کاشت ابرو بهتر است یا هاشور

کاشت ابرو بهتر است یا هاشور

با اطمینان میتوان گفت که ابروها یکی از اصلی ترین عوامل زیبایی به حساب می آیند و ایجاد هرگونه مشکل در آنها به گونه ای زیبایی افراد را خدشه دار می کند. اما خوشبختانه همانطور که میدانید امروزه ما در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم، دنیایی که در آن روش های بسیار زیادی برای رسیدن به خواسته ها پیش روی افراد قرار گرفته است. کاشت ابرو و حتی هاشور امروزه جزء بهترین و پرطرفدارترین روش های زیبایی به حساب می آیند که میتوانند ابروهایی زیبا و خوش حالت را به افراد هدیه دهد. به همین منظور در نظر داریم توضیحاتی درباره کاشت ابرو یا هاشور خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

هاشور ابرو

همانطور که میدانید امروزه رسیدن به زیبایی یکی از اصلی ترین دغدغه های افراد می باشد و برای رسیدن به آن دست به انجام هرکاری میزنند. در این راستا باید بدانید که هاشور ابرو یکی از رایج ترین روش هایی است که افراد استفاده می کنند و به نتیجه دلخواه نیز میرسند. درواقع بروز هرگونه آسیب به ابرو، باعث از دست رفتن زیبایی افراد می شود به همین دلیل است که امروزه روش های زیادی برای برطرف کردن این مشکل به دنیا معرفی شده است.

هاشور ابروی طبیعی

برای بهره گیری از هاشور ابرو باید بدانید در این روش متخصص مورد نظر از جوهر مخصوص و همچنین قلمی مناسب برای انجام این کار برای تزریق جوهر به عمق کم پوست استفاده می کند. در این روش پزشک مورد نظر برای ایجاد قرینه بین دو ابرو باید دقت بسیار زیادی داشته باشد. زیرا در غیر اینصورت نمیتوان انتظار ابروانی زیبا و خوش حالت و همچنین خوش فرم را داشت.

 

کاشت ابرو

کاشت موی ابرو بهترین و مطمئن روشی است که پزشکان و متخصصان انجام آن را برای رفع ریزش مو توصیه می کنند. عمل کاشت موی ابرو امروزه توسط متخصصان کاشت مو به عنوان راه حل قطعی درمان ریزش موی ابرو شناخته می شود اما برای انجام آن آیا شرایط خاصی لازم است؟ در واقع استحکام بانک موی افراد در انجام عمل کاشت ابرو از اهمیت بالایی برخوردار است.

بانک مو که در حین کاشت ابرو، ناحیه پشت گوش می باشد باید محکم و قوی باشد تا پزشکان بدور از هرگونه آسیب آنها را برداشت کرده و در ناحیه مورد نظر کاشت نمایند. در واقع اینجا کار پزشک اهمیت بالایی پیدا می کند. این مسئله نه تنها به کاشت با ظرافت، بلکه به مدل ابرو نیز ارتباط دارد. از همین رو توصیه می شود در انتخاب پزشک نهایت دقت را بکار گیرید.

کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابرو بهتر است یا هاشور

پس از اینکه در رابطه با هاشور ابرو و همچنین کاشت ابرو توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم؛ بسیاری از افراد این سوال در ذهن آنها شکل میگیرد که کدام یک از این روش ها میتواند نتیجه بهتری را با خود به همراه آورد؟ در این راستا باید بدانید این مسئله ارتباط مستقیمی با خواسته شما دارد. در اغلب موارد پزشکان کاشت ابرو را به دلیل طبیعی بودن پیشنهاد می دهند. اما بسیاری از افراد به دلیل دوران نقاهت کوتاه مدت هاشور، به سراغ بهره گیری از آن میروند. از همین رو اغلب افراد قبل از هرگونه اقدام نسبت به نیاز خود اطلاعات دقیقی بدست می آورند و سپس به سراغ انجام آن می روند.

کاشت ابرو یا هاشور

عوارض هاشور نسبت به کاشت ابرو

پس از اینکه در رابطه با چگونگی انجام هاشور ابرو توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم مهمترین مسئله ای که وجود دارد این است که به بررسی معایب آن بپردازید تا بتوانید تصمیمی درست برای انجام آن اتخاذ نمائید. این عوارض عبارتند از:

  • ماندگاری بسیار کمی دارد
  • امکان خونریزی در این روش بسیار بالاست.
  • هاشورهایی که بر روی ابروی متقاضی ایجاد می شود ضخیم تر از موهای طبیعی می باشند.
  • برای اینکه نتیجه ای مطلوب برای بیمار ایجاد شود یادگیری بسیار سختی برای آنها به همراه است.
  • امکان ترسیم خطوط خارج از حد مطلوب بدلیل مکانیکی بودن و صرفا فشار دست و متعاقبا عدم کنترل دست حین کشیدن قلم های میکروبلیدینگ

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط