لیزر موهای سینه

لیزر موهای سینه

مطمئناً این موضوع را دیده اید که بسیاری از جوانان اعم از مردان و زنان برای خلاصی از شر موهای زائد خود به سراغ لیزر می روند. یکی از شایع ترین نواحی که این روزها افراد را برای لیزر به کلینیک های زیبایی می کشاند، ناحیه سینه است. در واقع بسیاری از مردان خصوصاً ورزشکاران برای انجام راحت تر حرکات ورزشی و حتی به نمایش در آوردن بهتر عضلات خود این روش را برای خلاصی از شر موهای زائد استفاده می نمایند و به مراتب نتایج خوبی را نیز دریافت می نمایند. همین مسئله باعث شده تا در این راستا توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

نحوه لیزر موهای سینه

برای اینکه بتوانید با نحوه لیزر موهای سینه آشنایی پیدا کنید، در وهله اول باید پزشکی متخصص و باتجربه و البته آشنا به سیستم پوستی و لیزر پیدا کنید. این مسئله به شما کمک می کند تا روند لیزر موهای سینه شما بهتر از هر زمان دیگری طی شود. برای انجام لیزر موهای سینه نیز پزشکان دستگاه را بر روی ناحیه مورد نظر قرار می دهند که البته باید فاصله ای مناسب به منظور جلوگیری از بروز هرگونه عوارض رعایت شود. سپس دستگاه اشعه مورد نظر خود را بدون اینکه آسیبی به پوست وارد کند و یا سوختگی به همراه داشته باشد خود را به فولیکول های مو رسانده و در کسری از ثانیه آن را از بین می برد. و افراد را به نتیجه دلخواه می رساند.

لیزر موهای زائد سینه

ماندگاری لیزر موهای سینه

سوالی که پس از انتخاب لیزر موهای سینه برای خلاصی از شر موهای زائد ذهن افراد را به خود مشغول می کند این است که با استفاده از این روش تا چه مدت هیچ خبری از موهای زائد نیست؟ در این راستا باید بدانید که اینکه دستگاه انتخابی شما چه می باشد و یا اینکه چند جلسه درمانی را برای رفع موهای زائد پشت سر گذاشته اید در نتیجه دلخواه و همچنین ماندگاری آن تاثیر مستقیم دارد. معمولا افرادی که توانسته اند تمامی جلسات درمانی را بدون کوچکترین وقفه ای طی نمایند پس از گذشت یکسال شاهد تغییراتی در ناحیه مورد نظر بوده اند. هر چند که این مسئله با توجه به نوع پوست و میزان زبری مو و همچنین ناحیه ای که لیزر می کنید میتواند متفاوت باشد.

هزینه لیزر موی سینه

در وهله اول وقتی لیزر موی سینه به عنوان راهکار خلاصی از شر موهای زائد در ذهن افراد شکل میگیرد، یکی از موضوعاتی که ذهن آنها را به خود مشغول می کند این است که هزینه انجام این کار چقدر می باشد. باید بدانید عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد. که از جمله آن میتوان به تخصص، مهارت، تجربه و توانایی پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، دستگاهی که مورد استفاده قرار میگیرد، تعداد جلسات درمانی، کیفیت خدمات و تجهیزاتی که ارائه می شود و همچنین ناحیه مورد نظر اشاره کرد. مسلما هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بیشتر باشد، هزینه نهایی نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند.

در مطب پوست و مو روژا هزینه لیزر موهای سینخ آقایان حدود ۴۰۰۰۰ تومان می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق فرم زیر را پر کنید تا در کمترین زمان با شما تماس بگیریم:

 

لیزر موی زائد سینه

نتیجه لیزر موهای زائد سینه

برای اینکه بتوانید نتیجه لیزر موهای زائد سینه را دریافت نمائید، باید تمامی جلسات درمانی را بدون کوچکترین وقفه ای طی کنید. بسیاری از افراد پس از اولین جلسه و مشاهده نتایج آن به این باور میرسند که همه چیز تمام شده و به طور کلی از شر موهای زائد سینه خلاص شده اند. اما باید بدانید که اولین جلسه به عنوان یک شوک به موهای زائد تلقی می شود و فولیکول های مو پس از مدتی به آن عادت کرده و روال عادی را از سر میگیرند، از همین رو این تداوم جلسات درمانی است که افراد را به نتیجه دلخواه میرساند و اغلب حدود یکسال تخمین زده می شود.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

1+

Tags :

مژده طهماسبی

نظرات No Comments

مطالب مرتبط