jawline-filler-injection

تزریق ژل زاویه فک

  • مژده طهماسبی
  • 19 ماه قبل
  • یک نظر
  • 1 دقیقه زمان مطالعه
  • 0

امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی در زندگی مردم، معیار ها و ترند های زیبایی نیز دچار تغییر شده است. به طوری که مردم بیش از پیش تمایل دارند زندگی و ظاهرشان شبیه سلبریتی ها و مدل ها باشد. برای مثال تغییر فرم صورت، رنگ مو، فرم بینی و لب ها با روش های مختلف زیبایی طرفداران زیادی پیدا کرده است. یکی از این روش ها تزریق ژل زاویه فک برای مدل دادن به صورت است. با این روش صورت فرد شبیه اکثر مدل های اروپایی زاویه دار و مربعی می شود. این ترند باعث شده است که افراد زیادی مایل به انجام این کار باشند و زاویه دار کردن فک را همراه با ایجاد چال گونه در صورت خود انجام دهند. در ادامه این مطب در مورد این روش زیبایی توضیحات بیشتری خواهیم داد.

روش های تزریق ژل برای زاویه فک

تزریق ژل زاویه فک از جمله روش هایی است که میتواند تاثیر بسیار زیادی در جذابیت و زیبایی افراد داشته باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی تاثیر بسیار زیادی در صنعت پزشکی داشته و روش های متنوعی را برای تزریق ژل برای زاویه فک به دنیا معرفی کرده است. که از جمله آن عبارتند از:

  • بهبود اندازه فک: که امروزه در بین جوانان بسیار باب شده است و تنها به تزریق پوستی ژل نیاز دارد. این تزریق به خطر آروره آنها تا نزدیکی اطراف گوش کمک می کند تا وضعیت بهتری به خود بگیرند.
  • بهبود شکل فک: بسیاری از افرادی ک هبرای تزریق ژل زاویه فک به کلینیک ها مراجعه می کنند خواهان حجم بیشتری در جلوی فک خود یعنی در قسمت چانه هستند. این تزریق در قسمت شیار پیش فکی صورت میگیرد و انجام آن باید توسط پزشکی آشنا به آناتومی فک و صورت انجام گیرد.
  • بهبود خطوط فک از کار افتاده: افزایش سن منجر به از بین رفتن نظم ساختاری خط آرواره خواهد شد که تزریق ژل پوستی میتواند بسیار کمک کننده باشد.

زاویه سازی فک با تزریق ژل

فیلم تزریق ژل زاویه فک

تزریق ژل به خط فک در کلینیک های زیبایی زیادی انجام می شود و ممکن است در پزشک روش خود را در روش تزریق و مدل دادن به فک داشته باشد. که البته جلسه مشاوره حضوری شما با پزشک برای شرح انتظاری که از نتیجه تزریق دارید تاثیر زیادی در عملکرد پزشک دارد. در ویدئوی زیر یک نمونه تزریق ژل برای زاویه دار کردن فک را مشاهده می کنید:

زاویه سازی فک با تزریق ژل

زیباسازی فک با تزریق ژل، از جمله بهترین روش هایی است که در طی چندین سال گذشته توسط افراد برای رسیدن به ظاهری جذاب و البته زیبا مورد استفاده قرار گرفته و نتایج مطلوبی را نیز از خود به جای گذاشته است. در این روش افراد به راحتی میتوانند به اصلاح شکل یا فرم نیمرخ چانه خود بپردازند و حتی میتواننن کوچکی و پژمردگی حالت فک خود را برطرف نمایند و خط فک قوی تر و برجسته تری را برای خود فراهم آورند. نکته ای که در این راستا وجود دارد این است که تزریق ژل زاویه فک به دلیل حساسیت بالایی که در نحوه تزریق آن وجود دارد همواره باید تزریق آن توسط پزشکانی متخصص و باتجربه و البته آگاه به آناتومی فک و ویژگی های ظاهری افراد صورت گیرد. زیرا فک یکی از اصلی ترین اعضای صورت است که بر سایر اعضای صورت و گردن تاثیر میگذارد.

عکس قبل و بعد تزریق ژل فک

هزینه تزریق ژل فک

اگر به دنبال تزریق ژل به فک خود هستید مطمئنا یکی از مهمترین مسائلی که آن میپردازید هزینه نهایی انجام این عمل است. نکته ای که در این راستا وجود دارد این است که عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل است که از جمله آن میتوان به دستمزد پزشک اشاره کرد. که این هزینه با توجه به تخصص، تجربه، مهارت و البته موادی که مورد استفاده قرار میدهد میتواند متفاوت باشد. همچنین موارد دیگری مانند موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزاتی که مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین کیفیت خدماتی که ارائه میدهد تاثیر بسیار زیادی در هزینه نهایی خواهد داشت. از همین رو باید بدانید که هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بالاتر باشد هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند. به همین دلیل مشورت با پزشک مربوطه قبل از هرگونه اقدام الزامیست.


در مطب پوست مو زیبایی روژا هزینه تزریق ژل به فک از ۴۵۰۰۰۰ تومان بسته به نیاز شما و اینکه چه برند فیلری انتخاب کنید شروع می شود. برای آگاهی از هزینه های نهایی از مشاوره حضوری رایگان ما بهره مند شوید. برای تعیین وقت مشاوره فرم زیر را پر کنید:


عکس قبل و بعد زاویه سازی فک

تزریق ژل به فک پایین

تزریق ژل به فک اگر در فک پایین صورت بگیرید منحصرا کاربرد زیبایی دارد. با فرم دهی فک پایین فرم صورت تغییر زیادی می کند. گوشه ها انتهایی فک پایین با با تزریق ژل زاویه می دهند به صورتی که فک تیزتر و بزرگ تر به نظر برسد. با این کار صورت فرد ظاهر استخوانی به خود گرفته و زیبایی خاصی پیدا می کند.

منبع: مطب زیبایی روژا

0

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات 1 Comment

مجله تفریحی مخچه یکشنبه - 2020 1 مارس

ایوول ممنون

0
مطالب مرتبط