بوتاکس صورت

بوتاکس صورت

میل به زیبایی از گذشته تا کنون در انسان ها وجود داشته و هنگامی که پیشرفت علم و تکنولوژی تحولی عظیم در رسیدن به این زیبایی ایجاد کرد با اطمینان میتوان گفت که افراد زیادی به آن چیزی که مد نظر داشتند رسیدند. همانطور که میدانید راه های زیادی برای رسیدن به زیبایی و جوانسازی پوست وجود دارد ولی یکی از معروفترین آنها تزریق بوتاکس صورت می باشد. در واقع پدید آمدن چین و چروک بر روی صورت ایجاب می کند برای رسیدن به جوانی اقداماتی را صورت دهید. اما تاکنون فکر کرده اید که بوتاکس صورت از چه طریقی انجام می شود؟ چه نکات مهمی در این راستا وجود دارد که باید نسبت به آن آگاهی پیدا کنید؟ با توجه به این سوالات در نظر داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 تزریق بوتاکس صورت

وقتی صحبت از بوتاکس صورت می شود، اولین تصوری که در ذهن افراد شکل میگیرد، صورتی زیبا، جوان و البته عاری از هرگونه چین و چروک است. باید بدانید هر چند این تصور کاملا درست است اما رسیدن به این خواسته مستلزم این است که افراد به پزشکی متخصص و باتجربه و از مواد بوتاکسی معتبر و باکیفیت استفاده نمایند. به همین دلیل است که تجربه، تخصص و مهارت پزشک انتخاب شده از اهمیت بالایی برخوردار است. نکته دیگر این است که نباید پس از تزریق بوتاکس صورت عجله داشته باشید همه چیز با صبر و بردباری حاصل می شود. همچنین نباید مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس را نادیده بگیرید. مطمئنا این مسئله تاثیر بسیار زیادی در تعیین نتیجه نهایی خواهد داشت. از همین رو سعی کنید نسبت به تمامی این موارد اطلاعات دقیقی بدست آورید.

روش های تزریق بوتاکس برای صورت

برای تزریق بوتاکس صورت در وهله اول باید به پزشکی متخصص و باتجربه مراجعه نمائید تا شرایط و البته روش کاربردی برای رسیدن به نتیجه اتخاذ شود. پس از این مرحله بیمار با پیچیدگی زیادی همراه نخواهد بود. شاید با خود فکر کنید که روش های زیادی برای تزریق بوتاکس وجود دارد اما باید بدانید که تمامی روش ها از طریق تزریق بوتاکس به ناحیه مربوطه صورت میگیرد و تنها بررسی ها و شرایط قبل از آن میتواند متفاوت باشد. به همین دلیل است که نقش پزشک اهمیت بالایی پیدا می کند. پس از اینکه پزشک تزریق بوتاکس را انجام می شود فرآیند مسدود شدن فرستنده های عصبی صورت آغاز می شود هر چند که این مرحله چیزی حدود ۱۰ روز زمان میبرد. اما پس از آن افراد به نتیجه دلخواه دست پیدا می کنند.

بوتاکس صورت

محل تزریق بوتاکس در صورت

در واقع همانطور که میدانید بوتاکس به راحتی میتواند عضلات ناحیه مورد نظر را فلج کند و باعث از بین بردن چین و چروک های موجود بر روی صورت شود. اما نمیتوان این تزریق را در هر ناحیه از صورت انجام داد. از همین رو باید بدانید که بهترین نقاط تزریق بوتاکس برای رفع چروک نواحی گوشه چشم، بالای ابرو و نزدیک لب برای برطرف کردن چین و چروک های صورت می باشد. در واقع برای اینکه بتوانید چین و چروک های هر ناحیه ای که مد نظر دارید نباید دقیقا به همانجا تزریق صورت گیرد بلکه باید فاصله ای وجود داشته باشد.

ماندگاری بیشتر بوتاکس در صورت

امروزه اکثر عمل های جراحی که به منظور جوانسازی و زیبایی پوست صورت انجام میگیرد، مدت زمانی مشخص را برای لذت بردن از آن در اختیار افراد می گذارند. این مسئله در رابطه با بوتاکس در صورت نیز صدق می کند. از همین رو اگر در نظر دارید که در زمینه ماندگاری بیشتر بوتاکس در صورت اطلاعات کاملی بدست آورید، باید بدانید که با توجه به سیستم بدنی هر فرد این ماندگاری میتواند متفاوت باشد. اما با اینحال در هر بار تزریق افراد می توانند چیزی حدود ۳ الی ۴ ماه، یک صورت صاف و عاری از هرگونه چروک را در اختیار داشته و از آن لذت ببرند. اما اغلب توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جلسه مشاوره ای با پزشک مربوطه ترتیب داده تا وی با توجه به بررسی هایی که انجام می دهد مدت زمانی دقیق را به شما اعلام نمایند.

منیع: کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط