میکرونیدلینگ ابرو چیست

میکرونیدلینگ ابرو چیست

یکی از جاذبه‌های چهره همه افراد داشتن ابروهایی است که به چهره آنها زیبایی هایی خاص هدیه می‌کنند. این حساسیت در مورد ابرو خصوصا در خانم‌ها آنقدر با اهمیت است که آنها قبل از اینکه مشکلی برای ابروهایشان به وجود بیاید و یا حتی ریزشی اتفاق بیفتد به فکر راه‌هایی هستند تا ابروهای خود را پرپشت تر و زیباتر کنند. یکی از انواع روش‌های تقویت ابروها خصوصا در خانم‌ها روش میکرونیدلینگ است که امروزه کاربرد فراوان یافته و نتایج خوبی را نیز برای همگان به همرا داشته است که این خود مزیتی برای استفاده از این روش است.

آموزش میکرونیدلینگ ابرو

میکرونیدلینگ ابرو یکی از موثرترین روش‌ها برای تقویت‌ موهای ابرو است که علاوه بر پرپشت کردن ابروها می‌تواند جلوی ریزش آنها را نیز بگیرد. این روش از درمان با ترمیم بافت‌های آسیب دیده ابرو در زمانی که ابرو به دلایل مختلفی طراوت و شادابی خود را از دست می‌دهد و دچار ریزش می‌شود باعث می‌شود ابرو مجددا به حالت اولیه خود بازگردد. در این روش با استفاده از سوزن ها مخصوص به این روش درمانی حفره‌هایی با عمق مناسب بر روی ابرو ایجاد شده و این سوزاخ‌ها باعث فعال شدن سیستم ایمنی ابرو و سایر فاکتورهای موثر در رویش موهای ابرو می‌شود که با تولید کلاژن باعث پرپشتی ابرو نیز می‌شود. توجه داشته باشید که این کار را حتما در مراکز درمانی معتبر و زیر نظر متخصصان با تجربه و ماهر انجام دهید تا خدایی نکرده دچار عفونت‌های احتمالی و در نتیجه عوارض حاد میکرونیدلینگ نشوید.

آموزش میکرونیدلینگ ابرو

هزینه میکرونیدلینگ ابرو

در استفاده از روش میکرونیدلینگ ابرو باید به نکاتی توجه کنید که درمان را برای شما راحت‌تر و اسان‌تر می‌کند که در این صورت از انجام هزینه‌های اضافی نیز پرهیز می‌شود. قیمت میکرونیدلینگ ابرو با مطالعه و تحقیق در سایت‌های اینترنتی و فضای مجازی قابل مشاهده و محاسبه نیست و لازم است تا فاکتورهای زیادی را برای رسیدن به قیمت تمام شده کار در نظر بگیرید. به عنوان مثال قیمت میکرونیدلینگ به عواملی همچون وسعت ناحیه‌ای از بدن که قرار است تحت درمان قرار گیرد و یا مرکز درمانی یا کلینیکی که شما به آن مراجعه کرده‌اید و یا پزشکی که از او درخواست انجام معاینات را کرده‌اید و یا حتی میزان موادی که برای این کار مصرف می‌شود بستگی دارد که هر کدام این عوامل در تمام شدن قیمت بسیار موثر خواهند بود. بهتر است قبل از اقدام به این کار خوب جوانب کار را درنظر بگیرید.

هزینه میکرونیدلینگ ابرو

عوارض میکرونیدلینگ ابرو

گاهی ممکن است انجام میکرونیدلینگ ابرو شما را دچار عوارضی هرچند محدود نیز کند که این عوارض نگران کننده نخواهند بود و معمولا موقتی و گذرا هستند. از جمله عوارضی که می‌توان بعد از انجام این روش درمانی نام برد عفونت‌هایی هستند که ناشی از عدم رعایت موارد بهداشتی در حین درمان یا در دوره نقاهت پس از آن است.

به عنوان مثال وسایل مکرونیدلینگ از سوزن‌ها تا ژ‌ل‌ها و داروهای مصرفی همگی باید بهداشتی و استریل باشند تا در حین انجام کار عفونتی را به بدن منتقل نکنند. همچنین بعد از انجام میکرونیدلینگ نیز لازم است تا با رعایت اصول بهداشتی از هرگونه عارضه و عفونتی در امان بمانید. قبل از اقدام به میکرونیدلینگ ابرو خوب جوانب کار را بسنجید تا خدایی نکرده بعد از انجام آن به این نتیجه نرسید که هزینه‌ای که پرداخته‌اید نه تنها رضایت شما را جلب نکرده بلکه عوارضی را نیز به همراه داشته است.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

8+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط