لیفت بینی گوشتی

لیفت بینی گوشتی

زیبایی بینی موضوعی است که طی ۱۰ سال اخیر توجه بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. بیشتر افراد مایل اند بینی بی نقص و متناسبی داشته باشند و از این رو از انواع روش های مختلف برای اصلاح فرم بینی خود استفاده می کنند. همانطور که میدانید عمل جراحی بینی یکی از شایع ترین عمل هایست که در چندین سال گذشته مورد استقبال افراد قرار گرفته است. اما این روزها روش هایی همچون لیفتینگ بینی باعث شده تا افراد از روش هایی کم هزینه تر و البته با نقاهت کمتر خواسته خود را محقق نمایند. نکته اینجاست که عمل بینی های گوشتی یکی از سخت ترین عمل ها به حساب می آید از همین رو به عقیده بسیاری از افراد لیفت بینی گوشتی بهترین نتیجه را حاصل می کند.

در این مقاله روش ها و مسائل مختلف در باره لیفت بینی های گوشتی را مورد بررسی قرار می دهیم.

لیفت بینی گوشتی چیست

بینی گوشتی به بینی هایی می گویند که پوست روی بینی ضخیم، چرب و منافذ آن باز باشند، نوک بینی پهن باشد و پره های بینی پهن و باز باشد. احتمالا شنیده اید که عمل جراحی بینی های گوشتی مشکل بوده و علاوه بر آنکه ممکن است نتیجه دلخواه حاصل نشود، این امکان نیز وجود دارد که مدتی پس از انجام عمل دوباره فرم بینی به حالت قبل بازگردد. به دلیل ریسک بالای عمل جرحی بینی هایی که فرم گوشتی دارند، روش های دیگر برای این افراد محبوبیت بیشتری دارند. روش هایی همچون لیفت با نخ، تزریق ژل، پلاسما جت و البته رینوپلاستی از جمله محبوب ترین روش های لیفت بینی به حساب می آیند.

در این روش ها پزشکان در ابتدا آزمایش ها و نکات لازم از وضعیت سلامتی افراد را مورد بررسی قرار می دهند و با توجه به فرم بینی شخص و انتظارش از نتیجه و البته بودجه ای که مایل است به این کار اختصاص دهد، یکی از روش های مذکور را پیشنهاد می دهد.

لیفت بینی

بهترین روش لیفتینگ بینی گوشتی بدون جراحی

امروزه به واسطه پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده روش های بسیار زیادی برای لیفت بینی گوشتی به دنیا معرفی شده است. همین مسئله انتخاب روش مناسب را برای افراد سخت می کند. اما به طور کلی توصیه می شود که حتما برای انجام چنین عملی به پزشکی متخصص و باتجربه مراجعه نمائید تا نتیجه دلخواه را حاصل کنید. اما با اینحال طی تحقیقاتی که در این راستا صورت گرفته، روش هایی مانند تزریق ژل، پلاسما جت و پلکسر، لیزر و لیفت با نخ از موثر ترین روش ها در این زمینه هستند.

لیفت بینی گوشتی با نخ

در این روش با استفاده از نخ های PDO و یا پلی دی اکسانون نوک بینی را به سمت بالا کشیده و پره های بینی را جمع می کنند. نخ PDO کاملا با بدن سازگار است و ایجاد واکنش های آلرژیک نمی کند. لیفت بینی با نخ نیاز به بیهوشی ندارد و به هیچ عنوان برشی بر روی بینی ایجاد نمی کند. در نتیجه دیگر شخص دچاد نقاهت های طولانی نمی شود. علاوه بر ظاهر طبیعی که این روش در صورت افراد ایجاد می کند، ماندگاری ۱ تا ۲ ساله این روش آن را به روشی اقتصادی تبدیل می کند.

لیفت بینی گوشتی با نخ

لیفت بینی گوشتی با لیزر

استفاده از لیزر در زیبایی بینی برای رفع اسکار، اصلاح فرم بینی پس از حادثه هایی مانند تصادف و همچنین تغییر رنگ پوست بینی می باشد. به عبارتی لیزر پوست بینی را تحت تاثیر قرار می دهد و توانایی تغییر بافت های زیرین را ندارد. برخی معتقدند که لیزر می تواند در کاهش چربی زیر پوست بینی های گوشتی موثر باشد اما این گفته نیز تا کنون از نظر علمی به اثبات نرسیده است. در نتیجه لیزر کاربردی برای لیفتینگ بینی ندارد بلکه برای زیبایی پوست بینی استفاده می شود.

لیفت بینی گوشتی با پلاسما جت

پلاسما جت دستگاهی است که با استفاده از تکنولوژی پلاسما پوست را دچار سوختگی خفیف و سطحی می کند و از این طریق باعث جمع شدن پوست می شود. این دستگاه برای لیفت و کوچک کردن بینی های گوشتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

برای آشنایی بیشتر با این روش مقاله زیر را بخوانید:

پلاسما جت بینی چیست

لیفت بینی گوشتی با دستگاه پلکسر

پلکسر و یا جراحی نرم پلاسما یک روش غیر تهاجمی زیبایی است که یکی از کاربردهای آن اصلاح فرم بینی است. پلکسر برای کوچک کردن بینی های گوشتی روشی موثر است و علاوه بر آن برای بلفاروپلاستی، از بین بردن زگیل و به طور کلی مسطح کردن سطوح اسکار مورد استفاده قرار می گیرد. روش کار این دستگاه به این صورت است که هوای بین سوزن دستگاه و پوست به پلاسما تبدیل می‌شود و پوست را تصعید می‌کند. این کار موجب جمع شدن پوست می شود. در رابطه با لیفتینگ بینی های گوشتی، دستگاه پلکسر باعث می شود که سوختگی بسیار ریز و خفیفی در پوست بینی ایجاد شود و با از بین رفتن قسمتی از پوست و گوشت، بینی کوچک می شود.

لیفتینگ بینی گوشتی با ژل

تزریق ژل جزء بهترین روش هایی است که افراد با استفاده از آن بینی خوش فرم و متناسبی را بدست آورده اند. در این روش ماده ای که فیلر نام دارد، به ناحیه مورد نظر تزریق می شود و فرورفتگی ها و فرم دلخواه را با استفاده از ماده ای به نام هیالورونیک اسید به وجود می آورند. این ماده سازگاری بالایی با بدن داشته و پس از تزریق جذب می شود و همین مسئله باعث شده تا تزریق ژل را یکی از بهترین روش های لیفت بینی نامگذاری کنند.

لیفتینگ بینی گوشتی با ژل

فیلم و عکس لیفت بینی گوشتی

آن دسته از افرادی که بینی گوشتی دارند معمولا پس از انجام عمل های جراحی سنتی باز هم به ان چیزی که مد نظر دارند نمیرسند و همواره درگیر فرم بینی گوشتی خود خواهند بود. اما لیفت بینی باعث می شود تا لایه های زیرین پوستی به حرکت در آمده و با تحریک کلاژن ها، علاوه بر اینکه پوستی نرم، صاف و البته زیبا در ناحیه بینی داشته باشند، فرم دلخواه نیز برای بینی ایجاد شود. معمولا انجام این قبیل لیفت بینی به دلیل حساسیت بالایی که دارد باید توسط پزشکی متخصص و البته آشنا به ساختار بینی صورت گیرد تا نتیجه دلخواه حاصل شود.

 

نحوه لیفت بینی گوشتی

هزینه لیفت بینی گوشتی

یکی از شایع ترین سوالاتی که همواره افراد پس از مراجعه به کلینیک های زیبایی برای انجام عمل لیفت بینی گوشتی مطرح می کنند، قیمت لیفت بینی گوشتی است. باید بدانید که همواره عوامل زیادی همچون روش انتخابی، تخصص، مهارت، تجربه و موادی که مورد استفاده قرار میگیرد و البته موقعیت جغرافیایی کلینیک و تجهیزات و کیفیت خدماتی که ارائه می دهند در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار است. از همین رو مراجعه به وب سایت های معتبر و البته وب سایت کلینیکی که انتخاب کرده اید و یا حتی جلسه مشاوره با پزشک کمک می کند تا نسبت به هزینه نهایی اطلاعات لازم را بدست آورید.

قیمت لیفت بینی گوشتی با نخ در مطب زیبایی روژا حدود ۳۵۰۰۰۰ تومان می باشد. برای اطلاع از هزینه دقیق باید طی یک مراجعه حضوری با پزشکان متخصص روژا مشورت کرده و با توجه به انتظاری که دارید هزینه نهایی را براورد نمایید.

برای مشاوره حضوری و تلفنی فرم زیر را پر کنید تا در کمترین زمان با شما تماس بگیریم:

هزینه لیفت بینی گوشتی

عوارض لیفتینگ بینی گوشتی

هر عمل زیبایی بسته به مکانیزم روش انتخابی ممکن است باعث ایجاد عوارضی کوتاه یا بلند مدت بشود. روش های لیفت بینی بدون جراحی روش هایی غیر تهاجمی هستند و به همین خاطر عوارض ناچیزی دارند. برای مثال در روش لیفت با نخ در صورتی که بهداشت رعایت نشود ممکن است موضع دچار عفونت شود و یا در صورت عدم مهارت پزشک نخ ها در ظاهر بینی مشخص باشند. همینطور در روش پلاسما جت و یا پلکسر در صورتی که به افراد متخصص برای این کار مراجعه نکنید ممکن است دچار سوختگی شوید. تمام این موارد عارضه های کوتاه مدتی هستند که پس از چند روز تا ۱ هفته از بین می روند اما باید توجه داشته باشید که برای انجام عمل های زیبایی حتما به کلینیک های معتبر و افراد متخصص مراجعه کنید تا دچار مشکل نشوید.

منبع: مطب زیبایی روژا

8+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط