کاشت ابرو

کاشت ابرو

ابرو هر فرد مکمل زیبایی چشم او خواهد بود، از دست رفتن موی ابرو می تواند حس زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار دهد، به همین دلیل است که راهکار های بسیاری برای پیشگیری و درمان ریزش ابرو وجود دارد، یکی از این راهکارها که مورد استقبال افراد واقع شده، کاشت ابرو می باشد که به روش کاملاً طبیعی از موی فرد متقاضی برای ترمیم ابروی آسیب دیده استفاده می شود. در ادامه این مقاله روش های کاشت ابروی طبیعی و مراقبت های بعد از کاشت و هزینه عمل کاشت ابرو را بررسی خواهیم کرد.

روش کاشت ابروی طبیعی

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید روش های کاشت ابروها همانند روش های کاشت موی طبیعی خواهد بود، و به دلیل سادگی کاشت موی ابرو سرعت کاشت و دوران نقاهت کوتاهی به همراه خواهد داشت، برای کاشت ابروها عموماً از روش های sut و fue استفاده می شود و بانک موی فرد گرافت های موی پشت گوش برای خانم ها و خط ریش برای آقایان خواهد بود که شباهت بیشتری به موی ابروها خواهند داشت،

کاشت ابرو

بعد از تراشیدن ابروی فرد فولیکول موی مورد نظر به کمک پانچ های مخصوص از پوست سر جدا شده و در محل مورد نیاز ابرو کاشته خواهد شد، مهارت پزشک در عملیات کاشت ابروها بسیار حائز اهمیت است، بطوریکه حالت خواب موی کاشته شده در ابرو یکسان بوده، کلفتی و نازکی موی کاشته شده متناسب با موهای دیگر بوده باشد. این دو نکته باعث خواهد شد تا نتیجه کاشت ابروها بسیار رضایت بخش و ماندگار باشد.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

چندین نکته مهم را بعد از کاشت ابروی طبیعی باید بخاطر داشته باشید، عوارضی که بعد از کاشت ممکن است با آن روبرو شوید، خارش، کبودی یا قرمزی پوست ابرو و اطراف آن باشد، که باید از خارش ابروها جلوگیری کنید و به هیچ عنوان تا چند روز به دلمه های کاشته شده در ابروها دست نزنید. کبودی و قرمزی پوست ابرو امری کاملا طبیعی بود که پوست شما در مقابل کاشت ابروها از خود نشان می دهد و با گذشت یک روز این آثار از بین خواهد رفت.

استحمام بعد از گذشت مدتی که پزشک برای شما تعیین خواهد کرد با انجام شود، بعد از کاشت ابروی جهت تقویت ریشه گرافت های کاشته شده مو بهتر است با توصیه پزشک از روش پی آر پی و مزوتراپی استفاده نمایید تا مواد مغذی به ریشه مو برسد تا ماندگاری و نتیجه کاشت ابروها را تسریع بخشد.

کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابرو برای خانم ها

با توجه به نوع ابروی مورد علاقه خانم ها پر پشت بودن ابرو همواره برای خانم ها یک دغدغه محسوب می شود، با بالا رفتن سن، زیبایی ظاهر در خانم ها به خطر خواهد افتاد و دچار ریزش ابروها می شوند، برای درمان ریزش ابرو از روش کاشت ابروها استفاده خواهند کرد، اهمیت این عمل که در بین خانم ها جایگاه بالای برخوردار است و همواره در مواقع آرایش صورت خود به کمک مداد های مخصوص، ابروی خود را به فرم دلخواه تغییر می دهند، کاشت ابروها می تواند در خانم ها حس جوانی را همواره زنده نگهدارد و برای داشتن چشمانی زیباتر به آنها کمک کند.

هاشور ابرو بهتر است یا کاشت ابرو

یکی از روش های درمان کم پشتی ابرو که طی چند سال اخیر در بین خانم ها ترویج پیدا کرده است، استفاده از هاشور ابروها می باشد، این روش اغلب در آرایشگاه ها و توسط افرادی مبتدی انجام شده و فرد را دچار مشکلات پوستی خواهد کرد، هاشور زدن ابرو روشی کاملاً مصنوعی بوده و چهره شما را از حالت طبیعی خارج خواهد کرد اما کاشت ابروی طبیعی حس جوانی و زیبایی را به شما القا کرده و می تواند اعتماد به نفس خانم ها را در مقابله با دیگران بالاتر ببرد.

هاشور یا کاشتن ابرو

هزینه کاشت ابروی طبیعی

همانطور که گفته شد روش های کاشت ابروها به صورت طبیعی همانند روش های کاشت موی سر خواهد بود با این تفاوت که کاشت موی سر منطقه وسیع تری را پوشش خواهد داد و در نتیجه هزینه بیشتری را نیز به همراه دارد، برای محاسبه هزینه کاشت ابروها موقعیت جغرافیای کلینیک، تجریه و دستمزد پزشک، تراکم و روش کاشت و داروهای بعد از کاشت، تعیین کننده خواهند بود. امروزه کلینیک های بسیار زیادی با هزینه های ارزانتر نسبت به تعرفه کاشت ابرو اقدام به عمل کاشت ابروی طبیعی می کنند و با اطمینان به این کلینیک ها نمی توانید انتظار نتیجه و ماندگاری مناسبی را بعد کاشتن ابروی خود داشته باشید.

 

منبع : کلینیک زیبایی روژا