لیفتینگ خط اخم با نخ

لیفتینگ خط اخم با نخ

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی رخ داده همواره راه های زیادی برای درمان خط اخم پیش روی پزشکان و حتی بیماران قرار گرفته است. اگر بخواهیم به برخی از راه های درمان خط اخم اشاره کنیم باید بگوییم که شما هم می توانید از روش های طبیعی و هم از روش های پزشکی همچون لیفتینگ خط اخم با نخ برای درمان استفاده کنید. این روش که امروزه طرفداران زیادی به سمت خود جذب کرده این توانایی را دارد که در کمترین زمان ممکن افراد را به نتیجه دلخواه برساند. اما همواره نکات زیادی در این راستا وجود دارد، که افراد باید نسبت به آن آگاهی پیدا کنند. در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

لیفتینگ خط اخم با نخ

برای اینکه بتوانید از روش لیفت خط اخم با نخ استفاده کرده و نتیجه ای مطلوب را دریافت کنید، در وهله اول باید بدانید که پزشکان برای انجام این کار در ابتدا بررسی های کلی و آزمایشات متعددی را انجام می دهند تا نقاطی مشخص را برای ورود سوزن به ناحیه مورد نظر انتخاب نمایند. از همین رو انجام این عمل باید توسط پزشکی متخصص و البته آگاه به ساختار کلی پوست و شرایط خطوط اخم ایجاد شده صورت گیرد. هر چقدر تخصص و تجربه پزشک مربوطه بیشتر باشد مسلماً نتیجه نهایی نیز مطلوب تر خواهد بود. از همین رو در انتخاب پزشک نهایت دقت را به کار گیرید.

لیفتینگ اخم پیشانی

نحوه لیفتینگ خط اخم با نخ

برای اینکه بتوانید لیفت خط اخم با نخ را انجام دهید باید بدانید که نخ های بکار رفته در این روش اغلب از جنس سیلیکونی بوده و با قابلیت جذب بالایی که دارند این شرایط را به وجود می آورند تا افراد با آسیب ها و عوارض کمتری روبرو شوند. برای انجام این عمل پزشکان پس از تعیین نقاط مذبور، سوزن ها را به داخل پوست هدایت کرده و با ایجاد میزان کشیدگی مورد نظر، اخم خط را از بین می برند. نکته اینجاست که برای بخیه نقاط ورود سوزن، پزشکان از بخیه های جذبی استفاده می کنند از همین رو هیچ نیازی به نگرانی از بابت به جا ماندن علامت بخیه ها نیست.

تاثیر لیفت خط اخم بر صورت

ما انسان ها همواره میل به زیبایی داشته ایم و همین مسئله از جمله دلایلی است که متخصصان به سراغ کشف روش های جدید برای محقق کردن این خواسته رفته اند. خط اخم نیز به واسطه تاثیر زیادی که بر ظاهر افراد می گذارد پس از بروز معمولاً افراد را فردی عبوس و عاری از هرگونه شادی نشان می دهد همین مسئله باعث شده تا افراد برای برطرف کردن این مشکل به سراغ لیفت خط اخم بروند. با توجه به اینکه روش های بسیار زیادی برای لیفتینگ خط اخم وجود دارد اما با اینحال لیفت خط اخم با نخ از جمله پرطرفدارترین این روش ها به حساب می آید.

لیفت خط اخم پیشانی

هزینه لیفت خط اخم

نکته ای که در رابطه با عمل لیفت با نخ وجود دارد این است که افراد میخواهند انجام این عمل را با کمترین هزینه و متناسب با بودجه خود به اتمام برسانند. اگر جزء علاقمندان به استفاد از عمل لیفت خط اخم هستید باید بدانید عواملی همچون میزان دستمزد پزشک که با توجه به مهارت، تجربه و تخصص آن میتواند متفاوت باشد، جنس نخی که مورد استفاده قرار می دهند و همچنین موقعیت جغرافیایی کلینیک، کیفیت خدمات و تجهیزات موجود در آن، از جمله اصلی ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه نهایی هستند. از همین رو توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام نسبت به تمامی موضوعات اطلاعات لازمی بدست آورید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

3+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط