بوتاکس چشم

بوتاکس چشم

یکی از روش هایی که امروزه از آن برای از بین بردن چین و چروک های صورت استفاده می شود، تزریق بوتاکس می باشد. شاید برایتان جالب باشد که امروزه افراد برای رسیدن به زیبایی از بوتاکس در هر ناحیه از بدن و صورت خود استفاده می کنند که ناحیه اطراف چشم از جمله شایع ترین آن می باشد. در واقع چروک های اطراف چشم که اغلب در زمان خنده ظهور پیدا می کند با تزریق بوتاکس از بین رفته و افراد ظاهری جوان و پوستی صاف و زیبا خواهند داشت. اگر در نظر دارید که از این روش برای رسیدن به زیبایی بهره گیرید توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید، توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه خواهیم داد.

تزریق بوتاکس چشم

متخصصان اغلب باری تزریق بوتاکس چشم از بی حسی موضعی استفاده می کنند و برای انجام آن هیچ نیازی به بستری نیست زیرا افراد میتوانند آن را در درمانگاه ها به صورت سرپایی انجام دهند. در تزریق بوتاکس چشم پزشکان سوزن های بسیار ظریف و ریزی را در اختیار دارند که ورود آن به ناحیه مربوطه هیچگونه درد و ناراحتی را با خود به همراه ندارد. همچنین به دلیل ضدعفونی شدن آن، با هیچگونه عوارض روبرو نخواهند شد. پس از تزریق بوتاکس در ناحیه مورد نظر فرآیند درمان بلافاصله آغاز می شود اما نکته اینجاست چیزی حدود دو هفته زمان می برد تا افراد نتیجه مورد نظر خود را مشاهده نمایند.

تزریق بوتاکس چشم

بوتاکس برای زیر چشم

یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث می شود افراد به سراغ تزریق بوتاکس زیر چشم بروند، درمان گودی آن ناحیه می باشد. در واقع بوتاکس با خاصیت پرکنندگی خود به خوبی می تواند افراد را به خواسته شان برساند و صورتی جذاب و زیبا را به آنها هدیه دهد. نکته جالب اینجاست که بوتاکس در برطرف کردن چین و چروک های اطراف چشم نیز عملکردی درخشان از خود به جای گذاشته و همین مسئله برطرفداران آن افزوده است. در این روش پزشکان با توجه به بررسی ها و آزمایشاتی که در این راستا انجام می دهند، نقاطی را برای تزریق بوتاکس انتخاب می نمایند. بوتاکس می تواند لایه های زیرین پوست را تحریک کرده و زیبایی و جوانی را به افراد برگردانند.

بوتاکس دور چشم

بوتاکس دور چشم

برای اینکه بتوانید در انجام عمل بوتاکس دور چشم موفقیت مورد نظر خود را بدست آورید باید حتما پزشکانی متخصص و باتجربه را برای انجام این کار در نظر بگیرید تا بدور از هرگونه عوارض و در کسری از ثانیه، به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. در واقع برای جلوگیری از هرگونه آسیب اغلب پزشکان نقاطی را در نواحی دور چشم انتخاب کرده و با علامت گذاری آنها مواد مورد نظر را با استفاده از سوزن های ریز و بسیار باریکی که در اختیار دارند به ناحیه مربوطه تزریق می نمایند. این مواد خود را به لایه های زیرین پوست رسانده و آن نواحی را با خاصیت پرکنندگی خود درمان می نمایند. معمولا این کار در طی مدت زمانی کوتاه اثر خود را باقی میگذارد و افراد شاهد تغییراتی در نواحی اطراف چشم خود خواهند بود.

تزریق بوتاکس زیر چشم

ماندگاری بوتاکس چشم

همانطور که میدانید به دلیل حساسیت بالای چشم، نکات بسیار زیادی در رابطه با بوتاکس چشم وجود دارد که باید نسبت به آنها آگاهی پیدا کنید. از جمله این نکات، ماندگاری آن است. باید بدانید با توجه به سیستم بدنی هر فرد این ماندگاری میتواند متفاوت باشد. اما با اینحال در هر بار تزریق افراد می توانند چیزی حدود ۳ الی ۴ ماه از شر چین و چروک ها و همچنین سایر مشکلاتی که اطراف چشم آنها را درگیر خود کرده است خلاص شوند. اما اغلب توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جلسه مشاوره ای با پزشک مربوطه ترتیب داده تا وی با توجه به بررسی هایی که انجام می دهد مدت زمانی دقیق را به شما اعلام نمایند.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط