تجهیزات

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

اینکه لیزر درد دارد یا نه بستگی به آستانه درد هر فرد دارد. دستگاه های جدید و پیشرفته داری سیستم خنک کننده قوی هستند که میزان درد لیزر را تا حد زیادی کاهش می دهند. علاوه بر آن، اگر در هنگام انجام لیزر مو احساس ناراحتی می کنید، می توانید از نیم ساعت قبل از کرم های بی حسی موضعی استفاده کنید.

تاثیر لیزر تا چه مدت بعد از انجام آن قابل مشاهده است؟

از ۱ هفته تا ۲ هفته بعد از انجام لیزر موهایی که قبل از لیزر شیو شده بودند شروع به رشد کرده و بلافاصله شروع به ریزش می کنند.

آیا لیزر مو باعث حذف کامل موها می شود؟

میزان جوابدهی لیزر بستگی به ناحیه مورد نظر از بدن و شرایط مو و رنگ پوست بدن دارد. اما به طور کلی امکان از بین رفتن ۱۰۰% موها وجود ندارد. بلکه همیشه به شارژ مجدد حداقل سالی یک بار نیاز است. تاثیری که لیزر بر موهای زائد می گذارد، در واقع کاهش تراکم ۷۰ درصدی و کرکی شدن موها است.

مشاهده تمام سوالات متداول لیزر موهای زائد

آیا تزریق ژل برای بدن ضرر دارد؟

ژل های هیالورونیک اسید از ماده طبیعی هیالورونیک اسید که در بدن به طور طبیعی وجود دارد ساخته شده است. بنابراین فیلر ضرری برای بدن ندارد. در صورتی که تزریق فیلر در کلینیک زییایی معتبر انجام شود، هیچ مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد. بنابراین توصیه می شود قبل از انجام هر گونه عمل زیبایی ابتدا از کلینیک یا مطب مورد نظر بازدید کرده و محیط و کادر پزشکی آن را مورد بررسی قرار دهید.

آیا تزریق ژل درد دارد؟

تزریق فیلر درد زیادی ندارد. اما در هنگام تزریق از بی حسی موضعی استفاده می شود تا بیمار درد کمتری را حس کند.

تزریق فیلر چه مدت دوام دارد؟

مدت دوام فیلر بستگی به برند آن، روش پزشک برای تزریق و متابولیسم بدن بیمار دارد. بازه ماندگاری ژل های هیالورونیک اسید بین ۳ تا ۱۲ ماه می باشد.

تزریق فیلر چه مدت دوام دارد؟

مدت دوام فیلر بستگی به برند آن، روش پزشک برای تزریق و متابولیسم بدن بیمار دارد. بازه ماندگاری ژل های هیالورونیک اسید بین ۳ تا ۱۲ ماه می باشد.

نتیجه تزریق ژل چه زمانی مشاهده می شود؟

تزریق فیلر یک عمل سرپایی است که بلافاصله بعد از انجام آن نتیجه قابل مشاهده است. البته کمی تورم بعد از آن طبیعی است که در طی ۱ هفته رفع می شود و پس از آن می توانید نتیجه نهایی را ببینید.