لیفت چشم با نخ

لیفت چشم با نخ

با افزایش سن یکی از شایع ترین اتفاقاتی که برای افراد رخ می دهد بروز چین و چروک در اطراف چشم می باشد. حتی بسیاری از جوانان نیز با این مسئله روبرو می شوند و برای درمان آن به سراغ روش های متفاوت می روند. امروزه روش های بسیار زیادی به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی در دنیا وجود دارد که افراد را میتواند به خواسته شان برساند که لیفت چشم با نخ از جمله شایع ترین و محبوب ترین آنها به شمار می آید. اگر جزء متقاضیان بهره گیری از این روش هستید توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. در نظر داریم توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم.

لیفتینگ دور چشم با نخ

همانطور که از اسمش پیداست پزشک برای اینکه بتواند لیفت چشم با نخ، را انجام دهد از نخ های مخصوص و سیلیکونی و بسیار ظریفی استفاده می کند. این نخ ها بسیار ظریف بوده و قابلیت تجزیه نیز دارند. یعنی اکثر این نخ ها پس از ۱۲ تا ۱۸ ماه به صورت خودکار و طبیعی تجزیه می شوند و همه چیز به حالت عادی برمی گردد. برای انجام این عمل باید در ابتدا پزشکی متخصص و باتجربه را انتخاب نمائید تا به دلیل ارتباط مستقیم این عمل با چشم به خوبی و بدور از هرگونه مشکل بتواند این عمل را با موفقیت به اتمام برساند. نکته اینجاست که انجام این عمل تنها در عرض چند ساعت و در کلینیک زیبایی صورت میگیرد. اما پس از مدتی باید برای ترمیم دوباره به کلینیک مراجعه نمائید.

لیفت چین و چروک چشم

روش لیفت چشم با نخ

اگر جزء متقاضیان بهره گیری لیفت چشم با نخ هستید، مطمئنا یکی از سوالاتی که ذهن شما را مشغول می کند چگونگی انجام این عمل می باشد. باید بدانید در انجام این عمل، پزشک مربوطه در ابتدا برای انجام لیفت با نخ ، نقطه ورود و خروج نخ را مشخص می کند و سپس نخ را با کمک سوزن بسیار ریزی در مسیر مشخص شده قرار می دهد و کشش خفیفی را به وجود می آورد و باعث می شود که پوست مقداری کشیده شود و پس از انجام اقدامات لازم شکاف را می دوزد. لازم به ذکر است که بخیه هایی که پزشک به کار می برد جذبی بوده و نیازی به برداشتن ندارد همچنین باید بدانید که جای هیچگونه زخمی بر روی پوست باقی نمی ماند از همین رو نیازی نیست نگران باشید.

هزینه لیفت چشم با نخ

یکی از مهمترین مواردی که در رابطه با لیفت چشم با نخ وجود دارد هزینه انجام آن است. با توجه به مواردی که در اربطه با انجام این عمل گفته شد مطمئنا به این مسئله پی برده اید که عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد. از جمله این موارد میتوان به تخصص، مهارت، تجربه و البته توانایی پزشک اشاره کرد. موارد دیگری همچون موقعیت جغرافیایی کلینیک، جنس نخ مورد استفاده، تجهیزات و خدمات ارائه شده کلینیک می باشد. نکته اینجاست که هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند.

لیفتینگ دور چشم با نخ

بعد از لیفتینگ چشم

  • به دلیل وجود زخم های متصل به نخ های قرار داده شده در اطراف چشم از گذاشتن مستقیم یخ بر روی نواحی اطراف چشم پرهیز کنید.
  • کمپرس سرد به مدت ۴۸ ساعت بهترین گزینه برای کاهش تورم و کبودی بعد از لیفت چشم با نخ به حساب می آید.
  • از قرار گرفتن مستقیم زیر نور خورشید پرهیز کنید.
  • از رفتن به حمام به مدت ۲۴ ساعت بپرهیزید.
  • فشار مستقیم آب را به مدت یک هفته بر زخم هایتان قرار ندهید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط