تزریق ژل گونه

تزریق ژل گونه

گونه ها نقش موثری در فرم صورت دارند. فرم گونه و میزان برجستگی آن می تواند باعث شود صورت یک فرد جوان و شاداب و یا خسته و بیمار به نظر بیاید. به همین دلیل بسیاری از افراد مایل اند گونه های خود را با روش های گوناگون برجسته سازی کنند. یکی از روش ها برای این کار، تزریق ژل گونه می باشد. با توجه به غیر تهاجمی بودن و ساده بودن این روش، بسیاری از افراد تزریق فیلر را به روش های جراحی و پروتز ترجیح می دهند. الیته قابل ذکر است که ماندگاری تزریق ژل کمتر از روش جراحی است. اگر در فکر انجام تزریق فیلر به گونه های خود هستید، این مطب را تا اخر بخوانید تا با جوانب مختلف آن اشنا شوید.

تزریق ژل به گونه چگونه انجام می شود؟

اگر بخواهیم در رابطه با برجسته سازی گونه با ژل صحبت کنیم، در وهله اول باید بدانید در انجام این عمل، پزشکان و متخصصان در ابتدا بررسی های دقیق و کاملی از ساختار کلی صورت افراد انجام می دهند و سپس با استفاده از سوزن های مخصوص و همچنین ژل های متناسبی که در این راستا تهیه کرده اند؛ نقاطی را برای ورود سوزن انتخاب کرده و تزریق را انجام می دهند. دقت داشته باشید که این ژل ها به دلیل وجود هیالورونیک اسید بکار رفته در آنها، از بروز هرگونه آسیب و واکنش های آلرژیک جلوگیری می کنند. و به دلیل قابلیت جذب بالا، جذب بدن شده و از بین میروند.

تزریق ژل گونه

تزریق ژل گونه در بارداری

دوران بارداری یکی از حساس ترین دوران زندگی خانم ها قلمداد می شود، از همین رو افراد تلاش می کنند در این دوران بهترین ها را برای خود و فرزندشان فراهم آورند و از انجام هرگونه اقدامی که سلامت انها را به خطر بیاندازد جلوگیری نماید. از جمله این روش ها تزریق ژل گونه می باشد. در این روش هر چند که از ژل هایی مخصوص و البته سازگار با بدن استفاده می شود، اما به دلیل تغییرات بسیار زیادی که در هورمون های بدن خانم ها در دوران بارداری صورت گرفته، امکان بروز واکنش های حساسیتی و آلرژیک وجود دارد. از همین رو پزشکان توصیه می کنند که از تزریق ژل در دوران بارداری خودداری نمائید.

قیمت تزریق ژل گونه گذاری

یکی از مهمترین مسائلی که در رابطه با تزریق فیلر به گونه وجود دارد، هزینه انجام آن است. باید بدانید موارد زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد که از جمله آن میتوان به دستمزد پزشک اشاره کرد که با توجه به تخصص، مهارت، تجربه و البته توانایی های وی دستخوش تغییراتی می شود. همچنین نباید از موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات، خدمات و کیفیت موادی که مورد استفاده قرار می دهند غافل شوید. به همین دلیل اغلب توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جلسه مشاوره ای با پزشک مربوطه ترتیب داده و نسبت به تمامی موارد اطلاعات کاملی بدست آورید.


در مطب پوست و مو و زیبایی روژا قیمت تزریق ۱ سی سی ژل فیلر در گونه حدود ۴۵۰۰۰۰ تومان است. قبل از انجام تزریق، می توانید از مشاوره رایگان حضوری با پزشک بهره مند شده و با توجه به فرم صورت خود و انتظاری که از تزریق ژل به گونه دارید، از هزینه نهایی مطلع گردید.


تزریق ژل به گونه

ماندگاری برجسته سازی گونه با ژل

وقتی افراد فکر تزریق ژل گونه را در ذهن پرورش می دهند، مطمئنا سوالات زیادی در این راستا ذهن آنها را به خود مشغول می کند. اما به طور عادی یکی از معمول ترین و شایع ترین سوالاتی که از جانب آنها مطرح می شود، ماندگاری این روش از تزریق می باشد. باید بدانید در این روش، پزشکان تلاش می کنند تا از موادی سازگار با بدن استفاده نمایند تا از بروز هرگونه عوارض جلوگیری به عمل آید. اما با اینحال، این ژل های گونه چیزی حدود شش ماه الی یکسال ماندگاری دارند و پس از آن همه چیز به حالت عادی برمیگردد و افراد میتوانند برای تزریق دوباره، به کلینیک های زیبایی مراجعه نمایند.

مراقبت بعد از تزریق ژل گونه

تزریق فیلر به گونه ضرر دارد ؟

تزریق ژل به گونه معمولا توسط ژل های هیالورونیک اسید انجام می شود. با توجه به اینکه هیالورونیک اسید ماده ای طبیعی است که در بدن وجود دارد، این ژل ها کاملا با بدن سازگار یوده و پس از مدتی جذب بدن می شوند. به همین دلیل واکنش آلرژیک در بدن ایجاد نمی شود. بنابراین می تواند گفت که تزریق ژل در گونه ها عوارض خاصی ندارد. تنها موردی که باید رعایت کنید این است که حتما به کلینیک ها و مطب های معتبر مراجعه کنید تا مطمئن باشید که کادر پزشکی حرفه ای دارند و محیط و وسایل کاملا بهداشتی است.

تزریق ژل گونه برای صورت کشیده

برای فرم دهی صورت حتما باید به مدل صورت توجه شود. گونه تاثیر زیادی در ظاهر صورت دارد و به همین دلیل مهم است که قبل از تزریق فیلر در گونه ها حتما باید بر اساس فرم کلی صورت در مورد روش تزریق و همچنین نقاط تزریق تصمیم گیری کرد. برای مثال برای صورت های کشیده باید توجه شود که تزریق ژل در گونه ها به صورتی نباشد که کشیدگی را بیش از حد نشان دهد، زیرا تعادل صورت بهم می خورد. توصیه می کنیم که حتما در جلسه مشاوره با پزشک عکس های قبل و بعد مدل های مختلف صورت کشیده و گرد را مشاهده کنید.

تزریق ژل گونه برای صورت کشیده

تزریق ژل گونه برای صورت گرد

برجسته کردن گونه ها برای صورت گرد باید با دقت خاصی صورت بگیرد. زیرا این ریسک وجود دارد که فرم صورت چاق به نظر برسد. بنابراین باید به میزان فیلر تزریقی توجه کرده و مقدار سی سی بهینه برای تزریق فیلر در گونه های یک صورت گرد انتخاب شود. از طرفی، صورت های گرد چون طول عمودی زیادی ندارند، نقاط تزریق باید طوری انتخاب شوند که گونه اصطلاحا پایین نیفتد و در جای طبیعی خود قرار بگیرد.

تزریق ژل گونه برای صورت گرد

منبع: مطب زیبایی روژا

2+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط