هزینه کاشت مو به روش hrt

کاشت مو به روش HRT

همانطور که میدانید امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت گرفته روش های بسیار زیادی برای درمان ریزش مو و همچنین کاهش رشد مو به وجود آمده است. اما نکته ی جالب این است که کاشت مو بهترین گزینه ای است که افراد میتوانند استفاده کنند. در این میان کاشت مو به روش hrt یکی از روش هایی است که توسط پزشکان مورد استفاده قرار میگیرد و آنها را به نتیجه دلخواه میرساند. در این روش نیازی به بانک موی افراد نیست و در هر کلینیک پزشکان از موهایی ۱۰۰% طبیعی، مطابق با جنس و رنگ آن برای کاشت استفاده می کند به گونه ای که اطرافیان نمیتوانند تشخیص دهند که فرد عمل کاشت مو انجام داده است. اگر جزء علاقمندان به بهره گیری از این روش زیبایی هستید توصیه می کنیم با ما همراه باشید، در نظر داریم توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم.

کاشت مو به روش hrt

همانطور که گفته شد کاشت مو با روش hrt یکی از محبوب ترین روش هایی است که افرادی که از بانک مویی ضخیم و قوی بهره مند نیستند از آن استفاده می کنند. در واقع در این روش به جای استفاده از موهای طبیعی از موهای مصنوعی استفاده می شود، به گونه ای که هیچ تفاوتی نمیتوان میان آنها و کلاه گیس قائل شد. هر چند که پزشکان بر این عقیده هستند که کاشت مو با موهای طبیعی جزء بهترین گزینه ها می باشد اما در برخی موارد استفاده از کاشت موی سر به روش hrt جزء بهترین گزینه هایی است که پیش روی افراد قرار دارد.

 کاشت مو به روش hrt

مزایای روش hrt

وقتی افراد تصمیم میگیرند که از یک روش درمانی برای بر طرف کردن ریزش موهای خود استفاده کنند باید نسبت به تمامی اتفاق هایی که در آن رخ می دهد آگاه باشند. از همین رو اطلاع از مزایای کاشت مو به روش hrt میتواند کمک کند تا انتخاب های درست تر و بهتری در این زمینه داشته باشند. این مزایا عبارتند از:

  • در این عمل هیچگونه نیازی به بیهوشی نبوده و پزشک با کمک بی حسی موضعی کار خود را انجام می دهد.
  • در یک جلسه افراد را به نتیجه دلخواه میرساند.
  • هیچ نیازی به بانک موی افراد نیست.
  • از موهایی کاملا طبیعی استفاده می شود.
  • حتی افرادی که از یک بیماری رنج می برند میتوانند از این روش استفاده کنند.

معایب روش hrt

پس از اینکه در رابطه با مزایای کاشت مو به روش hrt توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم حال در نظر داریم در رابطه با معایب آن نیز توضیحاتی را شرح دهیم. این مسئله کمک می کند تا افراد با خیالی آسوده تر روشی متناسب با شرایط مورد نظر خود را انتخاب کنند:

  • این عمل هزینه بسیار بالایی را برای بیمار به همراه دارد.
  • امکان استفاده از استخر و شنا را از بیمار میگیرد
  • نیاز دارد که هر چند مدت یکبار تعویض شود.
  • امکان رشد مجدد موها وجود ندارد.
  • تعرق بر روی سر افزایش پیدا می کند و میتواند باعث ریزش موهای باقی مانده شود.

هزینه کاشت مو به روش hrt

از مهمترین مواردی که در رابطه با کاشت مو به روش hrt باید به آن پرداخت؛ هزینه آن است. در وهله اول باید بدانید عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد. به همین دلیل است که پزشکان قبل از هرگونه عملیات، جلسه مشاوره ای با بیمار ترتیب داده و تمامی بررسی های لازم را انجام داده و با ارائه روشی متناسب و نتیجه بخش و البته اعلام هزینه نهایی؛ بیمار را نسبت به تمامی نکات آگاه می سازد. اما با اینحال برخی از مهمترین مواردی که در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد عبارتند از: دستمزد پزشک که با توجه به تخصص، مهارت، تجربه و البته توانایی وی در انجام هر چه ظریف تر کاشت مو افزایش پیدا می کند. البته نکته اینجاست که نباید از هزینه های مرتبط با کلینیک، تعداد گراف های برداشت شده و حتی وسعت ناحیه ای که دچار ریزش شده است غافل شوید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط