کاشت موی سر به روش fit

کاشت مو به روش FIT

همانطور که میدانید مو یکی از اصلی ترین عناصر زیبایی چهره افراد محسوب می شود و هنگامی که با مشکل مواجه می شود در واقع تمام اعتماد به نفس افراد را از بین می برد. اما باید بدانید که امروزه روش های زیادی برای درمان ریزش مو و یا کم حجم شدن آنها وجود دارد یکی از روش های پرطرفدار و بسیار خوبی که در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد کاشت مو به روش fit می باشد. اما مسائل زیادی ذهن تمامی افراد علاقمند به استفاده از این روش را به خود مشغول کرده است. با توجه به اهمیت بالای این روش از کاشت مو، در نظر داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

کاشت مو به روش fit

همانطور که در جریان هستید این روزها روش های بسیار زیادی برای کاشت موی سر به دنیا معرفی شده است که یکی از معروف ترین آنها کاشت موی سر به روش FIT اشاره کرد. دقت داشته باشید برای کاشت مو به روش FIT در ابتدا باید به پزشکی متخصص و باتجربه مراجعه نمائید. در این روش پزشک مورد نظر با توجه به بررسی هایی که بر روی بانک موی افراد انجام می دهد و در صورت قوی و ضخیم بودن بانک مو، گراف های مورد نظر را برای انتقال به ناحیه مورد نظر برداشت می کند و در ناحیه ای که دچار ریزش شده کاشت می نماید. همانطور که میدانید انجام این کار ظرافت زیادی را می طلبد زیرا آسیب به گراف ها میتواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد.

کاشت مو به روش fit

مزایای روش FIT

پس از اینکه به این نتیجه رسیدید که کاشت مو به روش FIT میتواند شما را به نتیجه دلخواه برساند. باید نسبت به مزایای آن آگاهی پیدا کنید. این اطلاعات به شما کمک می کند تا راحت تر تردیدها را کنار بگذارید و بهترین انتخاب ها را داشته باشید. این مزایا عبارتند از:

  • در این روش هیچ آسیبی به بانک موی افراد وارد نمی شود.
  • هیچگونه درد و خونریزی را با خود به همراه ندارد.
  • در اکثر مواقع نتیجه مطلوبی را با خود به همراه دارد.
  • کاشت مویی با تراکم بالا انجام می شود.
  • هیچکس متوجه کاشت موی شما نمی شود.

معایب روش fit

همانطور که گفته شد کاشت مو به روش fit همانند سایر روش های موجود برای رسیدن به موهایی زیبا، می تواند عوارض و ضررهایی را برای بیمار در پی داشته باشد. برخی از این عوارض عبارتند از:

درد : باید بدانید منظور از درد چیزی نیست که نتوانید تحمل کنید و برای تسکین آن نیاز به انواع قرص ها داشته باشید. یک درد ناچیز است که پس از گذشت چند ساعت از بین خواهد رفت.

خارش : یکی از شایع ترین عوارضی که بعد از کاشت مو افراد با آن درگیر هستند خارش می باشد. اما باید بدانید که خاراندن سر در طی چند روز اول می تواند عوارض بسیار بدی را برای بیمار به همراه داشته باشد.

خونریزی : پس از انجام عمل کاشت مو به روش fit یا به روش نواری معمولا پانسمانی بر روی سر آنها گذاشته می شود تا از خونریزی احتمالی در آن ناحیه جلوگیری شود. اگر این خونریزی اتفاق بیفتد، معمولاً با گذاشتن یک گاز استریل و فشار دادن آرام آن بر روی سر به مدت چند دقیقه، می‌توان خونریزی را متوقف کرد

هزینه روش FIT

هزینه کاشت مو به روش fit

یکی از شایع ترین سوالاتی که از جانب بیماران مطرح می شود این است که هزینه کاشت مو به روش FIT چقدر می باشد؟ در رابطه با این سوال باید بدانید که عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه ها دخیل هستند که اگر آنها را نام ببریم باید به مواردی همچون تخصص، تجربه، مهارت و دانش پزشک مورد نظر به جدیدترین متدها روز دنیا، وسعت ناحیه ای که دچار ریزش شده است، موقعیت جغرافیایی کلینیک و همچنین تجهیزات و پرسنل کلینیک اشاره کنیم. دقت داشته باشید هر چه این موارد در کیفیت بالاتری ارائه شود هزینه تمام شده بیشتر خواهد بود. از همین رو اغلب توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام در وهله اول جلسه مشاوره ای با پزشک ترتیب داده، و نسبت به تمامی سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول کرده، اطلاعات کاملی بدست آورید. این مسئله کمک می کند تا راحت تر تصمیم گیری کنید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط