کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE

زمانی که ریزش مو به سراغ شما می آید، مطمئنا یکی از بدترین اتفاقات زندگی به سراغ شما آمده است. به گونه ای که از هر روشی برای رسیدن به نتیجه دلخواه استفاده می نمائید. کاشت مو یکی از بهترین گزینه هایی است که پیش روی افراد قرار دارد. اما با توجه به تنوع بسیار زیادی که در رسیدن به نتیجه با استفاده از این روش وجود دارد، باید گفت که در طی چند سال گذشته کاشت مو به روش fue یکی از بهترین و پرطرفدارترین این روش ها به حساب می آید. از همین رو اگر در نظر دارید از این روش استفاده کنید باید اطلاعاتی جامع و کامل در این راستا کسب نمائید. توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید زیرا در نظر داریم توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم.

کاشت مو به روش fue

کاشت موی سر به روش FUE یکی از موثرترین روش هایی است که میتوان برای درمان ریزش مو از آن استفاده کرد و به نتیجه دلخواه دست پیدا کرد. برای انجام این کار شما باید به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه نمائید تا در ابتدا بررسی دقیقی نسبت به بانک موی افراد انجام می دهد معمولا هر چقدر بانک مویی از موهایی قوی و ضخیم تر برخوردار باشد فرد کاندید مناسبی برای این روش از کاشت مو می باشد. زیرا پزشکان باید گراف های مورد نظر خود را با توجه به وسعت ناحیه ای که دچار ریزش شده است برداشت کرده و در ناحیه مورد نظر کاشت کنند. نکته قابل توجه ظرافت بسیار بالای این عمل می باشد.

کاشت موی سر به روش fue

مزایای روش fue

همانطور که میدانید هر روش درمانی با با مزایا و معایبی همراه است که کاشت مو به روش fue از این قاعده مستثنی نیست. در این قسمت در نظر داریم تا به معرفی برخی از این مزایا بپردازیم تا افراد با آگاهی بیشتر به سراغ انجام آن بروند:

  • نتایج آن کاملا طبیعی بوده و اطرافیان به هیچ وجه متوجه نمی شوند شما کاشت مو انجام داده اید.
  • در کوتاهترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه دست پیدا می کند.
  • تراکم موی بسیار زیادی را برای بیمار به همراه دارد.
  • در محل برداشت هیچگونه زخم و اسکار باقی نمی ماند.
  • خط رویشی طبیعی و کاملا منحصر به فرد را برای بیمار به وجود می آورد.

معایب روش fue

پس از اینکه نسبت به چگونگی عملکرد روش FUE آشنایی پیدا کردید مسئله ای که اهمیت پیدا می کند آگاهی از معایب این روش از کاشت می باشد. در واقع این مسئله باعث می شود تا افراد با آگاهی بیشتری به سمت انجام آن سوق پیدا کنند و تردید ها را کنار بگذارند. این عوارض عبارتند از:

  • ناحیه ای که کاشت انجام شده بسیار سفت و دردناک است
  • امکان بروز زخم در ناحیه ای که کاشت انجام شده وجود دارد
  • امکان باقی ماندن جای بخیه در ناحیه بانک مو وجود دارد
  • در برخی از افراد به دلیل عدم رعایت نکات بعد از عمل، عفونت دیده شده است.

هزینه کاشت موی سر به روش fue

هزینه کاشت مو به روش fue

یکی از سوالاتی که از جانب بیماران مطرح می شود و به نوعی در صورت عدم آگاهی از آن به سراغ انجام عمل نمیروند آگاهی از هزینه کاشت مو به روش FUE می باشد. در این رابطه باید بگوییم که عوامل زیادی در تعیین هزینه ها دخیل هستند که از جمله میتوان به وسعت ناحیه ای که دچار ریزش شده است، تخصص،مهارت، تجربه و دانش پزشک به جدیدترین متدهای روز دنیا، موقعیت جغرافیایی کلینیک، ظرافت بالای عمل، تجهیزات، پرسنل و… اشاره کرد. هر چقدر این کیفیت بالاتر باشد مسلما هزینه نهایی افزایش پیدا می کند. معمولا توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام با مراجعه به پزشک نسب به هزینه های نهایی اطلاعات کاملی بدست آورید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط