کاشت ابرو به روش fit

کاشت ابرو به روش fit

امروزه کاشت ابرو یکی از بهترین گزینه هایی است که افراد میتوانند برای درمان ریزش ابروهای خود به سراغ بهره گیری از آن بروند. این روش که در طی چند سال گذشته نتایج بسیار خوبی را از خود به جای گذاشته، توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نماید خود به روش های مختلفی تقسیم می شود. کاشت ابرو به روش fit اما جزء پرطرفدارترین این روش ها به حساب می آید. این روش که ارتباط مستقیمی با استحکام بانک موی افراد دارد، باید توسط پزشکی متخصص و البته حاذق صورت گیرد. زیرا هرگونه آسیب به بانک مو میتواند مشکلات دیگری را با خود به همراه آورد. با توجه به این مسئله در ادامه توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه می دهیم.

کاشت ابرو به روش fit

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که کاشت ابرو به روش fit را برای رسیدن به نتیجه دلخواه انتخاب کرده اید باید بدانید نکات زیادی در این راستا وجود دارد که کمک می کند در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را دریافت نمائید. اما انجام این عمل چگونه است؟ در واقع در این روش پزشک با توجه به بررسی هایی که بر روی بانک موی افراد انجام می دهد اقدام به انجام این عمل می کند و گراف های مورد نیاز خود را در صورت قوی و ضخیم بودن موهای بانک مو برداشت کرده و در ناحیه مورد نظر کاشت می کند. نکته ای که اغلب باید به آن توجه شود این است که بانک موی افراد در کاشت ابرو، ناحیه پشت گوش می باشد. باید بدانید که انجام این باید با دقت و ظرافت بسیار بالایی صورت گیرد تا هیچگونه آسیبی به گراف های برداشته شده وارد نشود.

کاشت ابروی fit

مزایای روش fit

یکی از مواردی که کمک می کند با خیالی آسوده تر به سراغ بهره گیری از روش کاشت ابرو به روش fit بروید، این است که نسبت به مزایای آن اطلاعات بیشتری بدست آورید. از همین رو بهتر است شما را با مزایای آن آشنا کنیم:

 • ابروهایی طبیعی و خوش حالت را پس از انجام عمل به افراد هدیه می دهد.
 • در صورت مهارت بالای پزشک، هیچگونه آسیبی به بانک موی افراد وارد نمی شود.
 • جای هیچگونه زخم و اسکار در ناحیه مربوطه باقی نمی ماند.
 • هیچ نیازی به عمل جراحی و بیهوشی ندارد.
 • درد و ناراحتی و حتی خونریزی را با خود به همرا نخواهد داشت.

مزایایی کاشت ابروی fit

معایب روش fit

زمانی که با مزایای کاشت ابرو به روش fit، آشنایی پیدا کردید مطمئنا شنیدن معایب آن کمی تعجب برانگیز خواهد بود. اما باید بدانید هر روش درمانی- زیبایی همواره معایبی هر چند موقتی و کوچک را با خود به همراه دارد. از همین رو در نظر داریم برخی از این معایب را خدمت شما شرح دهیم:

 • احساس خارش در ناحیه کاشت ابرو
 • تورم
 • قرمزی
 • امکان بروز عفونت
 • امکان آسیب رسیدن به فولیکول های مو
 • امکان باقی ماندن جای بخیه در ناحیه کاشت ابرو

معایب کاشت ابروی fit

هزینه کاشت ابرو به روش fit

وقتی صحبت از انجام عمل های زیبایی می شود، از مهمترین مواردی که افراد به آن اهمیت می دهند، هزینه انجام آن است. زیرا تا زمانی که انجام آن با بودجه آنها همخوانی نداشته باشد، مسلما به سراغ انجام آن نیز نخواهند رفت. دقت داشته باشید که امروزه به دلیل پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده، عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد. اگر بخواهیم به این موارد اشاره کنیم باید مواردی همچون دستمزد پزشکان را در الویت قرار دهیم. زیرا هر چقدر مهارت او در انجام عمل با ظرافت هر چه تمام تر همراه باشد نه تنها ابروهایی زیبا و طبیعی، بلکه هیچگونه آسیبی را با خود به همراه نمی آورد. در نتیجه این مسئله تاثیر بسیار زیادی بر هزینه نهایی خواهد داشت. البته در این راستا نباید هزینه های مرتبط با کلینیک را نادیده بگیرید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط