بوتاکس ایرو

بوتاکس ابرو

همانطور که میدانید ابرو یکی از اصلی ترین بخش های زیبایی صورت محسوب می شود و هنگامی که با مشکل مواجه می شود افراد بلافاصله به سراغ پیدا کردن راهی برای درمان می روند. دقت داشته باشید روش های زیادی برای درمان وجود دارد که بوتاکس ابرو یکی از موثرترین و نتیجه بخش ترین این روش ها می باشد. اگر در نظر دارید که برای رفع مشکلات ابرو و یا حالت بخشیدن به آنها به سراغ بوتاکس ابرو بروید، توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. تا با آگاهی بیشتری به سراغ بهره گیری از آن بروید.

تزریق بوتاکس ابرو

افزایش سن همواره مشکلات بسیار زیادی را با خود به همراه دارد که کاهش کلاژن های زیرپوست از جمله شایع ترین آنها می باشد. برای حل این مشکل افراد امروزه به سراغ تزریق بوتاکس ابرو و بالابردن ابروان خود با استفاده از این روش رفته اند. در واقع ماده بوتاکس به دلیل خاصیت پرکنندگی که در اختیار دارد میتواند از کشیده شدن ابرو توسط عضلات پیشانی جلوگیر یکند. همچنین پوست را به سمت عقب کشیده که این مسئله منجر به از بین رفتن چین و چروک های ناحیه بینی و ابرو شده و حتی خط اخم را نیز بهبود می بخشد. نکته مهم در این راستا این است که برای انجام این کار حتما باید به پزشکانی متخصص و باتجربه و البته کلینیکی معتبر و مجهز مراجعه نمائید. این کار باعث می شود تا از هرگونه آسیب در امان بمانید.

تزریق بوتاکس ایرو

روش تزریق بوتاکس در ابرو

برای اینکه بدانید روش تزریق بوتاکس در ابرو چگونه است. بهترین گزینه ای که پیش روی شما قرار دارد، مراجعه به پزشک و مطرح کردن تمامی سوالاتی است که ذهن شما را به خود مشغول کرده است. اما با اینحال گفته می شود پزشکان برای تزریق ابرو ابتدا حالت صورت فرد و البته میزان آسیبی که عدم فعالیت کلاژن ها به بار آورده اند را بررسی می کنند و سپس طرح پیشنهادی خود برای داشتن صورتی زیبا، جوان و عاری از هرگونه چروک را ارائه می دهند. سپس با مشخص کردن نقاط مذکور، بوتاکس را در ناحیه مورد نظر تزریق کرده و افراد را به خواسته شان میرسانند. نکته اینجاست که افراد نیز میتوانند حالت ابروها و حتی میزان کشیدگی مورد نظر خود را به پزشک ارائه داده تا همه چیز طبق خواسته انان پیش رود.

حالت ابرو بعد از بوتاکس

یکی از مهمترین سوالاتی که افراد در حین تزریق بوتاکس ابرو مطرح می کنند این است که حالت ابرو بعد از بوتاکس به چه صورت خواهد شد؟ باید بدانید که تزریق اولیه بوتاکس تاثیر بسیار زیادی در حالت ابروها خواهد داشت. در واقع در بسیاری از مواقع افراد با ابروانی شیطانی مواجه می شوند زیرا تزریق بوتاکس در ناحیه ای نامناسب صورت گرفته و عضله های پیشانی ابروها دچار کشیدگی به سمت پایین شده اند. از همین رو افراد مجبورند برای ترمیم این مسئله به کلینیک های زیبایی مراجعه نمایند. از همین رو توصیه می شود در انتخاب پزشک نهایت دقت را به کار گرفته و پزشکانی متخصص، باتجربه و البته آگاه به شرایط را برای انجام کارهای خود در نظر بگیرید.

ماندگاری بوتاکس ابرو

همانطور که میدانید نکات بسیار زیادی در رابطه با ماندگاری بوتاکس ابرو وجود دارد که باید نسبت به آنها آگاهی پیدا کنید از جمله این نکات، ماندگاری آن است. باید بدانید با توجه به سیستم بدنی هر فرد این ماندگاری میتواند متفاوت باشد. اما با اینحال در هر بار تزریق افراد می توانند چیزی حدود ۶ ماه از ابروانی خوش حالت و صورتی با مقدار چروک کمتر نیز لذت ببرند. اما اغلب توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جلسه مشاوره ای با پزشک مربوطه ترتیب داده تا وی با توجه به بررسی هایی که انجام می دهد مدت زمانی دقیق را به شما اعلام نمایند.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط