تزریق چربی در بدن

تزریق چربی در بدن

کمبود حجم چربی و عضله در برخی از قسمت‌های بدن سبب از بین رفتن تناسب میان سایر اندام‌ها می‌شود. در حالت کلی می‌توان گفت که برخی از عوامل نظیر افزایش سن و یا مسائل ژنتیکی سبب می‌شود که در برخی از اندام‌ها چربی به میزان کمتر از حد معمول، وجود داشته باشد، این امر زیبایی و تناسب اندام‌ها را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. یکی از موثرترین و منحصربفردترین روش‌ها برای غلبه بر مشکل مذکور، استفاده از روش تزریق چربی در بدن می‌باشد. در این روش پزشک معالج چربی مورد نیاز را از بدن فرد مراجعه کننده دریافت می‌نماید و پس از خالص‌سازی چربی، عملیات تزریق را انجام می‌دهد.

تزریق چربی در سینه

بسیاری از بانوان سایز و فرم سینه‌ها را یکی از فاکتورهای موثر در زیبایی اندام تلقی می‌نمایند. در حالت کلی افزایش سن یکی از مهم‌ترین دلایل کوچک شدن و از بین رفتن فرم سینه‌ها می‌باشد. در همین راستا بسیاری از بانوان به دنبال استفاده از روش‌ها و تکنولوژی‌های جدید برای دستیابی به اندام دلخواه خود هستند. یکی از تکنولوژی‌های جدید موجود در این زمینه، روش تزریق چربی در سینه می‌باشد.

برای انجام عملیات تزریق چربی در سینه، پزشک متخصص چربی مورد نیاز برای تزریق را از قسمت‌هایی نظیر شکم، ران‌ها و بازوهای بیمار دریافت می‌نماید. بهترین دستگاه مورد استفاده برای انجام این دستگاه بادی جت  است. ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که در این روش سینه‌ها به صورت کاملا طبیعی رشد می‌یابند، چرا که چربی تزریق شده کاملا طبیعی می‌باشد. از سویی دیگر می‌توان گفت که چون چربی مورد نیاز برای تزریق، از بدن خود فرد دریافت می‌شود، با بدن فرد سازگارتر بوده و فاقد عوارض جانبی بلند مدت خواهد بود.

تزریق چربی در سینه

تزریق چربی در باسن

داشتن باسن برجسته و خوش‌فرم یکی از مهم‌ترین عناصر زیبایی اندام بویژه برای بانوان محسوب می‌شود. یکی از مهم‌ترین و پربازده‌ترین روش‌های زیباسازی باسن، تزریق چربی در باسن است. از سویی دیگر بسیاری از بیماران ترجیح می‌دهند که پزشکان به‌ جای استفاده از مواد مصنوعی از چربی‌های موجود در بدن خودشان برای فرم دادن و حجیم نمودن ناحیه تحت درمان استفاده نمایند. به دلیل اینکه از بافت‌های چربی موجود در بدن بیمار استفاده می‌شود، این امر فاقد عوارض جانبی بلند مدت و جبران‌ناپذیر خواهد بود. ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که برای جلوگیری از مشکلاتی نظیر عفونت، خون‌ریزی، تورم غیرعادی و… حتما به پزشک متخصص مراجعه شود.

تزریق چربی پشت دست‌ها

 با افزایش سن و تند‌تر شدن روند پیری افراد، میزان تولید کلاژن‌های پوست به مقدار بسیار چشمگیری کاهش می‌یابد و در نتیجه افراد دچار مشکلات متعددی نظیر افزایش میزان چین و چروک‌ها در قسمت‌های مختلف بدن می‌شوند. یکی از مشکلاتی که کاهش میزان تولید کلاژن ایجاد می کند، چروک شدن پشت دست‌ها می‌باشد. لازم به ذکر است علاوه بر افزایش سن، مسائل ژنتیکی و قرار گرفتن طولانی مدت در معرض تانبش مستقیم آفتاب نیز در بروز عارضه مذکور دخیل می باشند. یکی از موثرترین روش‌ها برای برطرف نمودن چروک پشت دست‌ها تزریق چربی در دست ها می‌باشد، این روش در رفع کامل چین و چروک‌های دست و جوانسازی پوست دست‌ها بسیار تاثیرگذار می‌باشد، به نحوی که افراد پس از انجام عملیات تزریق، به سرعت شاهد حصول نتیجه مورد نظر خود خواهند بود.

تزریق چربی پشت دست‌ها

منبع: مطب پوست، مو و زیبایی روژا

2+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط