هزینه کاشت ریش چقدر است ؟

هزینه کاشت ریش چقدر است

کاشت ریش با موی طبیعی یک روش درمانی است که معمولاً برای مردانی که از مقطعی بودن یا خالی بودن موی صورت خود شامل ریش و سبیل رنج می برند، مورد استفاده قرار می گیرد. از بین رفتن موهای صورت می تواند ریشه ارثی داشته باشد یا در نتیجه جراحت های حاصل از انجام عمل جراحی، سوختگی یا انواع تصادف ها و یا عوامل بسیار دیگری ایجاد شده باشد. به هر حال، گاهی اوقات مردان دارای ریش و سبیل از تراکم مورد نظر خود راضی نیستند و بنابراین اقدام به کاشت ریش و سبیل می کنند. در این بین محاسبه هزینه کاشت ریش نکته مهمی است که در این مقاله درباره برآورد قیمت آن توضیحاتی برای شما ارائه می دهیم.

هزینه کاشت ریش چقدر است ؟

کاشت موی صورت یک روش رایج جراحی زیبایی است که به منظور کاشت موی سر در مناطق کم موی ریش و سبیل به کار گرفته می شود. قیمت کاشت موی ریش و سبیل بستگی زیادی به روش عمل دارد. این عمل عمدتاً از طریق کاشت مو به روش FUE انجام می شود. در واقع جدیدترین روش ترمیم مو برای برداشت فولیکول های مو به منظور کاشت موی صورت، تکنیک FUE است. فاکتورهای زیادی در تخمین هزینه جراحی کاشت موی صورت دخیل است که تقریباً مشابه عوامل مؤثر در قیمت کاشت موی سر می باشد. اگرچه هزینه انجام عمل های زیبایی در کلینیک های مختلف ، بسیار متفاوت است اما به طور کلی قیمت کاشت موی ریش و سبیل آقایان، با توجه به تعداد گرافت مورد نیاز، وسعت ناحیه ی ریزش کرده، روش انتخابی جهت کاشت و دستمزد پزشک متخصص تعیین می شود.

نحوه محاسبه قیمت کاشتن ریش و سبیل نیز مشابه کاشت موی سر به عوامل مهمی از جمله:

  1. موقعیت جغرافیای کلینیک
  2. پزشک معالج
  3. تراکم کاشت
  4. روش کاشت
  5. داروهای بعد از عمل

بستگی دارد. بهتر است قبل از عمل کاشت، حتماً درباره کلینیک و پزشک معالج خود تحقیق و بررسی لازم را انجام دهید، فریب تبلیغات کلینیک ها نخورید و گزینه های ارزان را به گزینه های با کیفیت ترجیح ندهید. میانگین کاشت ریش با روش های fue و fut در حدود ۲ تا ۴ میلیون تومان خواهد بود و تراکم موی کاشته شده می تواند هزینه نهایی را تغییر دهد.

هزینه کاشت ریش به روش sut

هزینه کاشت ریش به روش sut

امروزه به دلیل نبود قانون ناظر در تعیین هزینه عمل زیبایی کاشت مو، با اعداد و ارقام مختلفی رو برو هستیم که عوامل بسیاری در این تفاوت قیمت موثر هستند. به طور کلی هزینه کاشت ریش به روش sut با توجه به میزان تعداد کاشت ، وسعت ناحیه ی کاشته شده و شرایط شخصی هر فرد کاملا متفاوت است. توجه داشته باشید که قیمت کاشت ریش در قبال آنچه فرد بدست می‌آورد ( زیبایی، جوانی، اعتماد به‌ نفس… ) واقعاً اندک است و این کار اگر به طور صحیح و مناسب انجام شود و به آن نتیجه دلخواه برسد ارزش قبول زحمت و هزینه آن را دارد. روش SUT و FUE برای کاشت ریش نسبت به روشهای رایج و سنتی دارای تراکم بالاتر و قیمت مناسب تری است. البته توجه داشته باشید یکی از اصلی ترین شرایط کاشت ریش طبیعی داشتن بانک مو مناسب و قوی است.

هزینه کاشت ریش به روش fue

در استفاده از روش FUE، گرافت های شامل فولیکول های مو از منطقه پشت سر به روش معمول برداشته می شود. این گرافت ها سپس در صورت فرد کاشته می شوند تا تراکم بیشتری در موی صورت پدید آید و فرد به آن میزان از پرپشتی که مدنظرش است دست یابد. البته فاکتورهای زیادی در تخمین هزینه جراحی کاشت موی صورت دخیل است که تقریباً همان عوامل مؤثر در قیمت کاشت موی سر می باشد. اگر چه هزینه انجام عمل های زیبایی در کلینیک های مختلف ، بسیار متفاوت است اما به طور کلی قیمت کاشتن موی ریش و سبیل آقایان به هر روشی با توجه به تعداد گرافت مورد نیاز ، وسعت ناحیه ی ریزش کرده و دستمزد پزشک متخصص تعیین می شود. با توجه به نتیجه به دست آمده از کاشت ریش می توان گفت که این کار برای برخی ارزش قیمت کردن را دارد.

هزینه کاشت ریش به روش fue

قیمت کاشت ریش به روش fut

کاشت ریش در صورت آقایان از جمله عمل های زیبایی پرطرفدار میان مردان در سنین مختلف می باشد، زیرا داشتن ریش و سبیل مردانه، در اعتماد بنفس و احساس مردانگی آنها بسیار تاثیرگذار است. هنگامی که فرد در اثر عوامل مختلفی بخشی یا کل موهای نواحی ریش و سبیل خود را از دست می دهد ، چنانچه این ریزش با درمان های موضعی و دارویی بر طرف نگردد ، تنها راه حل برطرف نمودن کم پشتی و طاسی ناحیه ای در ریش و سبیل مردان ، عمل کاشت مو می باشد. هزینه کاشت ریش به روش fut مانند سایر روش های کاشت مو به نوع عمل انجام شده و بسیاری از عوامل دیگر از جمله مهارت پزشک، تعداد گرافت های مورد نیاز، وسعت ناحیه مورد عمل، مهارت‌های زیبایی ‌شناسی پزشک و شناخت وی از جنبه‌های مختلف درمان بستگی دارد.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

9+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط