لیفت گونه با نخ

لیفت گونه با نخ

رسیدن به زیبایی یکی از دغدغه هایی است که امروزه بسیاری از جوانان ما به آن گرفتار شده اند و همواره به دنبال راهی برای دستیابی به خواسته های خود هستند. یکی از عمل های جراحی که امروزه صورت میگیرد افتادگی گونه می باشد. در واقع همانطور که میدانید گونه ها نقش بسیار زیادی در زیبایی افراد دارد از همین رو به سراغ برجسته سازی آن می روند. اما تاکنون در رابطه با لیفت گونه با نخ شنیده اید؟ به این مسئله فکر کرده اید که نخ ها چگونه میتوانند زیبایی و جوانی را به صورت برگردانند؟ با توجه به اهمیت پاسخ این پرسش ها در نظر داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

نحوه لیفتینگ گونه ها

امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که روش های بسیار زیادی را برای رسیدن به زیبایی پیش روی افراد قرار داده است. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که میخواهید گونه هایی زیبا، برجسته و البته صورتی جذاب تر داشته باشید باید بدانید که لیفتینگ گونه ها امروزه به روش های زیادی همچون کاشت پروتز، لیفت گونه با نخ، تزریق ژل یا چربی به گونه و جراحی استخوان گونه صورت میگیرد. امروزه اما لیفت گونه با نخ جزء پرطرفدارترین این روش ها به حساب می آید. البته نکته اینحاست که پزشک مربوطه در ابتدا بررسی ها و آزمایشات لازم را انجام می دهد و در انتها افراد را به نتیجه دلخواه میرسانند.

نحوه لیفتینگ گونه ها

لیفتینگ گونه با نخ

لیفت گونه با نخ جزء روش های جدید برای جوانسازی و شادابی پوست به حساب می آید. در این روش پزشکان با توجه به بررسی هایی که انجام می دهند نقاطی را برای قرار دادن نخ های مخصوص که معمولا از جنس سیلیکون می باشند انتخاب می نمایند. این مسئله باعث ایجاد کشیدگی در پوست شده و گونه هایی برجسته و زیبا را به افراد هدیه می دهد. نکته اینجاست که انجام این عمل در تنها ۲ ساعت صورت میگیرد و تا حدود ۱ سال ماندگاری دارد. زیرا نخ های به کار رفته اغلب به دلیل جلوگیری از بروز هرگونه حساسیت و عفونت از قابلیت جذب بالا بهره مند هستند و پس از مدتی جذب بدن می شوند.

لیفت گونه با نخ

 

هزینه لیفت گونه با نخ

وقتی افراد فکر لیفت گونه با نخ را در ذهن میپرورانند سوالات بسیار زیادی در ذهن آنها شکل میگیرد که از جمله مهمترین آنها میتوان به لیفت گونه با نخ اشاره کرد. نکته اینجاست که عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی انجام این عمل تاثیرگذار هستند که از جمله این موارد میتوان به تخصص، مهارت، تجربه و البته توانایی پزشک اشاره کرد. موارد دیگری همچون موقعیت جغرافیایی کلینیک، جنس نخ مورد استفاده، تجهیزات و خدمات ارائه شده کلینیک می باشد. نکته اینجاست که هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند.

لیفتینگ صورت چیست

بعد از لیفتینگ گونه ها

  • از قرار دادن یخ به صورت مستقیم بر روی پیشانی و چشم هایتان خودداری کنید.
  • کمپرس سرد به مدت ۴۸ ساعت بعد از لیفت گونه ها با نخ به منظور کاهش تورم و کبودی الزامیست.
  • از قرار گرفتن مستقیم زیر نور خورشید پرهیز کنید.
  • از رفتن به حمام به مدت ۲۴ ساعت بپرهیزید.
  • فشار مستقیم آب را به مدت یک هفته بر زخم هایتان قرار ندهید.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط