مزوتراپی لک صورت

مزوتراپی لک صورت

در برهه ای از زمان برای بسیاری از ما پیش آمده که با لک هایی بر روی صورتمان روبرو شده ایم. حتی بسیاری از افرادی که پای به میانسالی میگذارند لک هایی را بر روی صورت خود مشاهده می کنند. این مسئله میتواند دلایل مختلفی از جمله قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب، بارداری، ژنتیکی و حتی خال داشته باشد. امروزه برای حل این مشکل راه حل هایی به دنیا معرفی شده که از جمله آن میتوان به مزوتراپی لک صورت اشاره کرد. در این روش پزشکان تلاش می کنند تا بدون کوچکترین آسیبی این مشکل را برطرف کرده و پوستی صاف، زیبا و البته شفاف را به افراد هدیه دهند. برای کسب آگاهی بیشتر در رابطه با این روش درمانی با ما همراه باشید.

مزوتراپی لک صورت چیست ؟

این روزها، پزشکان مزوتراپی را جزء روش های نوین زیبایی به حساب می آورند که در جوانسازی پوست تاثیر بسیار زیادی دارد. در واقع این روش تلاش می کند تا با بهره گیری از داروها و مواد موثر به درمان مشکلات و عارضه های پوست و مو بپردازند. اما به جای مصرف خوراکی داروها، آنها را به صورت مستقیم به ناحیه مورد نظر تزریق نمایند. در مزوتراپی لک صورت نیز پزشکان سوزن های بسیار ریزی را به داخل پوست وارد کرده و مواد مورد نظر را به لایه های زیرین پوست می رسانند. این کار منجر به افزایش تحرکات لایه های زیرین پوستی شده و در نتیجه پوست های مرده روی پوست را از بین می برد و همین مسئله میتواند جوانی را به ظاهر آنها برگرداند. نکته اینجاست که پزشکان باید محلول هایی متناسب را برای رسیدن به نتیجه دلخواه انتخاب نمایند.

مزوتراپی برای رفع لک گونه

تاثیر مزوتراپی در لک های صورت

برای اینکه نسبت به تاثیر مزوتراپی در لک های صورت آشنایی پیدا کنید باید بدانید که موادی که به ناحیه مورد نظر تزریق می شود شامل ویتامین ها، انواع داروها مانند ماینوکسیدیل ها، فاکتورهای رشد و حتی هیالورونیک اسید و آنتی اکسیدان ها می باشد که به عنوان محلول ضد پیری شناخته می شوند. این روش که کاملا غیرتهاجمی بوده به اندازه ۴ الی۶ میل به لایه های زیرین پوستی تزریق شده و کمک می کند افراد در طی چندین جلسه درمانی از هرگونه لک های پوستی خلاص شوند. به عبارت بهتر سلول های زیرین پوست که عامل تولید ماده تیرگی یا همان ملانین هستند با تزریق این مواد کنترل شده و میزان جذب آب و تولید اسید هیالورونیک طبیعی در بافت پوست افزایش می یابد. این کار شاید چندین ماه زمان نیاز داشته باشد ولی پس از یک دوره درمانی مزوتراپی جلوه ظاهری لک ها از بین می رود.

مزوتراپی لک های گونه

گونه ها از جمله عناصر زیر زیبایی به حساب می آیند که بروز هرگونه عارضه در آن می تواند آزاردهنده باشد. مزوتراپی لک های گونه از جمله روش هایی است که در طی چندین سال گذشته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. در این روش پزشکان با سوزن های ریزی که در اختیار دارند سوراخ هایی را به منظور تحریک لایه های زیرین پوست و حتی درمان این لک ها ایجاد می کنند. این تحرکات باعث شده تا فعالیت کلاژن ها و الاستین پوست به حالت اولیه برگردد و کلاژن های جدید جایگزین کلاژن های قدیمی شود. که در نهایت این حرکت منجر به از بین رفتن لک های گونه می شود. نکته اینجاست که در هنگام تزریق این محلول بیماران با هیچگونه درد و ناراحتی روبرو نمی شوند. الیته این کار با استفاده از روش ترکیبی میکرونیدلینگ و مزوتراپی نیز انجام می شود.

رفع جای جوش

مزوتراپی برای لک های پیشانی

لک های روی پیشانی هرچند به ندرت در بین افراد قابل مشاهده است. اما جزء مشکلاتی است که همواره میتواند آزاردهنده باشد. این روش که کاملا غیرتهاجمی بوده باعث می شود تا فعالیت کلاژن با افزایش گردش خون در آن نواحی بیشتر شود و به  طور کلی با تاثیرگذاری بر لایه های داخلی پوست، در نهایت منجر می شود تا پوستی صاف؛ شفاف و البته جوان به سراغ افراد آید. معمولا توصیه می شود برای دریافت نتیجه بهتر چندین جلسه درمانی را سپری نمائید. معمولا پزشکان در حین تزریق مواد مزوتراپی در پوست از کرم ها و بی حسن کننده هایی استفاده می کنند که درد بیمار را تا حدود زیادی کاهش می دهد.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

2+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط