کاشت موی سر به روش fut

کاشت مو به روش FUT

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به ریزش مو دچار شده اید مطمئنا به دنبال درمان آن نیز رفته اید زیرا موها را یک عضو مهم از زیبایی می دانید و برای به دست آوردن دوباره آن حاضرید هر کاری انجام دهید. کاشت مو یکی از بهترین روش های درمانی ریزش مو می باشد، اما برای آشنایی با این روش نیاز است بدانید که کاشت مو با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت گرفته به روش های مختلف انجام می شود که یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین آنها کاشت مو FUT می باشد. اطلاع از مراحل انجام کاشت مو FUT پس از مراجعه به پزشک و بررسی های متعدد تعیین خواهد شد. اما با اینحال در ادامه این مقاله به شرح مختصری از کاشت مو به روش fut خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

کاشت مو به روش fut

کاشت مو FUT یک روش استاندارد برای بازیابی موهای شما می ‌باشد که می ‌توان در طی عمل، بیشترین مقدار مو را برداشت و کاشت کرد. در اکثر مواقع بیش از ۹۰ درصد از گرافت های کاشته شده، رشد خواهند کرد. برای انجام این روش با بی حس کردن موضعی سر شما بدون هیچگونه حس دردی نوار باریکی از گراف های بانک موی شما برداشته می شود، و در ناحیه ای که با طاسی روبرو شده است پس از ایجاد شکاف های بسیار باریک کاشته می شود. بعد از اتمام کار نیز، سر بیمار پانسمان خواهد شد تا از به وجود آمدن آسیب و مشکل جلوگیری شود. پس از انجام این عمل و گذشت مدت زمانی مناسب نتیجه مناسب و مطلوبی که از آن حاصل می شود باعث شده تا افراد زیادی برای درمان ریزش موی خود به سراغ این روش بروند.

کاشت مو به روش fut

مزایای روش fut

در وهله اول باید بدانید که یک روش درمانی- زیبایی تا زمانی که ویژگی ها و مزایای مثبتی را با خود به همراه نداشته باشد افراد به سراغ بهره گیری از آن نخواهند رفت. این مسئله در رابطه با کاشت مو به روش اف یو تی نیز صدق می کند. به همین دلیل در نظر داریم برخی از مزایای این روش را خدمت شما معرفی کنیم:

  • کاشت مو در طی یک جلسه امکانپذیر است.
  • هیچگونه درد و خونریزی را با خود به همراه ندارد.
  • هیچ نیازی به جراحی و بیهوشی نیست.
  • موهایی طبیعی و خوش حالت برای افراد پدید می آید.
  • افراد با موهایی با تراکم متناسب روبرو خواهند شد.

معایب روش fut

همانطور که میدانید هر روش درمانی علاوه بر مزایا، معایبی را با خود به همراه دارد که کاشت مو به روش fut از این قاعده مستثنی نیست. معایب این روش عبارتند از:

  • باقی ماندن برش ایجاد شده در ناحیه پشت سر
  • دوران نقاهت طولانی
  • به جا ماندن اسکار حتی بعد از گذشت چندین ماه پس از انجام عمل
  • مدت زمان طولانی انجام عمل

معایب روش fut

هزینه کاشت مو به روش fut

از جمله مهمترین سوالاتی که افراد پس از مراجعه به کلینیک های زیبایی برای انجام عمل کاشت مو با روش اف یو تی مطرح می کنند، هزینه انجام آن است. باید بدانید که این روزها عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد که از جمله مهمترین آن میتوان به دستمزد پزشک اشاره کرد. که این هزینه با توجه به تخصص، مهارت، تجربه و البته توانایی پزشک در رساندن افراد به نتیجه دلخواه بدور از هرگونه عوارض ارتباط مستقیم دارد. نکته دیگر به هزینه های کلینیک، تجهیزات، روش انجام کاشت مو، وسعت ناحیه از دست رفته مو و… مرتبط می باشد. که هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد، هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. از همین رو توصیه می شود که قبل از هرگونه اقدام نسبت به این مسئله اطلاعات کاملی بدست آورید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط