how much is eyebrow transplant

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

وقتی صحبت از کاشت ابرو می شود، مطمئنا مسائل زیادی در ذهن ایجاد می شود که باید نسبت به آن آگاهی پیدا کرد. اما یکی از مهمترین این موارد را میتوان هزینه انجام آن دانست. در واقع این مسئله تاثیر بسیار زیادی در تصمیم گیری افراد دارد. معمولا توصیه می شود که برای انجام عملیات کاشت ابرو، قبل از هر گونه اقدامی، در ابتدا با تحقیقات کامل، پزشکی متخصص و باتجربه را انتخاب نموده و جلسه مشاوره ای را با وی ترتیب دهید، این مسئله کمک می کند تا تمامی مسائلی که ذهن شما را مشغول کرده مطرح نموده و پزشک مربوطه نیز با بررسی های لازم، هزینه دقیقی را به شما اعلام نماید. پس از انجام این کار میتوانید نسبت به بهره گیری و یا عدم بهره گیری از این روش تصمیم درستی اتخاذ نمائید.

کاشت ابروی طبیعی

مطمئنا همه ما وقتی با ریزش ابرو روبرو می شویم، در نظر داریم تا دوباره زیبایی قبلی خود را با هر روشی که امکانپذیر است، برگردانیم. کاشت ابروی طبیعی نیز از جمله این روش ها می باشد که در طی چندین سال گذشته به واسطه نتایج بسیار خوب خود، توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نماید. کاشت ابروی طبیعی که خود به روش های مختلفی از جمله fit، fue و sut انجام میگیرد نیاز به بررسی ها و تحقیقات گسترده و البته دقت و ظرافت بسیار بالا در حین عمل دارد باعث می شود تا افراد زیبایی خود را دوباره بدست آورند. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که هزینه هر کدام از روش های کاشت ابرو چقدر است؟ آیا عواملی بر هزینه های نهایی تاثیرگذار است؟ در ادامه به این مسائل خواهیم پرداخت.

کاشت ابروی طبیعی

هزینه کاشت ابرو به روش sut

یکی از بهترین و جدیدترین روش هایی که باعث می شود افراد از ابروانی زیبا، خوش حالت و طبیعی بهره مند باشند، کاشت ابرو به روش sut می باشد. در این روش پزشکان با توجه به بررسی هایی که انجام می دهند، گراف های مربوطه را به تعداد مورد نیاز خود برداشت کرده و در ناحیه ابرو کاشت می کنند. دقت داشته باشید که تعداد گراف های برداشت شده و همچنین تخصص و مهارت پزشک تاثیر بسیار زیادی در هزینه نهایی خواهد داشت. همچنین نباید از هزینه های مرتبط با کلینیک زیبایی و تجهیزات و خدمات مرتبط با آن غافل شوید.

هزینه کاشت ابرو به روش fue

 این روش از کاشت ابرو را میتوان جزء بهترین های کاشت ابرو در نظر گرفت. اما نکته اینجاست که قیمت کاشت ابرو به روش fue در بسیاری از موارد منجر می شود تا افراد از بهره گیری از این روش منصرف شوند. در واقع در این روش نقش پزشک در تعیین هزینه ها بسیار مهم تلقی می شود. زیرا برداشت گراف از ناحیه بانک مو، که در کاشت ابرو ناحیه پشت گوش تلقی می شود بسیار بالاست. در واقع پزشکان تلاش می کنند تا بدور از هرگونه آسیب به ناحیه بانک مو گراف های مورد نیاز خود را برداشت کنند. زیرا هر چقدر آسیب وارده ب بانک مو بیشتر باشد، هزینه نهایی نیز بیشتر خواهد شد. زیرا پزشکان باید به سراغ بهره گیری از بانک موی دیگری بروند.

هزینه کاشت ابرو به روش fue

هزینه کاشت ابرو به روش fut

اگر بخواهیم به قیمت کاشت ابرو به روش fut اشاره کنیم؛ باید بگوییم که در این روش تعداد گراف هایی که برداشت می شود جزء عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه نهایی محسوب می شود. در واقع هر چقدر تعداد گرافی که پزشک مربوطه برای انجام عملیات کاشت برداشت کرده و در ناحیه ابرو، کاشت می کند بیشتر باشد، هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. به همین دلیل است که پزشکان در ابتدای عمل به سراغ آزمایشات و بررسی هایی دقیق از ناحیه ای که دچار ریزش شده می پردازند. نکته دیگر به ظرافت انجام این کار بستگی دارد که پزشکان باید از عهده ان برآیند. در واقع هر چقدر مهارت پزشک در انجام آن بیشتر باشد، هزینه نهایی نیز بیشتر خواهد شد.

منبع: کلینیک زیبایی روژا

28+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط