Face PRP

پی آر پی صورت

برای اینکه بتوانید با استفاده از روش پی آر پی، زیبایی صورت خود را دوباره برگردانید، در وهله اول باید پزشکی متخصص را برای انجام این کار انتخاب نمائید. در واقع پی آر پی با استفاده از پلاسمای غنی شده از پلاکت خون، چین و چروک های صورت را از بین می برد و بدون کوچکترین درد و ناراحتی افراد را به خواسته شان میرساند . یکی از نکاتی که در رابطه با پی آر پی باید به آن توجه داشته باشید این است که پس از انجام عمل پی آر پی نباید به مدت چند روز در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرید تا روند درمان به خوبی پیش برود.

پی آر پی صورت برای جای جوش

تمامی ما به زیبایی پوست صورت خود اهمیت می دهیم به گونه ای که با ظهور کوچکترین مشکل به فکر درمان آن هستیم. باید بدانید که این روزها، پی آر پی صورت یکی از شایع ترین و آزاردهنده ترین مشکلات موجود را در کوتاهترین زمان ممکن برطرف می سازد. مطمئنا جای جوش یکی از بدترین اتفاقی است که میتواند برای افراد رخ دهد. در این روش پزشکان با تزریق پلاکت تصفیه شده خون، شرایطی را فراهم می آورند تا کلاژن های موجود در لایه های زیرین پوستی تحریک شده و افراد در کمترین زمان ممکن به آن چیزی که مد نظر دارند دست پیدا کنند. اما نکته اینجاست که انجام این کار باید حتما توسط پزشکانی متخصص و باتجربه صورت گیرد.

پی آر پی چشم

هزینه پی آر پی صورت

یکی از مهمترین مسائلی که در رابطه با پی آر پی صورت ذهن افراد را به خود مشغول کرده، هزینه انجام آن است. باید بدانید که همانند سایر روش های زیبایی و درمانی، انجام این عمل نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن میتوان به دستمزد پزشک که با توجه به تخصص، مهارت و تجربه میتواند متفاوت باشد، روشی که برای پی آر پی صورت استفاده می شود، محلول و موادی که مورد استفاده قرار میگیرد، موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات و کیفیت خدماتی که از جانب کلینیک ارائه می شود اشاره کرد. تمامی این موارد عواملی تاثیرگذار در هزینه به شمار می آیند که در صورت بالا بودن کیفیت میتواند به همان نسبت افزایش پیدا کند.

پی آر پی صورت

پی آر پی گودی زیر چشم

پی آر پی که از سال های گذشته و اوایل دهه ۹۰ میلادی به دنیای زیبایی معرفی شده به عنوان یک روش نوین سلول های درمانی در علم پزشکی شناخته شده است. این روش که امروزه کاربردهای بسیار زیادی دارد باعث می شود افراد به ان چیزی که مد نظر دارند دست پیدا کنند. یکی از این موارد گودی زیر چشم می باشد. در واقع در پی آر پی پلاسمای خون افراد را که پلاکت خونی بسیار بالایی را دارا می باشد در نواحی زیر چشم تزریق می کنند. دقت داشته باشید در انجام این عمل بیماران با هیچگونه درد و ناراحتی روبرو نمی شوند زیرا تنها با تحریک سلول های بنیادین گودی زیر چشم درمان شده و افراد پس از مدتی با هیچگونه مشکلی روبرو نخواهند شد.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

14+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط