روش لیفتینگ فک با نخ

لیفت فک با نخ

یکی از مواردی که افراد در حین رسیدن به زیبایی به آن اهمیت می دهند، زیبایی چانه و فک می باشد. در واقع افرادی که در این ناحیه از صورت خود تغییراتی را به واسطه روش های پزشکی و درمانی ایجاد کرده اند، گویی عمل های سنگین پزشکی انجام داده اند و ظاهر آنها دستخوش تغییرات زیادی شده است. لیفت فک با نخ نیز از جمله این روش ها به حساب می آید که با فرآیندی کوتاه و تاثیرگذاری بسیار بالا، علاقمندان زیادی را به سمت خود جذب کرده استو به همین واسطه در ادامه این مقاله در نظر داریم توضیحاتی در این راستا خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

لیفت فک با نخ

اگر به دنبال انجام عمل لیفت فک با نخ هستید باید بدانید که انجام این عمل در کمترین زمان ممکن و با توجه به شرایط بیمار صورت میگیرد. در این روش پزشکان تلاش می کنند تا با آگاهی از شرایط بیمار، میزان کشیدگی لازم در پوست و همچنین نقاط مورد نظر برای ورود سوزن را تعیین کرده و سپس عملیات را آغاز نمایند. در این روش پزشکان سوزن های مخصوص را که با نخ هایی با قابلیت جذب بالا در ناحیه مورد نظر وارد کرده و کشیدگی لازم که با صورت افراد متناسب است را به وجود می آورند. این کار در نهایت منجر به لیفت فک و صورتی جذاب و جوان در افراد می شود.

لیفت فک با نخ

روش لیفتینگ فک با نخ

یکی از روش هایی که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده روش لیفتینگ فک با نخ می باشد. در این روش برای اینکه بتوانید نتیجه ای دلخواه را حاصل کنید در وهله اول باید به سراغ انتخاب پزشکی متخصص و باتجربه بروید. هر چقدر پزشک انتخابی شما مهارت و تجربه بالاتری داشته باشد نتیجه مطلوب در شرایط بهتری رخ می دهد. برای انتخاب پزشک باید به کلینیک های معتبر مراحعه کرده و یا از آن دسته از افرادی که عمل لیفتینگ فک با نخ را انجام داده اند سوالاتی که ذهن شما را مشغول کرده مطرح کنید. مطمئنا با تجربه آنان میتوانید بهترین انتخاب را برای رسیدن به نتیجه مطلوب انجام دهید.

ماندگاری لیفت فک

یکی از سوالاتی که همواره افراد پس از مراجعه به پزشک برای انجام عمل لیفت فک با نخ مطرح می کنند، ماندگار این عمل است. باید بدانید میزان آسیبی که به پوست وارد شده و کشیدگی که لازم و همچنین تعداد نخ و جنس نخی که پزشکان در این عمل مورد استفاده قرار می دهند تاثیر بسیار زیادی در ماندگاری لیفت فک با نخ دارد. اما با اینحال، پزشکان میزان این ماندگاری را چیزی حدود ۱ سال تخمین زده اند. هر چند که مراقبت های پس از انجام عمل تاثیر بسیار زیادی در میزان ماندگاری آن خواهد داشت. از همین رو جلسه مشاوره ای با پزشک ترتیب داده و نسبت به تمامی موارد آگاهی کاملی بدست آورید.

لیفتینگ فک با نخ

قیمت لیفت فک با نخ

نکته ای که در رابطه با عمل لیفت فک با نخ وجود دارد این است که افراد میخواهند انجام این عمل را با کمترین هزینه و متناسب با بودجه خود به اتمام برسانند. اگر جزء علاقمندان به استفاد از عمل لیفت فک هستید باید بدانید عواملی همچون میزان دستمزد پزشک که با توجه به مهارت، تجربه و تخصص آن میتواند متفاوت باشد، جنس نخی که مورد استفاده قرار می دهند و همچنین موقعیت جغرافیایی کلینیک، کیفیت خدمات و تجهیزات موجود در آن، از جمله اصلی ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه نهایی هستند. از همین رو توصیه می شود قبل از هرگونه اقدام نسبت به تمامی موضوعات اطلاعات لازمی بدست آورید.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط