لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ

مطمئنا با افراد میانسال بسیار زیادی روبرو شده اید که به دلیل افزایش سن با افتادگی پلک مواجه شده اند. در اکثر موارد علت پر شدن پشت پلک افتادگی پیشانی به سمت پایین است و درمان افتادگی پیشانی کشش آن به سمت بالای صورت است. لیفت ابرو با روش های مختلفی انجام می شود. لیفت با روش تزریق بوتاکس به عضلاتی که ابروها را بالا نگه می‌دارند کمک می کند تا آزادانه و بدون مانع کار خود را انجام دهند. برای انجام این عمل‌ها نیازی به بیهوشی نیست و فقط محل تحت درمان به وسیله کرم‌های بی‌حس کننده بی‌حس می‌شوند. سپس تزریق بوتاکس یا تزریق ژل و حتی استفاده از نخ های مخصوص در محل مورد درمان انجام می‌شوند. برای اینکه آشنایی بیشتری با لیفت ابرو با نخ داشته باشید پیشنهاد می کنیم که در این مقاله با ما همراه باشید.

نحوه لیفتینگ ابرو با نخ

یکی دیگر از روش هایی که برای لیفت ابرو استفاده می شود لیفت با نخ می باشد. اگر جزء متقاضیان استفاده از این روش درمانی هستید، باید بدانید پزشکان برای بهره گیری از این روش از نخ‌ های نازکی به نام PDO استفاده می کنند که در زیر پوست پیشانی و ابروها قرار داده می‌ شوند. با این کار لیفت ظریفی در ناحیه تحت درمان انجام می‌ شود که باعث جوان ‌تر به نظر رسیدن پوست آن منطقه می‌ شود. نکته مهم در رابطه با انجام این عمل این است که بالاکشیدن ابروها خطوط بینی و چین و چروک های دور چشم را کمتر می کند و علائم پیری ایجاد شده در صورت را به طور چشمگیری، کاهش می دهد. این عمل به سرعت و بدون درد انجام می‌ شود و اگر کارمند هستید، نیازی به گرفتن مرخصی برای انجام آن ندارید.

نحوه لیفتینگ ابرو با نخ

روش لیفت ابرو با نخ

همانطور که گفته شد برای بهره گیری از لیفت ابرو با نخ پزشکان از نخ های سیلیکونی مخصوصی استفاده می کنند که حدود ۲ سال ماندگاری دارد و با قدرت جذب بالا و البته سازگاری بالایی که با بدن از خود نشان میدهد، از بروز هرگونه عوارض جلوگیری به عمل می آورد. برای اینکه بتوانید از انجام این عمل نتیجه ای مطلوب دریافت کنید، در وهله اول باید پزشکی متخصص و باتجربه برای انجام این عمل انتخاب نمائید. زیرا پزشک متخصص به خوبی نسبت به وارد کردن سوزن ها و نخ های لیفت آشنایی دارد و افراد را بدور از هرگونه آسیبی به خواسته شان میرساند.

روش لیفت ابرو با نخ

هزینه لیفتینگ ابرو با نخ

یکی از مهمترین مواردی که در رابطه با لیفتینگ ابرو با نخ وجود دارد هزینه انجام آن است. با توجه به مواردی که در اربطه با انجام این عمل گفته شد مطمئنا به این مسئله پی برده اید که عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد. از جمله این موارد میتوان به تخصص، مهارت، تجربه و البته توانایی پزشک اشاره کرد. موارد دیگری همچون موقعیت جغرافیایی کلینیک، جنس نخ مورد استفاده، تجهیزات و خدمات ارائه شده کلینیک می باشد. نکته اینجاست که هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند.

لیفتینگ ابرو با نخ

مراقبت های بعد از لیفت ابرو

  • از قرار دادن یخ به صورت مستقیم بر روی پیشانی و چشم هایتان خودداری کنید.
  • کمپرس سرد به مدت ۴۸ ساعت بعد از لیفت ابرو با نخ به منظور کاهش تورم و کبودی الزامیست.
  • از قرار گرفتن مستقیم زیر نور خورشید پرهیز کنید.
  • از رفتن به حمام به مدت ۲۴ ساعت بپرهیزید.
  • فشار مستقیم آب را به مدت یک هفته بر زخم هایتان قرار ندهید.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط