فرق پلاسما جت با

فرق پلاسما جت با دستگاه های مشابه

همانطور که میدانید امروزه روش های بسیار زیادی وجود دارد که افراد از آن برای بهره گیری و رسیدن به پوستی جذاب و زیبا استفاده نمایند. پلاسما جت نیز از جمله این روش ها می باشد که در طی سال های گذشته به واسطه نتایج بسیار خوب خود توانسته علاقمندان زیادی را به سمت خود جذب نماید. اما مسئله اینجاست که دستگاه های مشابه بسیار زیادی وجود دارد که باعث می شود افراد در زمان تصمیم گیری برای بهره گیری از این دستگاه ها با تردیدهایی روبرو شوند. به همین منظور در ادامه این مقاله در نظر داریم فرق پلاسما جت با دستگاه های مشابه را خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

فرق پلاسما جت با پلکسر

همانطور که میدانید پلاسما جت از جمله روش هایی است که پزشکان با استفاده از یک دستگاه نوآورانه، پلاسما را در لایه های زیرین پوستی ایجاد می کنند و با انقباض فوری و تحریک بافت های پوستی؛ زیبایی و جوانی را به پوست برمی گردانند. همچنین در از بین بردن لکه های پوستی و البته افتادگی پلک نیز عملکرد خوبی از خود به جای میگذارند. این مسئله در رابطه با پلکسر نیز صدق می کند. در واقع بسیاری از پزشکان بر این عقیده اند که این دو دستگاه تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر نداشته و در دو الی چهار هفته میتواند افراد را به خواسته شان برساند. البته تعداد جلسه درمانی به پوست و البته میزان آسیب وارده به پوست بستگی دارد.

فرق پلاسما جت با پلکسر

فرق پلاسما جت با بیوتی پن

همانطور که میدانید امروزه روش های زیادی برای رسیدن به زیبایی به دنیا معرفی شده است که پلاسما جت از جمله مشهورترین آنها می باشد. اما با اینحال اگر به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید مطمئنا در رابطه با بیوتی پن نیز آشنا خواهید شد. به همین واسطه باید بدانید که بیوتی پن دستگاهی است که پزشکان از آن برای از بین بردن انواع کک و مک و حتی انواع خال به سراغ بهره گیری از آن میروند. در این روش پزشکان بدون استفاده از بی حسی و بدون اینکه افراد با هیچگونه درد و ناراحتی روبرو شوند جریان برق را به ناحیه مربوطه وارد کرده و افراد را از شر مواردی که زیبایی آنها را تحت تاثیر قرار داده است خلاص می کند.

فرق پلاسما جت با بیوتی پن

بیوتی پن به صورت سوزاندن موضع عمل می کند و با در اختیار داشتن جدیدترین تکنولوژی ها و میکروکنترل به عنوان یک روش سریع و کاملا ایمن در میان پزشکان شناخته شده است. اما این مسئله در رابطه با پلاسما جت کاملا متفاوت است. زیرا در پلاسمت جت پزشکان تلاش می کنند تا با تبدیل حالت جامد به گاز ظاهری جذاب را برای افراد فراهم آورند. نکته مهم دیگر به انتخاب پزشک ارتباط دارد. زیرا مهارت پزشک باعث می شود بدور از هرگونه آسیب به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

تفاوت پلاسما جت با پلاسما پن

یکی دیگر از تجهیزاتی که این روزها کمک می کند افراد جوانی و زیبایی را برای خود فراهم آورند، پلاسما پن می باشد. این روش که از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا بهره مند است باعث شده تا امروزه افراد بدور از هرگونه جراحی، به خواسته خود دست پیدا کنند. هر چند که این روش تفاوت هایی را با پلاسما جت دارد و از نظر کیفیت و کارآیی به پای پلاسما جت نمیرسد اما باید بدانید که این توانایی را دارد که تنها با هدف قرار دادن بخش کوچکی از سطح پوست پوست های افتاده را تحت تاثیر قرار داده و زیبایی را به افراد برگرداند.

فرق پلاسما جت با پلاسما پن

پلاسما پن همانطور که از اسمش پیداست، ظاهری همانند خودکار دارد و این امکان را به پزشکان می دهد که دقیقا ناحیه مورد نظر را هدف قرار دهند. معمولا افرادی که به دنبال از بین بردن مشکلات پوستی، حالت افتادگی و حتی جوانسازی پوست هستند به سراغ بهره گیری از این روش خواهند رفت.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

18+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط