح می کنند این است که آیا انجام این کار با درد همراه است؟ باید بدانید پزشکان برای تزریق ژل ها در ناحیه گونه از بیحسی و یا بیهوشی موضعی استفاده می کنند از همین رو با هیچگونه دردی در حین تزریق مواجه نخواهید شد. اما این روش نیز همانند تمامی روش های موجود دردهایی را برای افراد به همراه می آورد.  هر چند این دردها موقتی بوده اما استفاده از برخی داروهای مسکن میتواند تاثیر بسیار زیادی در روند کاهش درد داشته باشد.

مراقبت بعد از تزریق ژل گونه

ورم بعد از تزریق ژل گونه

یکی از شایع ترین عوارضی که افراد پس از تزریق ژل گونه با آن مواجه می شوند، تورم است. در واقع این مشکل که به دلیل ورود یک ماده خارجی به داخل بدن نمود پیدا می کند و به عبارت بهتر نوعی واکنش بدن محسوب می شود، کاملا موقتی بوده و پس از مدتی کوتاه از بین می رود. هر چند که رعایت برخی از مراقبت های بعد از تزریق ژل گونه از جمله استفاده از کمپرس سرد و البته عدم مصرف غذاهای شور و حتی خوابیدن درست در هنگام شب میتواند تاثیر زیادی در کاهش تورم داشته باشد.

تزریق ژل گونه

کبودی بعد از تزریق ژل گونه

تمامی افرادی که تزریق ژل گونه انجام داده اند، اذعان داشته اند که پس از انجام این عمل با کبودی روبرو شده اند. در این راستا باید بدانید که کبودی نیز همانند تورم یکی از شایع ترین عوارض انجام عمل های زیبایی به شمار می آید و تنها کاری که برای جلوگیری و یا کاهش آنها میتوان انجام داد، استفاده از کمپرس سرد به مدت ۲۴ ساعت می باشد. دقت داشته باشید که به هیچ وجه نباید از یخ را به صورت مستقیم بر ناحیه مورد نظر قرار دهید زیرا میتواند منجر به افزایش کبودی در آن ناحیه شود.

کیودی بعد از تزریق ژل گونه

بعد از تزریق ژل چگونه بخوابیم

یکی از مشکلاتی که همواره پس از انجام عمل های زیبایی به سراغ افراد می آید، چگونگی خوابیدن خصوصا در هنگام شب است. اگر در نظر دارید که نتیجه ای مطلوب را پس از تزریق ژل گونه دریافت کنید، توصیه می شود که حتما به مدت یک هفته به سمت بالا بخوابید و تلاش کنید در حین خواب بر روی صورت خود قرار نگیرید. این مسئله باعث می شود علاوه بر رسیدن به نتیجه مطلوب در زمان کوتاهتر، عوارض آن نیز زودتر از آن چیزی که فکر می کنید دست از سر شما بردارد.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

15+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط