facial-mesotherapy

مزوتراپی گونه

این روزها دنیای پیشرفته باعث شده تا راه های رسیدن به زیبایی به هیچوجه قابل شمارش نباشند. مزوتراپی گونه نیز از جمله این روش ها می باشد که در طی سال های گذشته به رغم نتایج بسیار خوبی که از خود به جای گذاشته توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند. این روش که با استفاده از محلول ها و کوکتل های متفاوت و متناسب با نیاز افراد صورت میگیرد نشان تاییدیه سازمان بهداشت جهانی را دریافت کرده و هیچگونه عوارضی را نیز با خود به دنبال ندارند. اگر جزء علاقمندان به استفاده از این محصول هستید توصیه می کنیم در این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم.

مزوتراپی گونه چیست

امروزه روش های بسیار زیادی برای گونه گذاری پیش روی افراد وجود دارد که از جمله آن میتوان به تزریق چربی و حتی عمل های جراحی اشاره کرد. اما در روش مزوتراپی گونه؛ پزشکان تلاش می کنند تا با تزریق مواد لازم، از جمله هیالورونیک اسیدها که سازگاری بسیار بالایی با بدن از خود نشان داده اند، گونه هایی برجسته را به افراد هدیه دهند. در این روش هیچگونه نیازی به عمل های جراحی، بیهوشی  و حتی برش بر روی صورت نمی باشد و با هدف کشیدگی پوست خواسته افراد را محقق میسازند. اما نکته اینجاست که توصیه می شود حتما برای انجام آن به پزشکانی متخصص و باتجربه و البته کلینیک هایی مجهز مراجعه نمائید تا از بروز هرگونه عوارض جلوگیری شود. هر چند که تاکنون هیچگونه عوارضی از این روش درمانی گزارش نشده اما در نظر گرفتن نکات ایمنی الزامیست.

آموزش تزریق مزو گونه

برای اینکه بتوانید در مزوتراپی پوست گونه نتیجه ای مطلوب دریافت کنید همانطور که گفته شد باید به سراغ پزشکانی متخصص و البته باتجربه بروید. در این روش پزشکان باید نقاطی حساس و البته مناسب را انتخاب نمایند زیرا هرگونه تزریق اشتباه میتواند مشکلات ناگواری را با خود به همراه آورد. در واقع آنها برای انتخاب نقاط حساس، نقطه گذاری هایی را انجام می دهند و سپس سوزن های ریز و مخصوصی را که برای انجام این کار در نظر گرفته اند را به لایه های متوسط پوستی وارد کرده و محلول را تزریق می نمایند. معمولا توصیه می شود برای دریافت نتیجه مطلوب بین ۶ الی ۸ جلسه درمانی را باید طی کنید. و تا حدود یکسال از دیدن گونه های برجسته خود لذت ببرید.

مزایا و معایب مزوتراپی گونه

همانطور که میدانید هر روش درمانی همواره مزایا و معایبی را با خود به همراه دارد که مزوتراپی گونه نیز از این قاعدع مستثنی نمی باشد. از همین رو اگر بخواهیم به مزایای این روش اشاره کنیم باید موارد زیر را نام ببریم:

مزایا:

  • هزینه پایین نسبت به روش های جراحی
  • به هیچگونه برش و عمل جراحی نیاز نیست.
  • دوران نقاهت کوتاه
  • عدم بروز هرگونه عوارض و واکنش های آلرژیک

معایب:

  • عدم تزریق مواد در نقاط متناسب میتواند باعث بروز عفونت ها و عوارض ناگواری باشد.

روش مزوتراپی گونه ها

هزینه مزوتراپی گونه ها

همانطور که میدانید داشتن گونه هایی برجسته، تغییرات بسیار زیادی را در زیبایی ظاهری به وجود می آورد. همین مسئله باعث شده تا افراد زیادی به سراغ بهره گیری از مزوتراپی گونه ها بروند. اما هزینه های انجام این عمل مهمترین مسئله ای است که ذهن آنها را به خود مشغول خواهد کرد. از همین رو باید بدانید عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی موثر خواهد بود که از جمله آن میتوان به میزان تخصص و تجربه پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات و کیفیت کار انجام شده در کلینیک، برند محلولی که مورد استفاده قرار میگیرد و… اشاره کرد. مطمئنا هر چقدر تخصص، تجربه و مهارت پزشک و همچنین میزان کیفیت ارائه شده بالاتر برود هزینه هایی نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. از همین رو آگاهی از تمامی موارد قبل از هرگونه اقدامی الزامیست.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط