پاکسازی صورت

جوانساز صورت با مزوتراپی

مزوتراپی در واقع یکی از جدیدترین و بروزترین تکنولوژی‌های پزشکی برای درمان مشکلات و معضلات پوستی در جهان محسوب می شود. در مزوتراپی به جای اینکه دارو از راه دهان به بدن فرد منتقل شود از طریق تزریق در لایه‌های سطحی پوست دارو به بدن می‌رسد. امروزه افراد برای درمان مشکلات پوست صورت خود از مزوتراپی استفاده می‌کنند که عمدتا اثربخش بوده است. جوانساز صورت برای درمان پف‌های دور چشم برای کشیدن پوست‌های صورت و حتی برای درمان افتادگی‌های پوست که به دلیل افزایش سن در افراد رخ می‌دهد کاربردهای زیاد مطلوبی در بین زنان و مردان دارد.

جوانساز صورت برای جای جوش

 از روش‌های مزوتراپی می‌توان برای از بین بردن جای جوش‌های ایجاد شده در پوست صورت نیز استفاده کرد. برای درمان جای جوش در روش مزوتراپی دارو با سرنگ‌های بسیار نازک به لاه‌های سطحی پوست تزریق می‌شود. اغلب داروهای مزوتراپی حاوی لیدوکائین هستند که موجب کاهش درد در زمان تزریق می‌شوند. این نوع مزوتراپی در واقع یک عمل غیرتهاجمی و موثر است که بدون نیاز به جراحی و درد و خونریزی به درمان مشکلات پوستی افراد کمک می‌کند. از مزوتراپی برای درمان تیرگی‌های ایجاد شده در اطراف چشم نیز استفاده می‌کنند همچنین کاربردهای فراوان دیگری مثل درمان سلولیت و افتادگی پوست اندام‌های صورت، درمان ملاسما و لک حاملگی یا حتی لک صورت، درمان ریزش مو و یا حتی تقویت موها، درمان استریا یا همان ترک خوردن پوست به دلیل حاملگی، رفع غبغب زیر چانه و گردن را دارد. مزوتراپی به شما امکان جوانسازی و برگشت به دوران جوانی را می‌دهد.

جوانساز صورت برای لک

یکی دیگر از مزایای مزوتراپی درمان لک‌های صورت است که امروزه به دلیل بازدهی و اثربخشی این روش بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است. البته لازم است تا قبل از درمان لک‌های صورت با روش مزوتراپی یا حتی هر روش دیگری ابتدا با مشورت و معاینه پزشک در مورد عمق لک‌ها، مدت زمان وجود آنها و حتی نوع این لک‌ها روشی مناسب برای برطرف کردن آنها فراهم کنیم. به طور کلی اساس کار جوانساز اینطور است که مواد حاوی حل‌کننده‌های این لک‌ها یا تیرگی‌های روی پوست به روش تزریق در لایه‌های سطحی زیر پوست اقدام به محو کردن آنها می‌کنند البته گاهی ممکن است این کار برای چند جلسه تکرار شود تا لک‌ها به طور کامل از صورت شما محو شوند این تزریق‌ها با بهبود وضعیت آبرسانی به بافت‌های پوست اقدام به حل کردن تیرگی‌ها یا لک‌های موجود روی پوست صورت شما می‌کنند که بسیار اثرگذارند.

مزوتراپی صورت برای لک

مزوتراپی برای آکنه

همه ما ممکن است در طول زندگی در دوره‌ای قرار بگیریم که جوش‌ها و آکنه‌های پوستی رضایت ما را از جذابیت چهره ما بگیرند و ما را دچار ناراحتی و افسردگی کنند. یکی از بهترین و موثرترین راه‌های درمان آکنه یا جوش‌های پوست صورت و بدن مزوتراپی است که اثرگذاری آن این امکان را فراهم می‌کند که بدون معطلی به درمان مشکل پوستی خود بپردازیم. البته راه‌هایی نیز وجود دارد که شما بتوانید در همان مراحل اولیه ایجاد آکنه یا جوش یا حتی برای آکنه‌های خفیف خودتان در منزل درمانی را درنظر بگیرید ولی به طور کلی بهتر است برای درمان جوش‌ها وآکنه‌های بدن مخصوصا بر روی صورت با یک پزشک مشورت کنید تا با انجام بهترین عمل نسبت به محو کردن جای آکنه‌ها اقدام کنید. اکثر افراد در سنین ۱۱ تا ۳۰ سالگی دچار مشکلاتی از این قبیل می‌شوند که با درمان راه صحیح آن درمان پذیر است.

مزوتراپی برای آکنه

جوانسازی صورت چند جلسه است؟

مزوتراپی برای صورت در واقع به رفع مشکلات پوستی شما پرداخته و متناسب با نوع مشکل راه حلی را برای ما فراهم می‌کند. مزوتراپی با تزریق دارو‌های مناسب و اثرگذار به لایه‌های سطحی پوست شروع مداوا را کلید زده و با پیگیری‌ها و مراقبت‌های بعدی ما آنها را به طور کامل از بین برده و رفع می‌کند. مشکلات پوستی صورت گاهی با انجام یک جلسه مزوتراپی مرتفع می‌شوند و گاهی ممکن است این جلسات به دفعات تکرار شود که این تعداد با نظر پزشک متخصص و با مهارت تعیین می‌شود تا زمانی که همه مشکلات پوستی صورت مرتفع شود. پس با یک نگاه ساده مقابل آینه منزلمان نمی‌توانیم تخمین بزنیم که ما به چند جلسه مزوتراپی احتیاج داریم چراکه این کار تنها از عهده متخصصین این کار در کلینیک‌های معتبر و با تزریق داروهای معتبر و استاندارد امکان پذیر است تا نتیجه حاصله مطلوب باشد.

مزوتراپی صورت چند جلسه است

قیمت مزوتراپی صورت

مزوتراپی صورت نیز مانند سایر روش‌های درمانی قیمت دقیق و مشخص شده‌ای ندارد و افراد باید با درنظر گرفتن شرایط جسمانی خودشان از حدود قیمت‌ها مطلع شوند. برای مزوتراپی خوب است که نسبت به تبلیغات اغراق‌آمیزی که از هزینه‌های پایین درمان شما در فضاهای مجازی سخن می‌گوید دوری کنید چرا که این کار بسیار تخصصی بوده و باید تحت نظر پزشک معتبر در کلینیکی معتبر و با داروهایی معتبر انجام شود تا نتیجه آن برای شما مطلوب و قابل قبول باشد و چنانچه شما این کار را به طور غیراستاندارد یا توسط افراد غیر متخصص انجام دهید ممکن است علاوه بر از دست دادن هزینه درمان خود دچار عوارض سخت و غیر قابل جبرانی هم بشوید. به طور کلی هزینه مزوتراپی صورت بسته به نوع مشکل و وسعت ناحیه تحت درمان و حتی نوع کلینیک و شخص پزشک درمانگر متفاوت و متغییر خواهد بود.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

46+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط