تفاوت لیفت نخ و لیزر

تفاوت لیفت نخ و لیزر

امروزه همانطور که میدانید روش های بسیار زیادی برای محقق کردن خواسته و رسیدن به زیبایی با استفاده از لیفتینگ به دنیا معرفی شده است. اما نکته اینجاست که با توجه به جایگاه بسیار ویژه ای که این روزها دستگاه های لیزر در زندگی انسان ها بدست آورده اند و با توجه به نتایج بسیار خوب لیفت نخ، کدام یک از این روش ها می تواند بهترین گزینه برای رسیدن به ظاهری جذاب، جوان و البته پوستی شفاف باشد؟ این مسئله باعث شده تا افراد برای محقق کردن خواسته خود با ابهامات زیادی روبرو شوند. به همین واسطه در ادامه این مقاله توضیحاتی در مورد تفاوت لیفت نخ و لیزر خدمت شما ارائه دهیم.

لیفت پوست با نخ

لیفت پوست با نخ

این روزها لیفتینگ با نخ را میتوان جزء بهترین و مدرن ترین روش های زیبایی دانست که بدون کوچکترین آسیبی افراد را به خواسته شان میرساند و پوستی شاداب، جوان و زیبا را به آنها هدیه می دهد. برای انجام این عمل پزشکان با استفاده از نخ های مخصوصی که اغلب از جنس سیلیکونی می باشند، و همچنین سوزن های مخصوصی که به این منظور طراحی و تولید شده اند، نقاطی را در ناحیه انتهایی صورت انتخاب کرده و با عبور دادن سوزن ها از آن نواحی، کشیدگی لازم را به وجود می آورند، این کشیدگی در نهایت منجر به فراهم آوردن زیبایی مورد نظر افراد خواهد شد. دقت داشته باشید که این عمل در طول یک جلسه و با دوران نقاهت بسیار کوتاه مدت همراه است.

لیفت پوست با لیزر

نکته ای که در رابطه با لیفتینگ با لیزر وجود دارد این است که افراد علاوه بر اینکه میتوانند عملیات لیفت صورت را انجام دهند، چین و چروک های صورت را نیز با استفاده از لیزر از بین خواهند برد. در واقع در این روش، پزشکان با قرار دادن دستگاه لیزر در ناحیه مورد نظر اشعه لیزر را به راحتی و بدون اینکه هیچ آسیبی به پوست وارد می کنند. این اشعه نیز خود را به لایه درم پوست می رساند و عمل فرایند ترمیم و جوانسازی را انجام می دهد. در واقع نفوذ اشعه لیزر به لایه درم باعث تحریک و کلاژن سازی دوباره پوست شده و همه چیز را به حتی برای چند ماه به حالت اولیه برمیگرداند. دقت داشته باشید این عملیات موقتی بوده و افراد هر از چندگاهی با توجه به نظر پزشک برای ترمیم باید به کلینیک زیبایی مراجعه نمایند.

لیفت پوست با لیزر

تفاوت لیفت نخ و لیزر

اگر به دنبال بهره گیری از لیفت نخ و لیزر هستید و در میان انتخاب یکی از آنها سردرگم شده اید باید بدانید که لیفت نخ با گذشت زمان می تواند افتادگی هایی را در نواحی دیگر بدن به وجود آورد. همچنین در رابطه با لیفت با لیزر باید بدانید که امکان بروز عفونت و حتی سوختگی در ناحیه مورد نظر وجود دارد. اما با این حال لیفت با نخ تاکنون هیچگونه زخم و التهاب را از خود بروز نداده و علاوه بر اینکه منجر به تحریک کلاژن سازی پوست و سفت شدن آن ناحیه می شود میتواند عمل لیفتینگ را نیز با موفقیت به اتمام برساند.

مقایسه لیفت نخ و لیزر

هزینه لیفت لیزری

همانطور که گفته شد عمل لیفتینگ با لیزر یکی از گزینه های مناسبی است که افراد میتوانند انتخاب کنند، در واقع در این روش اشعه لیزر بر روی لایه های درم پوست اثر میگذارد و با تحریک کلاژن ها میتواند در برطرف کردن مشکل افتادگی پوست نیز موثر باشد. نکته ی دیگری که در رابطه با این روش درمانی باید به آن آگاه باشید این است که هزینه انجام این عمل چقدر می باشد. در واقع عوامل تاثیرگذار در هزینه ها عبارتند از پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، پرسنل، تجهیزات، دستگاه لیزری که مورد استفاده قرار میگیرد و میزان آسیب پوست و… که باید برای انجام این عمل در نظر گرفته شود. معمولا توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جلسه مشاوره ای با پزشک ترتیب داده و نسبت به هزینه ها و متناسب بودن آن با بودجه خود اطلاعات کاملی بدست آورید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط