زیبایی مو

همه ما انسان ها، خصوصا خانم ها موهایشان را به عنوان اصلی ترین عنصر زیبایی میدانند و همواره تلاش می کنند تا با استفاده از روش های مختلف همواره آن را در زیباترین حالت ممکن نگه دارند. همین مسئله باعث شده تا متخصصان به سراغ روش های بسیار زیادی برای محقق کردن این خواسته بروند. روش های زیادی در این راستا وجود دارد که از جمله آنها میتوان به کاشت موی طبیعی و البته تقویت مو اشاره کرد. همین مسئله باعث شده تا در ادامه این مقاله توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم تا با آگاهی بیشتری به سراغ فراهم آوردن زیبایی مو هایتان بروید. با ما همراه باشید.

کاشت موی طبیعی

یکی از بهترین روش هایی که این روزها کمک می کند افراد از شر ریزش مو و یا طاسی سر خلاص شوند کاشت موی طبیعی در ناحیه سر، ابرو و حتی ریش می باشد. در واقع در این روش پزشکان تلاش می کنند تا با بررسی و در نظر گرفتن وضعیت بانک موی افراد، فولیکول های مو را با توجه به روش هایی همچون Fit، fut و sut در ناحیه ای که دچار ریزش شده کاشت کرده و افراد را به موهایی زیبا و خوش حالت برساند. معمولا برای کاشت مو در ناحیه سر از بانک مویی که در قسمت پشت سر وجود دارد استفاده می کنند. اما بانک موی ناحیه ابرو و ریش در پشت گوش قرار دارد. زیرا نوع موهای این نواحی متفاوت از سر می باشد.

زیبایی مو

تقویت مو

یکی دیگر از روش هایی که افراد میتوانند برای داشتن موهایی زیبا و خوش حالت به سراغ بهره گیری از آنها بروند، تقویت مو می باشد. خوشبختانه این روزها روش های زیادی همچون و پی آر پی و مزوتراپی مو وجود دارد که میتواند با برطرف کردن نیاز افراد، آنها را به خواسته شان برساند. در این روش پزشکان با استفاده از موادی که معمولا حاوی ویتامین، پروتئین، هیالورونیک اسید و سایر مواد مغذی برای تقویت مو می باشد تلاش می کنند تا ریشه موها را تقویت کرده و با تحریک فولیکول های مو، افراد را به نتیجه دلخواه برسانند.

خدمات مو در کلینیک زیبایی روژا