frown line filler injection

تزریق ژل خط اخم

یکی از شایع ترین مشکلاتی که با افزایش سن به سراغ افراد می آید، بروز چین و چروک بر روی صورت می باشد. خوشبختانه امروزه در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم که برای هر مشکلی راه حلی ارائه شده است. تزریق ژل خط اخم از جمله روش هایی است که در طی چندین سال گذشته به منظور برطرف کردن خطوط اخم مورد استفاده قرار میگیرد و نتایج بسیار خوبی را نیز از خود به جای گذاشته است. همین مسئله باعث شده تا طرفداران بسیار زیادی نیز پیدا کند. با توجه به اهمیت بالای این مسئله و افزایش روزافزون علاقمندان این روش در نظر داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم.

تزریق ژل خط اخم چیست؟

همانطور که میدانید به خطوط عمودی که میان ابروان به وجود می آید، خط اخم گفته می شود. هر چند که معمولا این خطوط با افزایش سن نمود پیدا می کند اما امروزه شاهد ظهور آن در هر سنی هستیم. تزریق فیلر خط اخم از جمله بهترین روش هایی است که در طی چندین سال گذشته مورد استفاده قرار گرفته است. در این روش پزشکان ژلی که حاوی ویتامین ها، پروتئین ها، هیالورونیک اسید و… می باشد را به لایه های زیرین پوست تزریق می کنند. این ژل خود را به اپیدرم های پوستی میرساند و با فلج کردن لایه های زیرین پوستی، شادابی و زیبایی را دوباره به پوست برمیگردارند.

تزریق ژل خط اخم

تزریق ژل در خط اخم درد دارد؟

وقتی افراد برای برطرف کردن خط اخم به سراغ تزریق ژل میروند، سوالات بسیار زیادی وجود دارد که ذهن آنها را به خود مشغول می کند، که از جمله شایع ترین آنها این است که آیا تزریق فیلر در خط اخم دردناک است؟ باید بدانید انجام این عمل با هیچگونه درد و ناراحتی همراه نخواهد بود زیرا در پزشکان برای تزریق ژل سوزن های بسیار ریزی را انتخاب می نمایند که ورود آنها به پوست تنها همانند نیش پشه می ماند. هر چند که به منظور جلوگیری از بروز درد در افرادی که آستانه تحمل آنها پایین است از بی حسی موضعی نیز استفاده می کنند.

هزینه تزریق فیلر خط اخم چقدر است؟

همانطور که گفته شد پس از انتخاب تزریق فیلر خط اخم سوالات بسیار زیادی وجود دارد که ذهن افراد را به خود مشغول می کند. از جمله مهمترین آن هزینه تزریق ژل می باشد. باید بدانید که عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد که از جمله آن میتوان به دستمزد پزشک اشاره کرد. در واقع تخصص، مهارت، تجربه و توانایی پزشک در تزریق ژل در ناحیه ای مناسب که از بروز عوارض جلوگیری کند بسیار در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار است. نکته قابل توجه این است که برند ژل فیلری که مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات و کیفیت خدماتی که ارائه میدهد تاثیر بسیار زیادی در تعیین هزینه نهایی دارد.

ماندگاری تزریق فیلر برای خط اخم

یکی از بهترین راه هایی که افراد میتوانند با استفاده از آن به تمامی سوالات خود پاسخ دهند، مراجعه به پزشک است. اما با اینحال ماندگاری تزریق فیلر برای خط اخم از جمله مهمترین مسائلی است که افراد باید به آن بپردازند. به طور کلی موادی که در ژل فیلر یافت می شوند پس از مدتی که حدود ۶ ماه تخمین زده شده جذب بدن شده و همه چیز به حالت اولیه بازمیگردد. به همین دلیل است که اغلب توصیه می شود برای اینکه بتوانید همواره پوستی عاری از هرگونه چین و چروک داشته باشید باید برای ترمیم دوباره به کلینیک های زیبایی مراجعه نمائید.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط