مزوتراپی غبغب

مزوتراپی غبغب

افزایش سن همواره با مشکلات بسیار زیادی همراه است. که از جمله آن ها میتوان به ظهور غبغب بر روی صورت اشاره کرد. بیرون آمدن غبغب ها به دلایل مختلف از جمله چاقی و افزایش سن یکی از آزاردهنده ترین اتفاقات ممکن است. روش های زیادی از جمله عمل های زیبایی و حتی لیپوساکشن پیش روی افراد قرار دارد. اما مزوتراپی غبغب از جمله روش هایی است که با کمترین عوارض و کمترین دوران نقاهت میتواند این مشکلات را برطرف کرده و افراد را به خواسته شان برساند. اگر به دنبال از بین بردن غبغب خود هستید. توصیه میکنیم در این مقاله با ما همراه باشید زیرا به بررسی این روش درمانی میپردازیم.

مزوتراپی غبغب چیست؟

در این روش پزشکان با استفاده از محلول های مخصوص که امروزه در برندها و مدل های مختلف در بازار موجود می باشند، تلاش می کنند تا نقاط مناسبی را انتخاب کرده و با تزریق این محلول ها در آن نواحی چربی ها را آب کرده و پوست را سفت کنند. اغلب این روش به ۴ تا ۶ جلسه درمانی نیاز دارد و پس از مدتی کوتاه افراد شاهد تغییراتی در آن نواحی خواهند بود. نکته جالب اینجاست که در این روش افراد با هیچگونه دوران نقاهت سخت روبرو نخواهند شد و پس از گذشت یک روز میتوانند به روال عادی زندگی خود برگردند. همچنین تاکنون هیچگونه عوارض و واکنش های آلرژیک پس از استفاده از این روش گزارش نشده است. از همین رو میتوان آن را روشی نتیجه بخش محسوب نمود.

آموزش لاغری غبغب با مزوتراپی

یکی از مهمترین مواردی که در رابطه با مزوتراپی غبغب وجود دارد، چگونگی انجام آن است. از همین رو همواره توصیه می شود که پزشکانی متخصص و باتجربه و البته کلینیکی مجهز را برای انجام این عمل انتخاب نمائید. در واقع در این روش پزشکان باید به این نکته توجه داشته باشند که نقاطی مهم و البته مناسب و همچنین آسیب ناپذیر را انتخاب نمایند. زیرا به دلیل اهمیت بالای غبغب و ارتباط نزدیک آن با دستگاه تنفسی امکان بروز آسیب هایی ناگوار وجود دارد. در این روش باید سوزن هایی کوچک و البته مخصوص مورد استفاده قرار گیرد و به لایه های متوسط پوستی تزریق شود تا مواد خود را به لایه های زیرین رسانده و تحرکاتی در کلاژن ها به وجود آورند.

آموزش مزوتراپی غبغب

کوکتل مزوتراپی غبغب

برخی از برند هایی که برای کوکتل مزوتراپی در کشور دارای مجوز هستند عبارتند از درماهیل کره، توسکانی اسپانیا، BCN اسپانیا و پرومو ایتالیا. هر کدام از این برند ها مدل هایی دارند که مخصوص چربی سوزی است و برای نقاط مختلف بدن استفاده می شود. درماهیل یک برند با قیمت پایین است که اثر گذاری معمولی نیز دارد. BCN کیفیت خوبی دارد اما به صورت محلول است و نه کوکتل. این به آن معنا است که باید چند محلول را خریداری کرده و با هم مخلوط کنید تا به صورت کوکتل در بیاید و سپس تزریق کنید.

توسکانی که تولید کشور اسپانیاست کیفیت خوبی دارد و به صورت کوکتل عرضه می شود. قیمت این برند متوسط است. پرومو ایتالیا یک برند ایتالیایی و بسیار با کیفیت است که قیمت نسبتا بالایی دارد و اثرگذاری قابل توجهی نیز دارد. مدل سلوفرم از این برند برای چربی سوزی قسمت های مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد و اگر غبغب زیاد بزرگ نباشد، این قابلیت را دارد که در یک جلسه غبغب را از بین ببرد. Keybella یک برند امریکایی است که قدرت بسیار زیادی در از بین بردن چربی ها دارد. این برند که در سراسر دنیا محبوبیت زیادی دارد، هر گونه غبغب را در طی یک جلسه از بین می برد.

ماندگاری مزوتراپی غبغب

سوالی که ممکن است برای برخی افراد پیش بیاید این است که پس از تزریق محلول های مزوتراپی تا چه مدت میتوانند از ظاهر جدید خود لذت ببرند. در واقع ماندگاری در این روش به دلیل هزینه ای که پرداخت می شود از اهمیت بالایی برخوردار است. باید بدانید که ماندگاری مزوتراپی غبغب بستگی زیادی به مواد مورد استفاد دارد. معمولا نتیجه مزوتراپی حداقل ۶ ماه است و البته برخی برند ها نتیجه دائمی دارند. از همین رو مشورت با پزشک و انتخابی محلولی متناسب با پوست و البته سازگار با بدن شما میتواند تاثیر بسیار زیادی در رسیدن به نتیجه مطلوب داشته باشد.

مزوتراپی غبغب

هزینه مزوتراپی برای غبغب

اگر به دنبال خلاصی از شر غبغب به وجود آمده بر روی صورت خود هستید و از روش مزوتراپی غبغب میخواهید برای رسیدن به نتیجه مطلوب استفاده نمائید. هزینه های نهایی از جمله مسائل مهم به شمار می آیند که حتما باید آن را در نظر گرفت. در واقع عوامل زیادی در تعین هزینه دخیل است که از جمله آن میتوان به میزان تخصص و تجربه پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات و کیفیت کار انجام شده در کلینیک، برند محلولی که مورد استفاده قرار میگیرد و… اشاره کرد.

مطمئنا هر چقدر تخصص، تجربه و مهارت پزشک و همچنین میزان کیفیت ارائه شده بالاتر برود هزینه هایی نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. از همین رو آگاهی از تمامی موارد قبل از هرگونه اقدامی الزامیست. هزینه مزوتراپی غبغب به طور متوسط ۵۰۰ هزارتومان برای هر جلسه است. با توجه به اینکه بین ۴ تا ۶ جلسه درمان نیاز است، کل هزینه حدود ۲ تا ۳ میلیون تومان خواهد شد.

منبع: مطب پوست مو زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط