chin filler injection

تزریق ژل چانه

همه میدانیم که زیبایی صورت به معنی جذابیت بیشتر و البته جذب افراد بیشتر به سمت خود می باشد. همین مسئله باعث شده تا امروزه افراد بسیار زیادی برای رسیدن به این خواسته به سراغ استفاده از روش های درمانی و البته زیبایی بروند. تزریق ژل چانه از جمله روش هایی است که میتواند تاثیر بسیار زیادی در جذابیت و زیبایی افراد داشته باشد. به همین مسئله هر روزه بر طرفداران و متقاضیان آن افزوده می شود. اما نکته اینجاست که توصیه می شود که حتما به پزشکانی متخصص و باتجربه مراجعه نمائید. به همین دلیل در نظر داریم در این مقاله توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم.

تزریق ژل به چانه

زیباسازی چانه بدون جراحی، از جمله بهترین گزینه هایی است که پیش روی افراد قرار دارد تا با استفاده از آن شکل یا فرم نیمرخ چانه خود را اصلاح نمایند. حتی میتوان کوچکی و پژمردگی حالت جانه را برطرف نمود و خط فک قوی تر و برجسته تری را برای افراد فراهم آورد. تزریق ژل چانه به منظور زیباسازی آن به دلیل ارتباط مستقیمی که با زیبایی ظاهری افراد دارد از اهمیت بالایی برخوردار است. از همین رو توصیه می شود که پزشکانی متخصص و باتجربه و البته آگاهی مناسبی به آناتومی چانه و ویژگی های ظاهری افراد داشته باشد. زیرا چانه یکی از اصلی ترین اعضای صورت است که بر سایر اعضای صورت و گردن تاثیر میگذارد. روش درمانی بزرگ کردن چانه می‌تواند به جلو آمدن چانه و بازگشت به حالت جوان‌تر آن بدون ایجاد ظاهر غیرعادی یا نامناسب کمک کند.

تزریق ژل چانه

هزینه تزریق ژل به چانه

اگر به دنبال تزریق ژل به چانه هستید مطمئنا آگاهی از هزینه تزریق ژل به چانه از جمله مهمترین مسائلی است که به آن میپردازید. از همین رو باید بدانید که عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل است که از جمله آن میتوان به دستمزد پزشک اشاره کرد. که این هزینه با توجه به تخصص، تجربه، مهارت و البته موادی که مورد استفاده قرار میدهد میتواند متفاوت باشد. همچنین موارد دیگری مانند موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزاتی که مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین کیفیت خدماتی که ارائه میدهد تاثیر بسیار زیادی در هزینه نهایی خواهد داشت. از همین رو باید بدانید که هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بالاتر باشد هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. به همین دلیل مشورت با پزشک مربوطه قبل از هرگونه اقدام الزامیست.

عکس قبل و بعد تزریق ژل چانه

ماندگاری تزریق ژل به چانه

یکی از مسائلی که همواره ذهن افراد را به خود مشغول می کند ماندگاری تزریق ژل به چانه می باشد. در این راستا باید بدانید که پزشکان این مسئله را چیزی حدود ۶ ماه الی یکسال برآورد می کنند. اما باید بدانید که با توجه به سیستم بدنی انسان ها این مقدار میتواند متفاوت باشد. از همین رو مراجعه به پزشکی متخصص و باتجربه و ترتیب دادن یک جلسه مشاوره کمک می کند تا نسبت به تمامی مسائل آگاهی پیدا کرده و اطلاعات لازم را بدست آورید و سپس برای هرگونه اقدامی عمل کنید.

تزریق ژل به چانه مردان

منبع: کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط