بوتاکس مو

بوتاکس مو

همه ما موها را بخشی مهم از زیبایی خود میدانیم و از همین رو همواره از روش های بسیار زیادی برای فراهم آوردن زیبایی و پرپشتی آن استفاده میکنیم. مسلما بسیاری از شما در دوره از زندگی خود با موهایی خشک و بدحالت مواجه شده اید که این مشکل معمولا در اثر رنگ کردن های مداوم به وجود می آید و باعث می شود تا موها درخشش خود را از دست بدهند و شانه پذیر نباشند. بهترین روش درمان، رطوبت رسانی کافی و عمقی به آن است. برای این منظور، یکی از روش های جدید در حوزه آرایش، بوتاکس مو است. این روش که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده توانسته افراد را به خواسته شان برساند. به همین منظور در نظر داریم در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

تزریق بوتاکس مو

اگر به دنبال تزریق بوتاکس مو برای برگرداندن زیبایی به آن هستید باید بدانید که این روش این توانایی را دارد که به صورت عمقی موها را آبرسانی و آنها را خوش حالت و براق کند. بوتاکس مو به عنوان یک درمان بازسازی کننده عمیق عمل می کند که موهای آسیب دیده را با تبدیل به موی سالم و براق اصلاح می کند. بسیاری از افراد بوتاکس مو را با کراتین اشتباه می گیرند اما باید بدانید که  کراتین عمدتا روشی برای صاف کردن مو است و برای استفاده بر روی موهای به شدت آسیب دیده توصیه نمی شود. در واقع بوتاکس مو هیچ ربطی به جنبه ی زیبایی ندارد.

این نام به مخلوطی از ویتامین ها، آنتی اکسیدان، پروتئین و کلاژن داده شده است. اما همواره توصیه می شود که برای رسیدن به نتیجه دلخواه به کلینیکی معتبر و مجهز مراجعه نمائید تا نسبت به تمامی موارد موجود اطلاعات لازم را بدست آورید.

تزریق بوتاکس در موی سر

بوتاکس مو به چه صورت است؟

در وهله ی اول باید بدانید که بوتاکس مو به وسیله یک آمپول که حاوی پروتئین ها و مواد معدنی و طبیعی، کراتین و اسید هیالورونیک و اسید آمینه می باشد، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید موهای خود را به صورت عمقی آبرسانی کنید. برخلاف سایر روش های آبرسانی مو که تاکنون با آن آشنایی داشته اید، بوتاکس مو به راحتی می تواند از ریشه تا نوک موها را مرطوب کند و همچنین می تواند خشکی موها که معمولا در اثر استفاده مرتب از سشوار ایجاد می شود را ترمیم کند و موخوره ها را نیز از بین ببرد. شما به راحتی می توانید این آمپول را خریداری کنید و از آن در آرایشگاه ها یا خانه استفاده کنید.

بوتاکس مو به چه صورت است؟

نحوه تزریق بوتاکس در پوست سر

برای انجام بوتاکس مو ابتدا باید موهای خود را کامل بشویید و سپس آنها را به طور کامل خشک کنید. از مواد به خوبی روی ساقه مو مالیده و به مدت ۲۰ دقیقه سر را در کلاه حرارتی یا در معرض بخار داغ قرار دهید. سپس موها را دوباره بشویید و با سشوار یا اتو حرارت دهید. هنگامی که ا سشوار یا اتو استفاده می کنید به نفوذ بهتر مواد به ساقه ی مو کمک کرده اید.

نحوه تزریق بوتاکس در پوست سر

نتیجه بوتاکس در مو

پس از اینکه تزریق بوتاکس در مو انجام می شود این سوال ذهن افراد را به خود مشغول می کند که چه مدت طول می کشد تا نتیجه مورد نظر خود را دریافت نمایند. باید بدانید پس از تزریق بوتاکس در مو، فرآیند درمان بلافاصله آغاز می شود و مواد موجود تلاش می کنند خود را به فولیکول های مو رسانده و با تحریک و تقویت آنها موهایی زیبا، خوش حالت و پرپشت را برای افراد فراهم آورند. اما باید بدانید که این فرآیند چیزی حدود ۲ هفته زمان نیاز دارد. و نکته اینجاست که این روند درمانی دائمی نبوده و پس از مدتی همه چیز به حالت اولیه برمیگردد. اما این امکان برای متقاضیان وجود دارد که با مراجعه به کلینیک ها به ترمیم بوتاکس مو خود بپردازند.

نتیجه بوتاکس در مو

منبع: کلینیک زیبایی روژا

2+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط