بوتاکس پیشانی

بوتاکس پیشانی

میل به زیبایی در وجود همه ما نهفته است و همین مسئله باعث شده تا روش های زیادی را برای محقق کردن این خواسته امتحان نمائیم. اما امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده، تزریق بوتاکس از جمله معروف ترین و موثرترین این روش ها به حساب می آید. بوتاکس که از نوعی سم گرفته می شود در دوز پایین برای مصارف زیبایی عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می دهد. بوتاکس پیشانی نیز به دلیل چین و چروک هایی که به واسطه حرکات زیاد این ناحیه ایجاد می شود طرفداران زیادی دارد. همین مسئله باعث شده تا در این مقاله به برسی و معرفی آن بپردازیم. با ما همراه باشید.

تزریق بوتاکس پیشانی

همانطور که گفته شد علاوه بر خاصیت بوتاکس درمانی، میتوان از آن برای رسیدن به زیبایی و همچنین برطرف کردن چین و چروک نیز استفاده نمود. تزریق بوتاکس در پیشانی یکی از مواردی است که امروزه افراد اعم از پیر و جوان و حتی مرد و زن به سراغ آن رفته اند تا به پوستی زیبا و جذاب دست پیدا کنند. در این روش سم بوتولینیوم به راحتی و به صورت زیر پوستی بر روی نواحی از پیشانی تزریق شده و بخشی از ان را فلج می کند و کمک می کند تا چین و چروک های موجود بر روی پیشانی از بین برود. اگر در نظر دارید که از این روش استفاده کنید حتما باید پزشکی متخصص و کلینیک مجهز و معتبر را برای انجام آن انتخاب نمائید.

تزریق بوتاکس پیشانی

نحوه تزریق بوتاکس در پیشانی

اولین مرحله برای تزریق بوتاکس به پیشانی، انتخاب پزشکی متخصص، با تجربه و آشنا به جدیدترین متدهای روز دنیا می باشد. در مرحله دوم پزشک متخصص عمق خطوط پیشانی را بررسی کرده و سپس با توجه به آن ژلی استاندارد و با کیفیت برای تزریق انتخاب می کند و با تزریق بی حسی موضعی در زیر پوست و محل خطوط پیشانی تزریق بوتاکس به پیشانی را انجام می دهد. تمامی این مراحل چیزی حدود نیم ساعت الی یک ساعت زمان می برد و بیمار پس از آن می تواند به منزل برود.

نحوه تزریق بوتاکس پیشانی

آموزش تزریق بوتاکس پیشانی

پس از اینکه با نحوه تزریق بوتاکس آشنایی پیدا کردید، بسیاری از افراد این فکر در ذهن آنها شکل میگیرد که آموزش تزریق بوتاکس پیشانی به چه صورت است؟ باید بدانید انجام این کار باید حتما توسط پزشکانی متخصص و باتجربه پوست و مو و زیبایی صورت گیرد. زیرا هرگونه تزریق اشتباه در ناحیه پیشانی میتواند منجر به افتادگی پلک، بروز عفونت و سایر عوارض دیگر شود. به عبارت بهتر پزشکان و متخصصان با دوره هایی که در این راستا برگزار می شود این توانایی را بدست می آورند.

بوتاکس خط اخم ابرو

ماندگاری بوتاکس در پیشانی

مطمئنا نسبت به این مسئله آگاهی دارید که نکات بسیار زیادی در رابطه با بوتاکس در پیشانی وجود دارد که از جمله این نکات، میتوان به ماندگاری آن اشاره کرد. باید بدانید با توجه به سیستم بدنی هر فرد این ماندگاری میتواند متفاوت باشد. اما با اینحال در هر بار تزریق افراد می توانند چیزی حدود ۶ ماه، یک پیشانی صاف و عاری از هرگونه چروک را در اختیار داشته و از آن لذت ببرند. اما اغلب توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام جلسه مشاوره ای با پزشک مربوطه ترتیب داده تا وی با توجه به بررسی هایی که انجام می دهد مدت زمانی دقیق را به شما اعلام نمایند.

 منبع: کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط