لیفتینگ غبغب

لیفت غبغب با نخ

همه ما در نظر داریم که همواره ظاهری زیبا و جذاب داشته باشیم و برای رسیدن به این خواسته از هیچ اقدامی دریغ نمی کنیم. همین مسئله باعث شده تا افراد با افزایش سن و مشاهده چین و چروک بر روی صورت و حتی غبغب خود به سراغ پیدا کردن راهی برای برطرف کردن این مشکل بروند. خوشبختانه در دنیای امروز رسیدن به این خواسته خیلی سخت و دور از دسترس نیست. لیفت غبغب با نخ از جمله روش هایی است که در طی سال های گذشته علاقمندان زیادی را به سمت خود جذب کرده و نتایج وخوبی را به جای گذاشته است. از همین رو توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه خواهیم داد. با ماه همراه باشید.

لیفت گردن و غبغب با نخ لیفت

یکی از سوالاتی که همواره افراد پس از لیفتینگ غبغب با نخ مطرح می کنند این است که انجام این عمل چگونه انجام می شود. در وهله اول باید بدانید که انجام این عمل بسیار سخت و البته حساس است. از همین رو قبل از هرگونه اقدام توصیه می شود که حتما با پزشکی متخصص و باتجربه مشورت کرده و کلینیکی معتبر و مجهز را انتخاب نمائید. این مسئله کمک می کند تا از بروز هرگونه آسیب احتمالی در امان بمانید. همچنین در انجام این عمل پزشکان از بی حسی موضعی استفاده می کنند و بیمار در حین انجام آن با هیچگونه درد و ناراحتی روبرو نخواهند شد.

در این روش پزشک نخ های مخصوص که اغلب از نوع PDO بوده و توسط بدن قابل جذب هستند را با تکنیک خاصی وارد قسمت زیر چانه، فک و گردن می کنند و نخ ها را می کشند. با کشش نخ پوست هم کشیده شده و اصطلاحا لیفت داده می شود. ویدئوی زیر نحوه لیفت گردن و غبغب را با نخ لیفت نشان می دهد:

نخ لیفت برای غبغب

همانطور که میدانید امروزه به واسطه پیشرفت هایی که در علم رخ داده، انواع مختلفی از نخ لیفت برای غبغب به دنیا معرفی شده است. اما معمولا نخ های پلیمری PDO به دلیل عدم بروز حساسیت و البته قابلیت جذب بالا جزء اولین انتخاب های پزشکان به حساب می آیند. از نواع نخ PDO معمولا نخ کاگ یک سوزنه یا دو سوزنه برای لیفت غبغب استفاده می شود. در واقع پزشکان این نخ ها را با استفاده از سوزن های مخصوصی که در اختیار دارند در ناحیه مورد نظر وارد کرده و سپس میزان کشیدگی مورد نظر را اعمال کرده و سوزن را از آن ناحیه خارج می کنند.

لیفت غبغب خانم ها

روش لیفتینگ غبغب

در قسمت بالا نسبت به چگونگی انجام لیفتینگ غبغب توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم. اما با اینحال همواره توصیه می شود که برای دریافت نتیجه بهتر قبل از هرگونه اقدام با پزشک مربوطه جلسه مشاوره ای ترتیب داده و نسبت به تمامی موارد از جمله چگونگی انجام عمل، نخ های مورد استفاده، مدت زمان ماندگاری، زمان عمل و همچنین هزینه انجام این کار و در نهایت مراقبت های پس از لیفت غبغب با نخ توضیحات لازم را دریافت کنید و با آگاهی کامل به سراغ انجام آن بروید.

لیفتینگ غبغب با نخ

هزینه لیفت غبغب با نخ

مسلما می دانید که هزینه انجام عمل های زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد که افرادی که در نظر دارند این عمل ها را انجام دهند باید نسبت به آن آگاهی داشته باشند. لیفت غبغب با نخ یکی از عمل های زیبایی است که هر کلینیک هزینه ای جداگانه ای را با توجه به مسائل مختلف در نظر میگیرد. در واقع شما باید در نظر داشته باشید که هر چه پزشک مورد نظر تجربه، مهارت، دانش و آگاهی بیشتری نسبت به انجام این عمل داشته باشد هزینه انجام آن به مراتب بیشتر خواهد شد. همچنین نخ مورد استفاده در این عمل میتواند تاثیرگذار باشد و نکته آخر اینکه نباید از موقعیت جغرافیایی کلینیک در تاثیرگذاری بر روی هزینه غافل شوید. به طور متوسط هزینه لیفت غبغب با نخ از ۸۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان می باشد.

منبع : مطب پوست مو زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط