مزوتراپی صورت

مزوتراپی صورت

از گذشته تاکنون میل به زیبایی در وجود انسان ها نهفته است. به گونه ای که از روش های بسیار متعددی برای رسیدن به خواسته خود استفاده کرده اند. خوشبختانه امروزه در دنیای پیشرفته ای زندگی میکنیم که رسیدن به پوستی شاداب، زیبا و البته جوان خیلی سخت و یا دور از دسترس نیست. مزوتراپی صورت از جمله روش هایی است که در طی چندین سال گذشته طرفداران زیادی پیدا کرده و تلاش کرده تا بدون کوچکترین آسیب و عوارضی افراد را به نتیجه دلخواه برسانند. از همین رو با توجه به اهمیت بالا و کاربرد بسیار زیاد این روش در نظر داریم در این قسمت توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

مزوتراپی صورت | روش مزوتراپی صورت | مزوتراپی صورت چیست

معرفی روش مزوتراپی صورت

در وهله اول باید بدانید که پزشکان تلاش می کنند در مزوتراپی صورت، موادی را به زیر پوست تزریق نمایند که در ترمیم پوست و همچنین جلوگیری از پیری آن عملکردی بسیار درخشان از خود نشان می دهد. علاوه بر تمامی موارد گفته شده پس از تزریق مواد میتوان انتظار پوستی جوان، سفت، عاری ازی هرگونه چین و چروک و برگرداندن خاصیت ارتجاعی به پوست را انتظار داشت. در این روش پزشکان از موادی حاوی ویتامین ها، پروتئین ها، هیالورونیک اسیدها و… استفاده می نمایند که برای تغذیه پوست و تحریک لایه های زیرین بسیار مناسب به شمار می آید. اما نکته اینجاست به دلیل اینکه این مواد به صورت کاملا مستقیم به داخل پوست تزریق می شوند اثری دو برابر از خود به جای میگذارند. امروزه محلول های بسیار زیادی در این راستا با توجه به برند و کارآیی متفاوت در بازار موجود می باشد.

مزوتراپی جای جوش در صورت

یکی از ازاردهنده ترین اتفاقاتی که میتواند برای افراد رخ دهد، بروز آکنه و جوش بر روی صورت است. هر چند که این اتفاق اغلب قبل از میهمانی ها رخ می دهد. اما باید بدانید که این روزها برطرف کردن این مشکل خیلی سخت و دور از انتظار نمی باشد. افرادی که از این روش استفاده کرده اند، اذعان داشته اند که در مدتی کوتاه شاهد تغییراتی بر روی پوست صورت خود بوده اند. همچنین باید بدانید برخی از محلول های مزوتراپی این روزها علاوه بر از بین بردن جای جوش و بخیه، کمک می کنند تا افراد پوستی شفاف، شاداب و البته زیبا داشته باشند. از همین رو پس از تزریق محلول مزوتراپی نباید به فکر از بین رفتن جای جوش های خود باشید مطمئنا مزاایا و فواید بسیار زیاد دیگری نیز به سراغ شما خواهد آمد.

مزوتراپی صورت | روش مزوتراپی صورت | مزوتراپی صورت چیست

مزوتراپی جای بخیه

مطمئنا زیبایی صورت برای تمامی افراد در اولویت قرار دارد. همه ما از لوازم آرایش و سایر موارد موجود در دنیا برای زیبا نشان دادن ظاهر خود استفاده می کنیم تا نتیجه ای دلخواه را حاصل فرمائیم. مزوتراپی جای بخیه اما مهمترین مسئله ای که در این روش صورت میگیرد. در واقع زمانی که این محلول در ناحیه مورد نظر تزریق می شود بلافاصله فرآیند ترمیم را آغاز می کند. خود را به لایه های زیرین پوست رسانده و با تحریک کلاژن های آن ناحیه و افزایش گردش خون پوست های قدیمی را از بین برده و پوستی صاف، جوان و البته شفاف را برای افراد به همراه می آورد. در این روش محلول ها و کوکتل های متناسب بسیار زیادی به بازار عرضه شده که پس از مراجعه به پزشک زیبایی آنها را معرفی کرده و سپس برای رسیدن به نتیجه مطلوب از آن استفاده می نمایند.

مزوتراپی صورت | روش مزوتراپی صورت | مزوتراپی صورت چیست

مزوتراپی برای جای زخم

اگر به دنبال بهره گرفتن از مزوتراپی برای جای زخم در صورت هستید باید بدانید که انجام این کار خیلی سخت نمی باشد. تنها نیاز است که شما پزشکانی متخصص و باتجربه و البته کلینیکی معتبر را برای انجام این کار انتخاب نمائید. زیرا هر چند که تاکنون هیچگونه عوارض و واکنش های آلرژیکی از این روش به دنیا گزارش نشده اما به دلیل ارتباط آن با زیبایی و علل الخصوص صورت، در نظر گرفتن تمامی نکات ایمنی الزامیست. در این راستا میتوانید به کلینیک های مختلف مراجعه کرده و با مشاهده نمونه کارهایشان و حتی ترتیب یک جلسه مشاوره با پزشک مربوطه میتواند به شما کمک کند تا نسبت به تمامی نکات موجود آگاهی پیدا کرده و سپس برای هرگونه اقدامی عملکردی مناسب از خود نشان دهید.

 

منبع : کلینیک زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط