کاشت ابرو

کاشت ابرو

ابرو هر فرد مکمل زیبایی چشم او خواهد بود، از دست رفتن موی ابرو می تواند حس زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار دهد، به همین دلیل است که راهکار های بسیاری برای پیشگیری و درمان ریزش ابرو وجود دارد، یکی از این راهکارها که مورد استقبال افراد واقع شده، کاشت ابرو می باشد که به روش کاملاً طبیعی از موی فرد متقاضی برای ترمیم ابروی آسیب دیده استفاده می شود. در ادامه توضیحاتی در مورد کاشت ابرو همراه با فیلم آموزشی ارائه می دهیم.

کاشت ابرو چگونه است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید روش های کاشت ابروها همانند روش های کاشت موی طبیعی خواهد بود، و به دلیل سادگی کاشت موی ابرو سرعت کاشت و دوران نقاهت کوتاهی به همراه خواهد داشت، برای کاشت ابروها عموماً از روش های sut و fue استفاده می شود و بانک موی فرد گرافت های موی پشت گوش برای خانم ها و خط ریش برای آقایان خواهد بود که شباهت بیشتری به موی ابروها خواهند داشت. البته در مواقعی نیز از موی پشت سر گرافت برداشت می شود.

کاشت ابرو قبل و بعد

بعد از تراشیدن ابروی فرد، فولیکول موی مورد نظر به کمک پانچ های مخصوص از پوست سر جدا شده و در محل مورد نیاز ابرو کاشته خواهد شد، مهارت پزشک در عملیات کاشت ابروها بسیار حائز اهمیت است، بطوریکه حالت خواب موی کاشته شده در ابرو یکسان بوده، کلفتی و نازکی موی کاشته شده متناسب با موهای دیگر بوده باشد. این دو نکته باعث خواهد شد تا نتیجه کاشت ابروها بسیار رضایت بخش و ماندگار باشد.

فیلم کاشت ابرو

ویدئوی زیر فیلم کوتاهی است از نحوه کاشت ابروی طبیعی. در این فیلم همانطور که مشاهده می کنید، گرافت ها از پشت سر بیمار گرفته شده اند:

کاشت ابرو برای خانم ها

با توجه به نوع ابروی مورد علاقه خانم ها، پر پشت بودن ابرو همواره برای خانم ها یک دغدغه محسوب می شود. در برخی افراد بارداری باعث ریزش ابرو شده و زیبایی صورتشان تاثیر قرار خواهد گرفت. همچنین، به دلیل استفاده از مواد آرایشی بر روی ابرو، خانم ها بیشتر دچار ریزش ابرو می شوند و در نتیجه بیشتر مشتری کاشت ابرو خواهند بود. کاشت ابروها می تواند در خانم ها حس جوانی را همواره زنده نگهدارد و برای داشتن چشمانی زیباتر به آنها کمک کند.

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

کلینیک کاشت ابرو در تهران

برای کسانی که مایل اند این عمل زیبایی را انجام دهند، اولین سوال این خواهد بود که کدام کلینیک را بهتر است انتخاب کنند. تبلیغات در زمینه زیبایی پوست و مو بسیار زیاد شده و به همین دلیل افراد در انتخاب دچار سردرگمی می شوند. امروزه در سرار مناطق تهران کلینیک زیبایی پیدا می شود. برای شروع لازم است چند کلینیک را سر بزنید و از نزدیک محیط و پزشک را ببینید و مشاوره حضوری دریافت کنید. همچنین دیدن نمونه کارهای قبلی پزشک نیز می تواند در تصمیم گیری بسیار کمک کننده باشد.

برای مشاوره غیر حضوری و حضوری رایگان کاشت ابرو در مطب پوست، مو و زیبایی روژا فرم زیر را پر کنید:

کاشت ابرو ضرر دارد؟

در فرآیند کاشت ابروی طبیعی چون مو از خود فرد گرفته می شود، ریسک حساسیت و واکنش بدن وجود ندارد. در صورتی که پزشک مهارت کافی داشته باشد و بیمار تمام موارد توصیه شده بعد از کاشت ابرو را انجام دهد، این عمل ضرری برای سلامتی ندارد.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

چندین نکته مهم را بعد از کاشت ابروی طبیعی باید بخاطر داشته باشید، عوارضی که بعد از کاشت ممکن است با آن روبرو شوید، خارش، کبودی یا قرمزی پوست ابرو و اطراف آن باشد، که باید از خارش ابروها جلوگیری کنید و به هیچ عنوان تا چند روز به دلمه های کاشته شده در ابروها دست نزنید. کبودی و قرمزی پوست ابرو امری کاملا طبیعی بود که پوست شما در مقابل کاشت ابروها از خود نشان می دهد و با گذشت یک روز این آثار از بین خواهد رفت.

استحمام بعد از گذشت مدتی که پزشک برای شما تعیین خواهد کرد با انجام شود، بعد از کاشت ابروی جهت تقویت ریشه گرافت های کاشته شده مو بهتر است با توصیه پزشک از روش پی آر پی و مزوتراپی استفاده نمایید تا مواد مغذی به ریشه مو برسد تا ماندگاری و نتیجه کاشت ابروها را تسریع بخشد.

کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابرو یا میکروبلیدینگ؟

میکروبلیدینگ هم یکی از روش های زیبایی ابروهاست که درواقع نوع پیشرفته تتوی ابرو است. در این روش با وسایل مناسب شکل تار ابروها را با دقت زیاد به صورت طبیعی در جای خود می کشند. اما سوال اینجاست که کدام روش مناسب تر است؟ برای جواب دادن به این سوال باید بدانید که شرایط ابروی فرد تعیین کننده مناسب ترین روش است. کسانی که به طور کلی ابروهای پری دارند و قسمتی از ابروهایشان ریخته و یا می خواهند یک تغییر کوچک در فرم ابروهای خود بدهند، بهتر است که از میکروبلیدینگ استفاده کنند. زیرا این افراد کمبود موی ابرو ندارند و با روش ساده تر میکروبلیدینگ نیازشان رفع می شود.

میکروبلیدینگ

اما کسانی که از ابتدا ابروهای کمی داشته اند و یا طی زمان و یا حادثه ای مقدار زیادی ابرو از دست داده اند، به طوری که فرم ابروهای به کلی از بین رفته باشد، بهتر است که از کاشت ابرو استفاده کنند. زیرا این افراد نیاز به مقدار بیشتری مو در ابروی خود دارند و میکروبلیدینگ هر چقدر هم که طیبعی اجرا شود، روی صورت این افراد مصنوعی می شود.

کاشت ابروی خانم ها

یرخی نیز از هر دو روش استفاده می کنند. یعنی ابتدا میکروبلیدینگ انجام می دهند تا ابرویشان پایه و رنگ داشته باشد، سپس با کاشت، مو به ابروی خود اضافه می کنند. به این طریق تعداد تارهایی که باید کاشته شوند کاهش می یابد.